Multitex Sp. z o.o.

Łomianki

Opinie o Multitex Sp. z o.o.

anty 2011-04-19 05:01:11
Bzdura! pracownicy są nieszanowani i nakłaniani do czynności [usunięte przez moderatora] . Firma przegrywa sprawy w Sądzie. przemyśl zanim się z nimi skontaktujesz.
byly 2011-06-16 03:00:42
w zime posiedzisz sobie w prowizorycznym biurze zrobionym z magazynu na jakiejs dzialce w temp. 15 st a szef bedzie ci wmawial ze to dobre dla zdrowia!! a na umowe poczekasz sobie pare miesiecy.
Pozytywny 2011-07-11 02:08:43
Witam, nie zgadzam sie z opinia "anty", pracodawca bardzo rzetelny, słowny i pod każdym względem można się dogadać. POLECAM takiego pracodawcę.
niezadowolony 2011-08-01 06:07:07
daruj sobie Tomeczku, albo napisz apropo czego sie tak mozna dogadac... i dlaczego polecasz ?
zielonycivic 2012-01-12 17:34:01
UWAGA!! firma zmienia nazwe na Multiidea
i zaczyna mieć doczynienia z firmą Cursor o której można przeczytać tutaj http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,7153
wszystko jasne!!
Żetelny 2012-02-20 13:21:05
Masz rację nie polecam nikomu takiej firmy a zwłaszcza współpracy z prezesem [usunięte przez moderatora]
Jess 2016-05-19 17:18:06
Jeśli chodzi o oferty pracy w Multitex Sp. z o.o. to widzę, że jest naprawdę sympatycznie, a Specjalista ds. marketingu i rozwoju produktu oraz marki to sztos
Zostaw swoją opinię o Multitex Sp. z o.o. - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multitex Sp. z o.o.