BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Opinie o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

MariO

Pytanie do rekruterow: Czy stawka godzinowa to jakaś tajemnica? Czy jest ona ustalana indywidualnie w procesie rekrutacji?

JobSupply Polska Sp. z o.o.
@MariO

Witamy, wszystko w zależności od oferty. Pana pytanie jest niekonkretne - nie wiemy o którą ofertę pracy chodzi - są i takie, gdzie stawka godzinowa określana jest z góry, a także mamy oferty gdzie w zależności od doświadczenia/edukacji - wynagrodzenie może być negocjowane. Pod każdą ofertą pracy mamy numer telefonu do rekrutera oraz adres mailowy - bardzo proszę tam kierować swoje pytania - dokładnie do osoby odpowiedzialnej za daną rekrutację. Pozdrawiamy.

Nieznajomy

Witam ja z takim pytanie poszkuje ofert pracy w Danii na stankwisko szlifierz spoiny zbiorniki rury .. stal nierdzewna . Pod farmaceutykę lub sporzywke doświadczenie udokumentowane stażem 2 letni... system rotacyjny

@Nieznajomy

Witamy Pana. Prosimy złożyć swoje CV przez stronę BlueCollar, przesyłam link bezpośrednio do aplikowania o pracę: https://www.bluecollar.pl/aplikuj/ Życzymy powodzenia w procesie rekrutacji. Zespół BlueCollar

Jan

Jestem zadowolony, daje 5 gwiazdek Bluecollar

@Jan

Dziękujemy! Zespół BlueCollar.

Zajaczek

Witam chciałem się zapytać jak wyglada etap rekrutacyjny na elektryka i na czym polega trening w Danii jak wyglada mniej więcej pozdrawiam i dziękuje

@Zajaczek

Witamy Pana - Pewnie jest Pan zainteresowany naszą ofertą pracy jako elektryk offshore - Praca ta ma specyficzne wymagania od kandydata, więc najłatwiej będzie nam porozmawiac na ten temat. Zachęcam do kontaktu z rekruterami: +48 500 295 582 lub +48 882 144 571 - koleżanki udzielą Panu pełnej informacji o tej ofercie pracy. Pozdrawiamy.

elektromonter

Sprawdzenie kwalifikacji i stażu pracy

test z języka angielskiego

Czy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. pracuje się na open space?

JobSupply Polska Sp. z o.o.

Witam, jeśli chodzi o pracę z naszej siedziby w Szczecinie - pracujemy w osobnych, lecz połączonych drzwiami pokojach. Pozdrawiamy.

Pracowałem w tartaku około 3 miesięcy w Polsce, nie posiadam uprawnień na wózki widłowe ale potrafię jeździć . Jestem punktualny , pracowity . przez ostatnie 8 lat pracowałem w Niemczech jako budowlaniec . Jestem zainteresowany pracą i mógłbym zacząć pracę jak najszybciej się da . Nr kontaktowy 692-794-003

@Marcin

Witam Panie Marcinie - jedna z naszych rekruterek próbowała dziś skontaktować się z Panem, niestety bezskutecznie. Napisaliśmy także do Pana wiadomość sms. Zapraszamy do kontaktu. Zespół BlueCollar.

Fajerka

Dziwna ta twoja wypowiedz, niby moze byc, niby zle, ogolnie ciezko co kolwiek wywnioskować. Ale mimo wszystko 1.5 roku przepracowałeś, to oznacza ze bylo w miarę dobrze.

