IMP Comfort Sp. z o.o.

Świdnica

Opinie o IMP Comfort Sp. z o.o.

admin 2015-08-10 12:04:58
Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy IMP Comfort Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.
wpis 2015-11-21 22:03:41
Moim zdaniem w firmie jest coś nie tak. Pani prezes k.m. pyta się ludzi bezczelnie na rozmowie kwalifikacyjnej "a dlaczego Pani/Pan nie pracuje?". Odpowiedzią na to zadane przez panią pytanie jest to że ktoś nie pracuje dlatego że tacy ludzie jak pani zatrudniają jedynie rodzinę i po znajomościach. Wg danych w KRS ta pani nie tylko jest prezesem spółki Comfort, ale także spółki SIWELA. W spólce SIWELA pani K.M. jest prezesem, a niejaka Anna M. jest prokurentem i dziwnym trafem posiada to samo nazwisko co K.M. I co to może zbieg okoliczności, że ktoś o nazwisku panie prezes jest prokurentem w firmie którą pani K.M. zarządza? Tak więc niech pani się durnowato ludzi nie pyta podczas rozmów kwalifikacyjnych dlaczego nie pracują bo odpowiedź jest bardzo prosta; ludzie pani pokroju zatrudniają jedynie rodzinkę i znajomków. Swoją drogą akurat pani prezes sprawia wrażenie jakoś najnormalniejszej osoby w firmie, bo jakos trafiła mi się sposobność poznania paru innych osób w firmie, w tym dyrektora r.ł. którego zachowanie powiedzmy odbiegało dalece od ogolnie przyjętych standardów. A że w jednej firmie trafił mi się szef najautentyczniejszy psychopata pokroju Plichty i Bernarda Madoffa to potrafię psychola rozpoznać bez większego problemu (udało mi się stwierdzić, że mój były szef jest psycholem gdyż kiedyś przez przypadek trafił mi się na internecie artykół o szefach psychopatach i po wyszukaniu jeszcze kilku artykułów w sieci na ten temat moge z pełną stanowczością stwierdzić, że mój były szef był psychopatą i bez problemu można było u niego zaobserwować cechy opisane w artykółach na ten temat). Ja osobiście radziłbym pani przyjrzeć się swojemu podwładnemu dyrektorkowi czy wszystko ok w firmie jest. Czy może ten pani dyrektorek zdołał wprowadzić rewolucje w strukturze firmy polegające na zredukowaniu znacznej części personelu? Czy w waszej firmie wogóle jest jakiś odrębny dział jakości? Czy może jakością to produkcja się zajmuje, a produkcja podlega pod tego pana dyrektorka? Bo takie mam coś dziwne wrażenie....
Kamil 2016-01-13 23:10:17
Oszukują na wpłatach nie dostaniecie tyle ile powinni wypłacić nie polecam tej firmy
.oe 2016-06-03 21:41:36
A moim zdaniem z ta firma jest bardzo ale to bardzo mocno coś nie tak. Co do prezesowej to można sobie sprawdzić KRS 0000088124 i 0000100769 czyli firmy comfort i siwela - co to k.,. ma być zatrudnianie rodzinki (to samo nazwisko co prezeska)?? Prywatny folwark sobie bydło zrobiło?? Co do dyrektorka Łajzody to warto by go na leczenie gdzies wysłać. Zresztą jak wszystko jest super to proponuję sprawdzić czy firma spełnia wszystkie wymagania prawne dotyczące produktów które wytwarza. Produkują włokninę z odpadów, tak więc taka włóknina nie może zawierać szkodliwych substancji. Dodatkowo produkują dla branzy automotive, takwięc w tej branzy jak i w innych branżach dla jakich robią też sa mocne obostrzenia dotyczące zawartości substancji szkodliwych w produktach. Dodtkowo z racji prdukowania z odpadów podchodzi się pod ustawę o odpadach. Z tego co wiem firma comfort ani polowat (krs 0000094577) nie robią same i nie zlecają nigdzie badań odnośnie zawartości niektórych substancji w odpadach / produktach - a wiem że inne firmy produkujące coś z odpadów zlecają regularnie takowe badania, a comforty i polowaty z tego co wiem to chyba nie. Jeśli wszystko jest ok to czemu Łajzoda tak bardzo próbóje przkonywać że płatki z odpadów butelek pet napewno nie zawierają niczego czego nie powinny zawierać gdyż butelki były myte :) Tutaj cytat o butelkach pet odzyskiwanych w polowacie wg Łajzody "myta była, myta była, była myta. co najwyżej może zawierać zanieczysczenia innymi tworzywami ale na pewno nie może zawieraĆ substancji szkodliwych, bo byla myta, myta była". Upsss skoro płatki robione przez polowat z butelek