Mc Team Sp. z o.o.

Legionowo

Opinie o Mc Team Sp. z o.o.

lukas 2013-05-02 23:28:26
( usunięte przez administratora ) zdecydowanie NIE POLECAM
ev 2013-05-02 23:30:11
OMIJAĆ SZEROKIM KRĘGIEM,ZERO PRZYSZŁOŚCI.
konrad 2013-05-15 14:51:33
zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami na temat firmy mcteam w legionowie..
wojtek 2015-04-20 16:13:32
Muszę nie zgodzić się z powyższymi wypowiedziami. Miałem okazję współpracować z tą firmą przez pewien czas i powiem szczerze, że bardzo dobrze ją wspominam. Płacono mi zawsze na czas, warunki pracy były naprawdę dobre, a do tego w razie pytań lub problemów zawsze mogłem poradzić się zarówno osób pracujących w tej firmie jak i osób zarządzających.
klara 2015-04-24 15:04:04
zabawne jest to, że użytkownik ev i lukas, napisali prawie to samo w odstępie 2 minut. Czyżby ta sama zraniona osoba ;) ?
Chrisss 2015-04-27 15:46:26
Moim zdaniem firma oferuje bardzo dużo jeśli chodzi o rozwój, tylko trzeba się wcześniej wykazać myśleniem, a nie tylko mieć wygórowane żądania.
Bartus31 2015-06-30 14:54:10
Super praca ! Nabyłem w niej bardzo dużo doświadczenia, szczególnie że firma oferuje rozwój na bardzo wielu kierunkach, co pozwala na nabycie wiedzy zarówno w kwestiach budowlanych, organizacyjnych, językowych, handlowych i wiele wiele innych. Polecam!
Marzena 2015-08-14 11:20:00
Współpracowałam z firmą MCTeam przy jednej realizacji. Pomimo skomplikowanego charakteru realizacji, firma MCTeam naprawdę się postarała. Miły i szybki kontakt oraz rzeczowa pomoc techniczna.
Marcin 2015-09-03 16:16:25
To ja bardzo chętnie, w 2014 roku rozpocząłem w tej firmie staż, na początku było ciężko, ponieważ nigdy nie miałem styczności z pracą w takiej branży jak eventy i stoiska targowe, ale cierpliwość popłaciła i dziś jestem już jednym z czołowych marketingowców w tej firmie w dziale stoisk targowych. Nie ma co narzekać tylko trzeba brać się do roboty, jak ktoś tylko siedzi i narzeka to nigdy nie znajdzie dobrej pracy i nigdy nie będzie zadowolony. Potem tacy ludzie siedzą na takich stronkach i się wyżywają, bo im nie wyszło. Szkoda gadać...
Marcin 2015-10-02 13:28:34
W takim wypadku zapraszam do współpracy ;)
AnT 2016-02-09 16:53:26
Ja dopiero zaczęłam pracę w firmie MCTeam, narazie minęły mniej więcej 2 tygodnie, ale jak do tej pory nie mam co narzekać. Pracy czasami jest sporo, ale można się też sporo nauczyć. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych prac na początkowy rozwój kariery, ale pracuje tu sporo osób z o wiele większym stażem, więc jak widać jest to dobra praca nie tylko na rozpoczęcie kariery, ale również na jej kontynuację.
lolo 2016-04-18 19:46:47
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM A NAWET JESZCZE SZERSZYM
Widzę że nie tylko ja mam taką opinię (były pracownik)
Czekam na ripostę obecnej załogi bo widzę że mocno się angażują w wypowiedzi.
jasiek 2016-05-10 20:17:50
sądzisz @lolo, że jest aż tak źle w firmie? nie wydaje mi się, może coś zmieniło się po Twoim odejściu, skoro można tu trafić na tak różnorodne wpisy. No i w sumie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, każdy ma inne oczekiwania na pewno od Mc Teamu
Pawel 2016-10-29 11:58:26
NIE POLECAM tyle w temacie.
Zostaw swoją opinię o Mc Team Sp. z o.o. - Legionowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mc Team Sp. z o.o.