Krzysiek

No ale to czyją wina jest ze masz operacje albo wypadek? Pracodawcy? Proszę wyjaśnij co takiej się wydarzyło, że zostałeś obarczony winą? I skoro są lepsze oferty to co Ciebie tutaj trzymało przez ok 1.5 roku ? :) bo zwolnić się to chyba nie problem. Mnie tam nikt łańcuchami nie trzyma i nie spotkałem się z taką sytuacją żeby ktoś nie chciał mi udzielić pomocy, wystarczy zapytać UPRZEJMIE :) ,,Ponoć był wypadek śmiertelny " - to jeśli ponoć i nie wiesz czy był to nie uważasz, że bez faktu nie ma informacji ? Może lepiej najpierw zasięgnij języka i rozwiń temat jeśli będziesz miał potwierdzone info, bo ja nic nie słyszałem. Podejrzewam że zostałeś poprostu zwolniony i nie masz argumentów ani dowodów na to że coś jest z firmą nie tak. A chcesz poprostu wylac swoje zale bo będzie Ci z tym lepiej :) Polecam wyjechać bo w porównaniu z zarobkami w Kraju to na stanowisku spawacza zarabiam dużo więcej i mogę spać spokojnie o raty kredytów na mieszkanie i koszty życia mojej rodziny. Jest ok, wszystkie formalności tak jak bhlo ustalone, wynagrodzenie zawsze w terminie, korzystam też z zakwaterowania i z kantyny - brak zastrzeżeń. Pzdr

Hoho

Czy ktoś pracuje jako spawacz w Hobro? Chcialbym pojechać, doświadczenie 12 letnie w spawaniu, rury ciśnieniowe itp. Warto? Jest ok? Z góry dzięki za opinie i podpowiedzi. PS. Tylko szczere proszę! Pozdrawiam

Dany
@Hoho

Jest git, tylko tu rur spawał nie będziesz kasa na czas,praca jak praca nigdzie się nie leży, polecam kantyne tanio i żarcie super

@Dany

A co w tej kantynie macie? Ktoś wam gotuje tu na miejscu czy to katering jakiś? Co mniej więcej do jedzenia by było i ile macie czasu, żeby na spokojnie to zjeść?

Spawacz hej

Czy jest możliwość pracy w nadgodzinach jako spawacz w danii, miejsce pracy Hobro. Duże sie pisze o tej pracy ale nic o możliwościach pracy w nadgodzinach czy atmosferze. Może ktoś coś napisze.

Rado

Sprawy finansowe jak i formalne wysoki ++++ polecam

Rado

Sądząc po treści Twoich wypowiedzi to pewnie zostałeś zwolniony ? Ciekawe czemu się nie ujawnisz imieniem i nazwiskiem ? Bo co bo firma będzie wiedziala która łajza ma jakiś problem i nie daj Boże coś wypłynie co naodwalales ?

@Rado

Pociągniesz tę myśl dalej? tego co piszesz wynika, że po pożegnaniu się z firmą można spodziewać się jeszcze jakiś konsekwencji związanych z podjętą wcześniej pracą? Co potencjalnie można tu nabroić, że coś miałoby wypłynąć?

@Bożena

Chyba mnie nie zrozumialas rozne rzeczy widzialem co ludzie robia przyjezdzajac do obcego kraju do pracy jestem tu dlugo

@Rado

Aha no dobra, mnie tam zależy na info o pracy bezpośrednio tutaj. W razie jakichkolwiek problemów jak sobie z nimi tu radzić? Miałeś podczas swojej kariery jakieś konkretne?

Kris

Witam serdecznie zamiast czytać proponuję pojechać popracować i osobiście podejść do warunków pracy czy biura tak jak tu zostało opisane albo praca albo imprezy co niektórzy chyba mają problem z rozgraniczeniem uważam samo podejście od początku firma szczegółowo podchodzi do sprawy i konkretnie nocleg wyrobienie papierów itd mi niestety na tą chwilę nie wyszło ponieważ w dniu wyjazdu doznałem urazu kręgosłupa przez naderwanie korzeni nerwowych obecnie po zastrzyku (blokady)i środki p budowę wracam do siebie ale oferta i okazja przeszła cóż!!! Ps.zawsze znajdzie się ktoś kto lubi pisać opinie .Pozdrawiam Bluecollar .

