Planeta Mody Sp. z o.o. Biuro

Olsztyn

Opinie o Planeta Mody Sp. z o.o. Biuro

kiwik 2012-01-23 11:49:32
Byłem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjne w Planecie Mody w Olsztynie. Dodam, że mam wykształcenie wyższe zgodne z kierunkiem o jakie się ubiegałem i kilka lat doświadczenia w zawodzie. Stanowisko było na szczeblu specjalisty. Jakiś dyrektorek strasznie się wymądrzał, pouczał i długo opowiadał o wymaganiach na to stanowisko, a wymagania były baardzo wysokie! Były jakieś symulacje, rozmowy, pytania itp. na koniec okazało się, że wynagrodzenie jakie zaproponowano to 1500 zł! Śmiech! A w ogłoszeniu napisane: ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE! Oceńcie sami czy jest atrakcyjne? Jednak nie zdecydowałem się na zmianę pracy, bo bym zarabiał 50% swojego aktualnego wynagrodzenia.
dudo 2012-11-20 14:34:52
Nie chce mi sie wierzyc w to co piszesz 6 lat temu zarabialam w tej firmie duzo wiecej niz piszesz teraz buhahah
dawid 2014-05-05 11:53:23
bardzo niskie wynagrodzenie. mają wysokie ambicje, małe możliwości. marketing porażka, zero możliwości rozwoju, strategia firmy z roku na rok coraz gorsza. pracowałem 2 lata licząc, że będzie lepiej :) stracone 2 lata
kierownik sklepu 2016-10-16 00:03:58
chciałam się podzielić opinią na temat planety mody. jestem w tej firmie ponad rok. nie ukrywam pracy jest sporo. cały czas jest co robić. ale to mi nie przeszkadza. Realizuję się w Salonie Yups. jestem doceniania przez Kierowniczkę Regionalną , jestem zadowolona. Praca i płaca daje mi satysfakcję. Dodatkowo czuję się doceniana i szanowana w firmie. a to jest między innymi najważniejsze. presja na target jest spora , ale to mi nie przeszkadza. wiem ,że dzięki temu również ja mam korzyści -premia :)
Nie poznałam całego Zarządu , ale Szefowa P. Ania zawsze jest ludzka. Wymagająca i oczekująca ale zawsze jest CZLOWIEKIEM. jak trzeba to zwróci uwagę , ale również potrafi pochwalić , docenić, wytłumaczyć , pomóc , pokarze co dobrze , a co żle . Rzadko spotyka się takich ludzi. Ps. pozdrawiam P. Elę.
ag 2016-11-12 22:16:32
A Ja poznałam wszystkich. Bardzo fajni ludzie. Choć każdy z nich jest inny. Różnią się od siebie.☺ ciekawy z nich skład
Zostaw swoją opinię o Planeta Mody Sp. z o.o. Biuro - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Planeta Mody Sp. z o.o. Biuro