Opinie o Fujifilm w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fujifilm. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fujifilm o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fujifilm w Warszawa

Xxx Nowy wpis

Pozytywna atmosfera, miła, rozwijająca współpraca. Ogólnie wszystko na plus poza poziomem wynagrodzeń. W wysokości płac jest jeszcze sporo do zrobienia.

Pola

Czy jest możliwa praca zdalna?

Paulina
@Pola

Dobre pytanie - sama się nad tym ostatnio zastanawiałam. Widać, że @Pracownik sporo wie na temat pracy w Fujifilm - może zatem zechce coś dopowiedzieć w tej kwestii. A tak właściwie to jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana?

Pracownica Nowy wpis
@Paulina

Pracujemy zdalnie od początku pandemii. Zatem jest taka możliwość. Nie wiem, ile czasu będziemy jeszcze wykonywać swoje obowiązki z domu, ale na razie tak wygląda u nas sytuacja :)

Pracownik Nowy wpis
@Pola

Pracujemy hybrydowo, ale to pracownik wybiera, ile czasu chce poświecić na pracę w biurze, po ówczesnej akceptacji przełożonego

Marcel Nowy wpis

Hej, czytałem Waszą zakładkę z ofertą pracy, firma ma super benefity i ciekawe szkolenia :) Postanowiłem złożyć cv jakiś czas temu ale niestety nie mam odpowiedzi. Czy odpowiadacie na każde zgłoszenie?

Filip

Podpowiedzcie jaka atmosfera? Czy dużo zabezpieczeń wprowadziła firma w związku z epidemią?

Pracownica
@Filip

Cześć, od początku pandemii pracujemy zdalnie, co jest dużym ułatwieniem dla większości załogi. Zabezpieczenia pod kątem ochrony naszego wspólnego zdrowia owszem, zostały wprowadzone, ale nie zmieniło się nic jeśli chodzi o komfort naszej pracy, wręcz przeciwnie, pracodawca naprawdę stanął na wysokości zadania i mocno wspierał nas w sytuacji przez cały rok. Uważam, że mimo trudnej dla wszystkich sytuacji, akurat my, jako pracownicy, możemy być naprawdę zadowoleni.

Nieprofesjonalna rekrutacja prowadzona przez Pana Pawła Laskowskiego, brak obiecanego kontaktu z proponowanymi terminami kolejnego spotkania

O to co robię w pracy, prośba o przesłanie CV na maila

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dawid

Jakie tam są zarobki na start, warto ?

KK

czy ktoś pracował w księgowości? czy praca jest całkowicie po angielsku?

Cele i premie

Wprowadzono nowy system premiowania pracowników,niekocznie korzystny dla pracownika,bardziej dla pracodawcy ktory moze latwo odjac50 procent premi;/

Bardzo dużo osób ostatnio odeszło i przyszło nowych, Ci starzy już robią wszystko niedokładnie, nie starają się, ciężko się pracuje. Płace też nie jakies super wygorowane.

Mania

Czyżby tak dobrze się pracowało w firmie, że nikomu nie chce się pisać na forum?

Paulina

Jakie benefity oferuje firma Fujifilm pracownikom?

rfgh

ciekawe czy blizej wakacji beda mieli jakies promocje na zdjecia ;p

Marionetka

No a zastanawiam się jak moglibyśmy teraz te obecne zarobki przedstawić w zależności od tego jakie były w minionych latach. Co prawda wiele zmian firma przechodzi ale Fujifilm zawsze prezentował dosyć wysoki poziom. Nie wiem jak jest teraz, obawiam się że cięcia spowodowały spore spustoszenie w firmach i składowe.

nika

włąśnie ale na czym polega ten plan? czy jest określona ilość danych usłg kktóre trzeba wykonać/ sprzedać? czy jak to wygląda bliżej? a ja mam u sibie w mieście ten salon tego FF i widziałam ostanio tam info że zatrudnią, ale nauczona poprzenimi szukaniami pracy zawsze teraz patrzę sobie co internet ma mi do powiedzenia

jewhen
@nika

i bardzo dobrze robisz. niestety , ale ja akurat słyszałem kilka nieprzychylnych opinii na temat pracy tutaj. Jednak najlepiej zrobisz jeśli znajdziesz kogoś kto pracuje tutaj w Fujifilm obecnie, bo mój informator był tu zatrudniony kilka lat temu. A wiadomo , że przez taki czas wiele w firmie potrafi się zmienić