Fafik

Kasa się zgadza ! Trzymają fason na wysokim poziomie

Zamek

To ty się nie zastanowiłeś i podpisałeś umowę? Jak kupujesz coś na raty to też się nie zastanawiasz czy będziesz miał jak spłacić? To co czytam to chyba jakieś żarty. Brak poszanowania czyjegoś czasu normalnie !

RAFAŁ

Pośrednicy mogą próbować doic ludzi żeby wyjść na swoje. Zresztą jeśli poniższa opinia jest nieprawdziwa to firma powinna opublikować skan umowy bez ujawniania danych personalnych osoby trzeciej

@Zamek

Chyba że kupujesz za gotówkę a masz raty do spłacenia:) Różnie to bywa z Januszami polskiego biznesu:)

@Zamek

No chyba że kupujesz za gotówkę a masz raty do spłacenia:). Różnie to bywa z Januszami polskiego biznesu:)

Robson

Trochę nie rozumiem przeciez to jest tak ze nikt za ciebie nie decyduje albo sie zgadzasz na ustalenia i podpisujesz umowe albo nie mam porownanie bo pracowalem wczesniej przez dwie agencje i tutaj dostalem wszystko na umowach tak jak bylo w ofercie i tak jak bylo ustalane zapytali o moja datę kiedy moge jechać dostalem adres domu w ktorym mieszkam wszystkie kontakty itd W innej firmie musialem o wszystko prosic a na miejscu się jeszcze okazalo ze mialem zle adres podany. Ja oceniam pozytywnie bo wszystko było dopiente na ostatni guzik zanim wyjechalem z Polsk oracuje juz 6 miesiecy

Omni

Mi tam pasuje mam Pracę i jak narzi sie jej trzymam duzo sie slyszy ostatnio o zwolnieniach grupowych z dnia na dzien w Danii tutaj mam wypłate na czas na koncie wszystko jak na pasku wypłaty Pokoj mam 3 km od pracy i chodze na piechote na standardy nie narzekam właściciel spoko wszystki na miejscu jest teraz mamy wolne i od poniedzialku wracam znow Pozdrawiam !

Radek

Mogę polecić stanowisko malarza w Danii. Praca w porządku, dużo polaków na dziale malowania. Zmiana popołudniowa rządzi!! Pozdrawiam kolegów! XD Rules!!!

Ad
@Radek

A w jakiej firmie pracujesz ?

Cześ

Ja jestem zadowolony !

@Cześ

Przy czym pracujesz?

@Marek

no właśnie też bym ciekawa była. macie jakąś opcję, która byłaby najlepsza dla osoby bez większego doświadczenia, która pierwszy raz by jechała? jakiś konkret odnośnie porad na wyjazd itp?

Rado

Co do koordynacji jedno zastrzeżenie. Chlop co nigdy nie był na budowie, nie wie co z czym się. Jedynie rysował i się tym wywyższa bo ma studia, ma dysponować osobami które mają 15 lat doświadczenia w zawodzie na budowie, zadaje 1000 pytań w najprostszych sytuacjach ... np tym śrubokrętem mogę ta śrubkę kręcić... 0 samodzielności... 0 logicznego myślenia. I taka osoba jest prowadząca paranoja

Patryk P
@Rado

Inżynier elektryk 20 lat pracy w zawodzie projektowanie nadzorowanie i prowadzenie wielu budów i projektów elektrycznych. Z firmą bluecollar rozpocząłem współpracę od początku br. Po tygodniu dojechał do nas Pan Radosław wraz z innymi kolegami. Od początku narwany, niesubordynowany wszystko wie najlepiej i nikogo nie będzie słuchał. Mimo wielu próśb i upomnień ciągle wszystko robił po swojemu podważał decyzje Duńskich kolegów które wymagały od niego poprawienia czegoś dopytując innych czy jednak może tak zostać jak zrobił. Z pracy został usunięty z powodu gróźb karalnych pod moim adresem. Polecam agencje Bluecollar jak do tej pory firma w 100% wywiązała się ze swoich zobowiązań wobec nas.

