Opinie o Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. w Łódź

Daniel93

Opowie ktoś jak wygląda praca na magazynie w tej firmie?

H hi ii

Kadrowa płaci za 24 dni urlopu 321 zł taka to powinni (usunięte przez administratora) z roboty i ona jest na prawie bo muwi że tak wyszło za urlop za pełny etap (usunięte przez administratora) ta firmę za takie złodziejstwo niech każdy odchodzi z tej firmy puki może

anonimxxx

Co chcesz wiedzieć ?

Zbigniew

Dodałby ktoś jakąś "aktualizację" na temat tego jakie są na tę chwilę warunki pracownicze w Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.? Planowana jest rekrutacja? Na co może liczyć nowy pracownik? Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno

GM

Kojarzę

Xxx
@GM

A coś więcej? Jakiś kontakt do niej, imię i nazwisko cokolwiek? Bardzo mi zależy

Anim
@Xxx

Okim chcesz wiedzieć.?

Huzar

Jak kształtują się obecnie zarobki na uszlachetnianiu ? praca 3 zmianowa ?

Slawek

A widziałeś małpa w peruce że zmiany C?

P
@Slawek

Ha ha ha to posmiechowisko Magdaleny córka. Cały zakład śmieję się z nią

On
@Slawek

Jest bardzo fajna a jesli ktos do dzis nosi słomę w butach to nie wie co znaczy zmiana wygladu i chec wygladania inaczej . Caly świat osły uzywa peruek. Ona nie jest wyjatkiem ale gdzie wam do takiej wiedzy bu....hahaha

Tadeusz
@Slawek

Cały zakład śmieje się z długo wlosej rudej pani ze zmiany C (przedzalnia) (usunięte przez administratora) daje komu się da zarówno Panu Mariuszowi...

@Slawek

Zbyt mało atrakcyjne życie własne. Zbyt nudne i monotonne by pisać o sobie. Gratuluję Państwu pomysłowości i głupoty osobistej. Świadczy to tylko o inteligencji osobistej i braku honoru :)

Małpa w Peruce
@Gość

Niestety zazdrość i nienawiść spotkamy dziś wszędzie gorąco pozdrawiam Panią I. B :)

Zy
@Tadeusz

Piotrek a tobie nie dala i się teraz na forum wyżywasz. Zajmij się swoim życiem a raczej jego brakiem..

Jadwiga
@Małpa w Peruce

Witam jezli wiecie kto tak oczernia nie mozecie zgłosic do dyrektora

Lipa jak ch..j, nawet Ukraincy się zwalniają bo umieją liczyć ha ha ha ,zarobisz 2000 z groszami i cześć. Mobbing ,katastrofa nie polecam coraz miej osób tam pracuje .Przyjechał (usunięte przez administratora) Włoch z niskim poczuciem wartości i się czepia byle czego ,a kamer to coraz więcej,a nie długo będą czytniki kart na palarni i będą palacze rozliczani. NNaarraa.

Niepalac
@anonymous

Palaczy powinni rozliczać

@anonymous

Piotrek S. masz racje tylko podpisać się trzeba bylo

Jadwiga
@Niepalac

Witaj palarnia powinna byc skasowana jak przed kilku lat to by zajeli sie praca a nie oczarnianiem ludzi jestem pewna ze dyrektor nie wie co sie dzieje na forum to masakra ci co tak chlapia jezykami powini byc ukarani wtedy by sie uciszyło

On

Praca ok jak wszedzie pracowac trzeba . Zarobki srednie ale ile by czlowiek nie zarabial bedzie malo . Atmosfera .....no wlasnie tu jest chyba najwiekszy problem . Majstrowie zbyt czesto i uporczywie naduzywaja swoich uprawnien i mimo zglaszania tego nikt z tym nic nie robi . Czy mozna bazwac to mobingiem????tak mysle ze tak i mam nadzieje ze ktos sie tym w koncu zajmie . Bo wiekszosci nowych pracownikow ucieka z tad tylko z tego powodu

Elżbieta

Forum ma na celu dzielenie się opiniami odnośnie tego, jakim pracodawcą jest Tollegno 1900 Poland. Zachęcam osoby pracujące w firmie do aktywności na forum. Czym ten pracodawca wyróżnia się od pozostałych?

