Euro Holding Sp. z o.o.

Opinie o Euro Holding Sp. z o.o.

admin 2015-08-10 15:42
Macie nowe informacje o Euro Holding Sp. z o.o.? Jak pracuje się w poszczególnych działach, czy są dobre zarobki? Napiszcie w komentarzach.
tomekr 2016-03-17 12:36
Stanowczo odradzam. Zupełny brak szacunku dla ludzi
qweb 2016-05-13 16:03
Ciesze się ,że już tutaj nie pracuje nie polecam.
Alastro 2016-09-23 23:21
Masakra wystarczyło kilka tygodni pracy i wiem ,że to pomyłka.
xcx 2016-10-09 21:13
A wiecie jakie sa średnie zarobki dla pracowników produkcyjnych? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
anonim 2016-12-05 12:00
STANOWCZO ODRADZAM! zero szacunku dla człowieka oraz dla czasu jakim dysponuje!
Żałuję że miałem z nimi cokolwiek doczynienia 2016-12-20 11:36
Stanowczo odradzam!!!! Zero szacunku, zero kompetencji chociażby w rekrutacji. Brak szacunku dla ludzi ich czasu jaki poświecają tej firmie. Państwo zatrzymaliście się na latach 80-tych, pora obudzić się !!!!!
ciekawski 2017-02-11 11:38
Jakie stanowisko?
Silw 2017-03-15 20:18
Najgorsze 3 miesiące jakie mogły być w pracy. Masakra przełożeni i wszystko w koło.
Tomson 2017-03-31 12:58
Najgorsze w portalach takich jak ten jest to, że wypowiadają się jedynie osoby zażenowane czy sfrustrowane faktem że im nie wyszło. Wprawdzie pracuje tu od miesiąca ale widzę, że ludzie pracują tu od wielu lat, są zżyci ze sobą i pomocni. Nie ma szalonej rotacji personelu jak w większości firm które widziałem. Dodatkowo pracuje tu naprawdę dużo osób, znacznie więcej niż wypowiedziało się przede mną. Nie ma siedzenia po godzinach jak w korporacjach a zarobki są na tym samym poziomie. Szczerze polecam
Zostaw swoją opinię o Euro Holding Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Holding Sp. z o.o.