Marcel
@Patryk P

Mozesz podać przykłady co ten chłopak robił po ,,swojemu" ? I jakie rady zostały mu udzielone na temat jego pracy ? Co do gróźb karalnych, czy jesteś w stanie przytoczyć czym Ci groził? Ktoś to słyszał? Masz na to świadków?

PatrykP
@Marcel

Wszystko jest udokumentowane.

Radi
@Patryk P

Oboje wiemy że to co piszesz mija się z prawdą:) z resztą szkoda słów na Ciebie. Nie pozdrawiam

Rado

Nie dość że postawił z tyłu skrzynkę centralnie pod nogi. O czym nie wiedziałem. Się cieszył ze musimy poprawić swoją robotę bo nie przewleklismy kabli które on wrzucił i zamocował po chwili gdy już mieliśmy wszystko ułożone... paranoja

Milena

Polecam agencje, wyjechałam z nimi jakos przed wakacjami w tamtym roku, mam już umowę bezpośrednio u pracodawcy, dzięki bluecollar o nic się nie musiałam martwić. Pozdrowienia z Danii ! :)

Helena
@Milena

Hej, ale czym się zajmujesz? :0 Bo jak oglądałam oferty, to praktycznie nie widziałam nic dla kobiet, no może te krojenie ryb i pakowanie na tacki. Podpowiedz, jako kto i za ile mogę pracować, please :))

@Helena

A czy ktoś pracował przy rybach i może dać opinie?

@Helena

Czy ktoś pracowal przy rybach i może dać opinie?

Jeny

To po co wyjeżdżałeś przez agencje ? Sam sobie nie potrafisz pracy i mieszkania zorganizować skoro tak źle? Już bez przesady.. tam też pracują ludzie i z mojego doświadczenia widzę że dbają o kontakt z pracownikiem i pomagają jak mogą. Nigdy nie narzekałem na nic bo o co nie zapytam to zawsze dostaje odpowiedź. Umowy o pracę i o zakwaterowanie widziałem przed wyjazdem bo je podpisywałem i czytałem i jakoś żyje, wyjechałem pracuje, i jak czytam te komentarze czasem to się zastanawiam skąd się tacy biorą co jadą z umowami w reku a później z jakimiś żalami wybuchają gdzie tu jest logika :D Najlepiej jest anonimowo napisać komentarz i zadowolony bo wylał żal w necie i to jeszcze pewnie dlatego że jajko chciałobyć mądrzejsze od kury i nie mogło się nachapac. Współczuję.

Jacek

,,pracowałem w wielu agencjach" samo przez siebie mówi co z Ciebie za pracownik ????

Lol
@Jacek

Hahhaha na serio? Ilość agencji, firm w których się pracuje świadczy o tym jak pracujesz? Hahaha dobre.

Lol
@Jeny

No to powodzenia. U mnie akurat noe było wszystko takie jasne , bo później się okazało inaczej, ale widzę że nie ma sensu swoich doświadczeń opisywać bo Ty wiesz wszystko lepiej

Jeny
@Lol

No ale to co na umowie miałeś wyższa stawkę a zapłacili Ci mniej czy o co chodzi?

Irek

Nie zgadzam się z tym. Jak ktoś przyjeżdża pracować i pracuje - to nie ma powodu żeby narzekać. Ja miałem parę pytań do koordynatorów i pomogli mi ze wszystkim. Trocha to trwało, ale nikt mnie nie porzucił. Teraz załatwiam rejestracje auta, bo już mam pól roku w Danii i znów dostałem wsparcie. Widziałem także jak po tygodniu pracy przyszedł naćpany gość i go zwolnili, pewnie gdzieś tu wypisuje teraz jaka (usunięte przez administratora) firma. Na szczęście pracy nie brakuje - jak komuś zależy to znajdzie swoje.

Zostaw merytoryczną opinię o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 39 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.