FascynatkaFuji

zawsze się znajdzie taka gnida w firmie że po latach jeszcze się śni. za moich czasów właśnie zaczynał swoje rządy [usunięte przez administratora] a potem dokoptował [usunięte przez administratora]. Wiele by opowiadać o tym jak to pensja jest obcinana o połowę po to byś na pewno wypracowała plan godzin itp. A jak niestety wyrobisz poza plan to i tak ci wyrównają. Z pracownika stałam się klientem.... i po kilku latach słyszę że co firma nie nie [usunięte przez administratora] naśle na swoich klientów kontrole wszystkich służb by im "pomóc" chyba zamknąć... Ludzie , handlowcy mają szpiegować klientów w zakładach foto i poligrafii itp.... chcesz zostać tajnym agentem do spraw podpie..... to wal do nich. A no i szacunek dla ludzi starszych (klientów) poprostu masakra

tak sobie czytam te Wasze informację i się zastanawiam ... czy z firmą coś nie tak czy z ludźmi, którzy tam pracują, czy może z Wami ! Pracowałem tam jakiś czas przez kilka lat i nie zauważyłem, żeby z nią było coś nie halo ...., ludzie - jak to w zespole - zawsze się znajdą nie zadowoleni ..., a KP .. hmmm . Fakt człowiekiem nie jest lekkim , ale popatrzcie gdzie jest FF teraz a gdzie była za LK ??? Nigdy nie było łatwo ..., ale jak robileś swoje to i nagroda Cię spotykała ..., i na pewno większa niż wspomniane wcześniej 100 brutto. Chciałbym zaznaczyć , że sam odeszłem z firmy ..., ale skłamałbym, że się nic od KP i AB nie nauczyłem ., wręćz przeciwnie, myślę, że dzięki nim jestem dzisiaj innym (trochę lepszym) człowiekiem niż jeszcze te 8-9 lat temu ... . I na koniec ... moje ulubione hało dyrektora : " Co Cię/Was powstrzymuje ... " ? Pozdrawiam starą gwardię z FF :)

\"zero\" szacunku dla ludzi i ich pracy. Kiedyś usłyszałem od kp, że jestem jak brylant i daje mi podwyżkę 100 zł brutto (słownie: sto złotych brutto). Jakaś kpina totalna - odradzam z nimi współpracę.

Były

a ja jestem z czasów FFDP kiedy na Spedego mówiliśmy \"słońce karpat\" + jego wspaniały kowbojski kapelusik. Krótko AB nigdy nie miałem lepszego Prezesa ale teraz poza Polska. KP zobaczcie na goldenie istny ideał, zapomniał dodać , że zupełnie nie liczy się z ludźmi i nikogo nie szanuje - typowy korpo-ludek. ( Pamiętajcie , ze dobre uczynki do nas wracają - niestety te złe też - wszystko przed \"Słońcem Karpat\" vel fałszywa gnida. (usunięte przez administratora) ale pracowałem tam tez z fajnymi ludźmi z pasja , wartosciami, inteligentnymi. U mnie jest tak , że staram się zapomnieć - nie pamiętać o gnidzie kp, a pamietac o wszystkich wspaniałych ludziach a jak widac ślad pozostał choć to juz parę dobrych lat. pozdrawiam i życzą nie trafiac pod skrzydła KP Choc ludzie ponoć sie zmieniają czego życzę KP

crazol

Po pierwsze od 2 lat firma się nazywa Fujifilm Europe i FFPD już nie istnieje. Jak zasuwasz i masz wyniki to pracujesz a jak próbujesz się migać to Speedy tak Cię dociśnie, że sam odejdziesz. Większość zespołu pracuje kilka lat, ale na początek, musisz przejść okres próbny podczas, którego nudzić się będziesz tylko pierwszego dnia. Struktura jest tak płaska, że wszystko widać i nie ma szans się schować. Atmosfera bardzo nieformalna, ale wszystko jest ustawione pod wyniki, bez premii pensja trochę poniżej a z premią dużo powyżej średniej, wszystko co się dzieje w firmie jest widoczne na fejsie.

baaaardzodaaawnotemu

Nolas - 2012-03-12 16:42:23 Kolego baaaardzodaaawnotemu, zawsze jak się nie pracuje, to się pluje. Nie wiem dlaczego? AB też mi mówił, że jedna KAM'a go nienawidzi, no i co, pracuje, choć jest pod Speedy'm. Nie przesadzaj z tą rotacją. Pod AB jest OK. Popatrz na zdjęcie z naszego ostatniego spotkania wigilijnego, te uśmiechy na prawdę są szczere. FPD-POLECAM!!!... NASZEGO!!!!.... ;-)))))????!!!! W zestawieniu z poprzednim Twoim postem... NIE SŁYSZAŁEM... czy potrzebny jest jakikolwiek komentarz ;-)))) o tak trudnym słowie jak "obiektywizm", albo "wiarygodność" ;-)))) Widzę że [usunięte przez administratora] się zirytował i polecił poprawić image ;-))) Firmy. Bo co mu ktośtam będzie mówił, że w jego Księstwie królewny garbate bywają, a rycerze często cherlawi ;-)))) Nie zawsze - jak się nie pracuje, to się pluje. Jak dotychczas, z mojego doświadczenia tylko w FF spotkałem się z takimi żenującymi zachowaniami ludzi. Zaskakujące dla Ciebie? Ale jakoś tak na FF to s

Nolas

Zostaw merytoryczną opinię o Fujifilm - Warszawa

• Jak się pracuje w Fujifilm?

Zobacz opinie na temat firmy Fujifilm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fujifilm?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fujifilm?

Kandydaci do pracy w Fujifilm napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fujifilm