Opinie o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. w Gliwice

dj

W firmie GLOKOR miałam szansę odbycia 3- miesięcznego stażu. GLOKOR jest instytucją naukową wyposażoną w nowoczesne laboratorium. Jestem pod wrażeniem nie tylko jego wyglądu, ale przede wszystkim świetnej organizacji pracy. Miałam okazję zapoznać się ze specyfiką tej pracy oraz przekonać się, że GLOKOR jest innowacyjną firmą prowadzącą szeroki zakres badań. Miałam również możliwość wykonywania wielu samodzielnych analiz używając profesjonalnej aparatury (z którą jeszcze nie miałam możliwości zaznajomić się na uczelni i której na pewno nie mogłabym „dotknąć” będąc studentką). Staż był dla mnie cennym doświadczeniem, ponieważ mogłam wzbogacić się o wiele nowych umiejętności . Poza tym bardzo podobała mi się atmosfera pracy- wszyscy pracownicy są życzliwi i pomocni. W takim zespole bardzo dobrze się pracuje (niestety mam już przykre doświadczenia z innych praktyk). Cenię pracowników za poświęcony praktykantom czas (i cierpliwość) oraz za przekazaną wiedzę. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam odbywać staż w tak profesjonalnej firmie i mam nadzieję, że będzie się ona dalej rozwijać oraz inwestować w młodych ludzi.

Gosia

W firmie Glokor odbywałam swój miesięczny staż, który będę bardzo dobrze wspominać. Miła atmosfera, zgrany zespół i bardzo dobrze wyposażone laboratorium. Więcej takich firm :)

Aneta

W firmie GLOKOR odbywałam miesięczny staż, z którego jestem bardzo zadowolona. Firma posiada bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne laboratorium, w którym prowadzone są innowacyjne badania. Dzięki stażowi w tej firmie nabyłam doświadczenia pracy w laboratorium, a także nauczyłam się nowych technik laboratoryjnych. Dużym plusem jest także to, że w firmie panuje bardzo miła atmosfera, wszyscy są bardzo sympatyczni.

Hubert

Jestem studentem - odbywałem staż w firmie GLOKOR. Mają bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne laboratorium - naprawdę robi wrażenie - jest bardzo wygodne, dobrze przemyślane - wysoka ergonomia. Staż w tej firmie to bardzo cenne doświadczenie - miałem możliwość nauczenia się pracy na nowoczesnym sprzęcie, nabycia praktyki laboratoryjnej (dużo mógłbym wymieniać). Glokor to naprawdę innowacyjna firma - prowadzą badania nad produkcją biodegradowalnych polimerów, których czas rozkładu będzie można zaplanować w toku produkcji. Przypuszczam, że ten dział firmy rozwinie się w poważną instytucję naukową - chciałbym w przyszłości tam pracować. A pracownicy - naprawdę świetni ludzie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Marta Pełczyńska

Pracowałam w firmie ponad rok. Firma Glokor to wzorowy pracodawca- mili ludzie, przemiła atmosfera, wynagrodzenie zgodnie z terminem. Bardzo miło będę wspominała każdy dzień w tej firmie. Szczerze polecam!

m.ch.

bardzo pozytywnie będę wspominać pracę w firmie Glokor, miła atmosfera, dobry kontakt z pracownikiem i oczywiście wynagrodzenie zawsze na czas.

Ewelina Ochnicka

Pracowałam w firmie Glokor i zawsze będę ten czas miło wspominać, fajni ludzie, miła atmosfera, wynagrodzenie zawsze w terminie, wysoki profesjonalizm, polecam :)

PLA

Na mnie zrobili wrażenie swoim projektem zwiazanym z technologia dla przemysłu mleczarskiego - Praca w takich warunkach :) to rozumiem .... [usunięte przez moderatora]

odpowiedź do Jacka

link o którym piszesz dotyczy naboru dla naukowców i to jest ich dział Badania + Rozwój skierowany dla wąskiej grupy specjalistów i instytucji naukowych _ czytaj [usunięte przez moderatora] lub tutaj [usunięte przez moderatora] . Z tego co mi wiadomo to oprócz pracy w laboratorium trwa tam nabór do jakiegoś przedsiewzięzia związanego z cyfryzacją, ale to już trzeba by się dowiadywać u źródła [usunięte przez moderatora]

Jacek

gdzie dokładnie składałeś do glokor podanie ? Popatrz tutaj może Ci się uda [usunięte przez moderatora]

Grzesiek

składałem do nich dwa razy swoje CV, ale trudno się tam dostać do pracy i wiem, że nie łatwo się tam dostać od znajomych ... będę próbował

Mika

widać, że to stara firma i z tego co mi się udało ustalić dobrze zorganizowana firma. Zarobki stabilne nie odbiegają od średniej w kraju

goodmen

Halina - 2012-05-22 20:52:19 przejrzysty regulamin i płacą zawsze na czas. Mówi się, że jeszcze się zdarzyło w prawie 20 letniej historii jakiekolwiek opóźnienie. nie ma w spółce glokor żadnych problemów z płatnościami to prawda - polecam

Halina

farciara

firma spoko i da się tam zarobić

Jacek

jacek m - 2012-05-09 21:12:35 pracuję już w glokor kilka lat i jestem bardzo zadowolonypotwierdzam, że bardzo dobrze się pracuje dla glokor.eu. Obecnie jestem na kontrakcie w Stanach, ale praca z nimi wiele mi dała i miło ich wspominam

jacek m

pracuję już w glokor kilka lat i jestem bardzo zadowolony

modna

no name - 2012-02-25 21:29:15 zgadza się :). Jasne zasady i regulamin. Wspaniała atmosfera i dobra płaca na czas _ mi się podobadodam, że ciągle się rozwijamy i wprowadzamy nowości, które ułatwiają pracę :)

Malinka

Joanna - 2012-01-24 12:55:04 GLOKOR pomógł mi się pozbyć problemów związanych z odpadami i jestem bardzo zadowolona z ich usług oraz sposobu i podejścia do nas jako klienta. Joanna również nie mam do nich uwag i uważam ich za super firmę. Z przyjemnością wystawiam im dodatnią notę !

Mira

bardzo dobra firma

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. - Gliwice

Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Górnych Wałów 27A
    44-100 Gliwice
  • NIP: 6312321993 KRS: 0000016621

Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.