Universe Properties Group Sp. z o.o.

Opinie o Universe Properties Group Sp. z o.o.

2013-09-20 14:17:45
Firma wymaga od swoich pracowników super zaangażowania, niesamowitych umiejętności i Bóg wie czego, a nie oferuje nic ponad słabą atmosferę i najniższą krajową. [usunięte przez moderatora] Tylko jeden pracownik utrzymał się dłużej niż pół roku. Dużo obiecują by zwabić a później nie wywiązują się z obietnic. Nie szanują ludzi.
dgr 2013-10-08 13:28:35
Trzymajcie się od nich z dala. Jak już was wydoją to kopną w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Frustraci z przerostem ambicji. Poczuli smród kasy i się poprzewracało w głowach. Mała firma i nie stać ich na pracowników więc kombinują jak się da. Fatalny pracodawca.
WYDMUSZKA 2016-04-21 21:46:58
rodzinne inwestycje-kapitał zakładowy 50tyś zł buahaha kiosk ruchu ma więcej :)
sandra 2016-04-23 18:04:53
e tam przesadzasz, to nie kiesk tylko pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i z pewnością jest większa kasa do wzięcia ale ty nie umiesz na nią zapracować
Zostaw swoją opinię o Universe Properties Group Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Universe Properties Group Sp. z o.o.