East West Spinning Sp. z o.o. Oddział

Łódź

Opinie o East West Spinning Sp. z o.o. Oddział

EWS..:) 2011-05-15 04:28:11
Tak,zgadzam się z opinia poniżej. Praca nie jest aż tak bardzo lekka(pracuję na przędzarkach) ale atmosfera sposób bycia Mistrzów i ludzi tam pracujących jest ok. Nie pilnują,nie stresują..(wcześniej pracowałam w Hutchinsonie(więc mam jako-takie porównanie...) tam był [usunięte przez admina]... ''Dzień do Nocy poprostu...W EWSie socjal bardzo dobry szczerze polecam...
kaligula 2016-02-07 17:33:00

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w tej firmie o informację, jak obecnie kształtują się zarobki pracownika produkcji"na rękę"z ewentualnymi dodatkami.Czy jest możliwość pracy w systemie 4-brygadowym? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?
mistrz 2016-03-24 06:47:31
Totalna tyrka na trzy zmiany z sobotami.Od maja czterobrygadowy system za 1800zł śmiechu warte!
aaaa 2016-03-24 09:41:13
Co dokładnie się tam robi ?
niania 2016-04-17 17:39:26
Praca ciężka trzyzmianowa , hałas , zapylenie , zero szacunku i wykorzystywanie pracowników , rotacje co wiąże się z poczuciem niestabilności,za niska pensja , za duże wymagania , po prostu BRYNDZA!!!
Ludzie jak najdalej od EWS !!!
karol 2016-05-15 14:11:07
Czesanie przedzy,skrecanie,przewijanie i przedzenie. Dla kobiet cieżka praca, dla faceta lżejsza. Atmosfera na zmianach trudna, bo mało osób na zmianie a duzo pracy, mistrzowie sa zmuszani do podnoszenia produkcji aby zmniejszyć koszty. Na zakladzie EWS1 sa grube i kolorowe asortymenty gdzie stare przadki z 20 letnim stażem nie daja rady, a wymaga sie tego od nowych pracownic. Na zakładzie EWS2 przerabiane sa czesanki z jedwabiem ,kaszmirem, wizkozowe, trudne partie na odziale przygotowawczym. Zarobki wachaja sie od 1600-2300 na produkcji. I od 2300 -3500 na warsztacie. Mistrzowie zarabiają srednio 19,90 na godzine:-) . Czy warto tu pracowac to trudne pytanie, za przemawiają : trzynasta pensja, pod gruszą, karta fit profit w cenie 41 zł. Przeciw nie jasny system wynagrodzeń wiele premii uznaniowych i nieokreslone co trzeba spełnic by dostac podwyżkę( stare pracownice nie mają najwyszej stawki).
Pracuje i niepolecam 2016-09-20 20:07:20
Praca w firmie EWS - dla kobiet bardzo ciężka nie polecam A wręcz odradzam. Jest ciężko , przez 8 godzin biegacz przy tych maszynach jak małpa w zoo. Zależy też jaka partia idzie. Bo są też partie dosyć dobre ale jak już są to na krótko...większości są złe partie gdzie trzeba się natyrac jak wół. Ludzie nie są zdatni do pomocy. Każdy sobie. Nie jest się docenianym przez mistrzów chyba ze im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizesz to wtedy tak. Pracujesz na 3 zmiany w hałasie i pyle. Połowa kobiet która tam pracuje 10-20 lat po pracy chodzi na rehabilitację niestety kolana na tej pracy cierpią cały czas operujesz kapłanami ( kolanem zatrzymujesz hamulec ) słuch też daje swoje znaki przez ten okropny hałas. Naprawdę nie polecam rzadnej kobiecie pracy na przedzalni... lepiej zarobić mniej A nie tak się narobić . Przychodzisz do domu i na nic już nie masz ochoty. Zarobki od 1700-2300 . Oczywiście 2300 zl dla posob które pracują 20 lat i mają najwyższą stawkę.... czyli szału nie ma za to co tam musisz robić przez te 8 H dziennie na 3 zmiany. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o East West Spinning Sp. z o.o. Oddział - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie East West Spinning Sp. z o.o. Oddział