Elżbieta

Czy Tollegno 1900 Poland zapewnia swoim pracowniom pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej lub na dojazdy do pracy? Czy firma oferuje pakiet socjalny dla osób zatrudnionych? Jeśli tak, to co on zawiera?

Elżbieta

Czy posiadacie informacje odnośnie rekrutacji do Tollegno 1900 Poland? Jeśli jest prowadzona, to na jakie stanowiska? Jak przebiega jej proces? W jakiej atmosferze prowadzona jest rozmowa o pracę? Co jest wymagane od kandydata? Każda wypowiedź w tym temacie, pomoże osobom poszukującym pracy w Łodzi w przygotowaniach do procesu kwalifikacyjnego.

Elżbieta

@pracownica Rozumiem i dziękuję Ci za odpowiedź. Czy jednak mogłabym Cię prosić, abyś napisała coś więcej, wzbogaciła swoją wypowiedź o jakieś szczegóły? Dlaczego właściwie tak uważasz? Pamiętaj, iż warto zawsze uzasadniać swoje zdanie, bo, w tym przypadku, możesz pomóc innym osobom.

Elzbieta czuwa...

Elżbieta

@Niepalac Słusznie, ale Twój komentarz raczej niewiele powie użytkownikom, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś o pracodawcy, jakim jest Tollegno 1900 Poland. Czy zatem posiadasz aktualne inforamacje dotyczące specyfiki pracy w tym miejscu? Jeśli tak, to serdecznie zachęcam do podzielenia się nimi.

pracownica
@Elżbieta

specyfika pracy tragiczna ......gdyby nie starzy pracownicy zakład by dawno padł...szkoda że się ich nie docenia

Elżbieta

@anonymous Pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu Gowork, według którego nie zabronione jest na forum używanie niestosownego słownictwa. Proszę byś zatem o tym pamiętał. Nadmieniasz, że w firmie Tollegno 1900 Poland stosuje się mobbing. Mobbing jest świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. Czy jesteś pewien, że tego doświadczyłeś? Jak długo tam pracowałeś?

Elżbieta

@Nick Rozumiem, jednak nie wszyscy użytkownicy forum po Twoich wypowiedziach będą w stanie zaczerpnąć informacji o Tollegno 1900, gdyż po prostu jej nie zrozumieją. Czy zatem mógłbyś w sposób normalny wyrazić swoją opinię na temat pracy w tej firmie?

A to wlasnie aktualne info sa Elzbieto...

Elżbieta

@Ja @Nik @On @Ona Jeszcze raz muszę Was upomnieć, że forum nie miejscem, gdzie rozpowszechnia się plotki na temat współpracowników. Jeśli zatem posiadacie jakieś aktualne informacje dotyczące firmy Tollegno 1900 - to zachęcam do podzielenia się nimi z użytkownikami forum. Możecie w ten sposób pomóc tym, którzy planują rozpoczęcie tam pracy.

Elżbieta

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że to absolutnie nie jest miejsce na plotki o kolegach z pracy. Jeśli chcecie coś powiedzieć na temat tego pracodawcy, to zachęcam. Długo już pracujecie w Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.? Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Warto starać się o pracę w tym miejscu?

Elżbieto ale zabłysnęłaś

Czarek

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

@Czarek

Poczytaj komentarze naprawdę warto duże się dzieje

Zostaw merytoryczną opinię o Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.?

Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Dąbrowskiego 225/243
    93-231 Łódź
  • NIP: 9820167927 KRS: 0000173586

Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.