pet moga zawierać inne tworzywa oprócz pet to coś chyba to nie są same butelki pet a jeszcze inne nie oddzielone odpady, a więc takie mogą zawierać różne toksyczne związki. Tak więc osboie odpowiedzialnej za wypełnianie dokumentów w systemie IMDS radzę poważnie się zastanowić czy przypadkiem łajzoda nie znalazł sobie durnia co będzie potwierdzał nieprawdę w dokumentrach. Co do jego przekonywań w stylu "myta była , przeciez myta była" to sorki ale woda usunie co najwyżej brud na zewnątrz, a nie substancje szkodliwe znajdujące się w środku surowca. Zresztą przypomina mi sę historia jak kiedyś policjanci z drogówki mieli akcje przeciwko tirówkom - zwinęli tirówki na komisariat i zrobili im pogadankę na temat chorob wenerycznych rozprzestrzeniających sie droga płciową. Jedna z tirówek wtedy stwierdzić miała, że ma przeciez przy sobie butelkę wody i się myje nią po wszystim :) W sumie ta tirówka też mytą miała, tak więc niech sobie łąjzoda weźmie taką tirówkę co mytą miała zajedzie bez gumy i żadnego adidasa nie złąpie od niej bo jak sam mawia "przecież myta była" :)
STOP lokalnemu układowi mafijnemu 2016-06-03 21:50:36
na wyplatach to oszukują juz na samej rozmowie. łajzoda pyta sie ile ktoś chce zarabiać i jak ktoś poda brutto i netto (netto to 70% brutto) ile chce zarabia, no to łajzoda zapisuje to sobie i jakimś cudem myli się przy przeliczniu brutto na netto (oczywiście przypadkiem w dół) i się jeszcze debilowato pyta kogoś "aaaachhh czy się zgadza to". Może trzeba by zatem w końcu zrobić jakiś porządek z tym lokalnym układem mafijnym działającym w tym regionie???
Tak swoją droga ten to niech sobie lepiej jakąs tirówkę z adidasem co "przecież myta była" zajedzie bez gumy :)
IMP 2016-08-31 19:06:29
Jeśli pracujecie lub będziecie pracować w IMP Comfort w Świdnicy to jeśli przydarzy się wam sytuacja, że dyrektor produkcji ł. lub ktoś inny będzie chcieć żebyście wystawili dokumenty że wyroby produkowane spełniają wszelkie wymagania dotyczące nie zawierania substancji szkodliwych wymienionych w różnego rodzaju rozporządzeniach stosowanych w różnych krajach albo jeśli będziecie mieli wypełniać dane w systemie IMDS to najpierw zapoznajcie się dobrze z wymaganiami różnych systemów/rozporządzeń funkcjonujących w określonych krajach/rejonach świata na który towar jest wysyłany oraz z Ustawą o Odpadach. Włóknina poliestrowa produkowana jest z płatków PET pochodzących z recyklingu czyli produkowana jest z odpadu. A więc dodatków ma tu zastosowanie Ustawa o Odpadach. W przypadku gdy stwierdzicie że wystawienie stosownej deklaracji będzie odbiegało od stanu faktycznego (czyli że w deklaracji mogłyby się znaleźć nieprawdziwe dane) nie wystawiajcie absolutnie takowych dokumentów. W przypadku usilnych nalegań przez dyrektora ł. lub kogokolwiek innego na wystawienie takowych dokumentów, pomimo informowania tej/tych osób przez was że taka deklaracja nie pokrywała by się ze stanem faktycznym natychmiast zawiadamiajcie prokuraturę. W takiej sytuacji macie do czynienia z nakłanianiem was przez kogoś do przestępstwa polegającego na nakłanianiu do poświadczenia nieprawdy w dokumentach. Trzeba gonić lokalnych kacyków mafijnych szukających jeleni co będą nieświadomie wystawiali lewe dokumenty. Porządek trza zrobić z lokalną mafią. Jeśli będziecie mieli sytuację, że ktoś w firmie zażąda od was wystawienia takowych dokumentów "na wczoraj" pod żadnym pozorem nie wystawiajcie ich zanim nie zapoznacie się szczegółowo i całkowicie z wymaganiami systemowymi/prawnymi. Usilny nacisk na pilne wystawienie takowych dokumentów szczególnie od 'świeżego" pracownika i/lub nie mającego wcześniej do czynienia z takową dokumentacją może być zwykłą próbą nakłonienia kogoś do nieświadomego poświadczenia nieprawdy w dokumentach.
hahahaha 2016-09-18 13:17:38
Kilka lat temu zdarzyła mi się rekrutacja do firmy powiązanej z IMP Comfort (KRS 0000088124) a konkretnie do IMP Ovatex (KRS0000227232). Obie te firmy należą do tej samej grupy i bardzo ściśle współpracują ze sobą, tak więc można by śmiało je połaczyć w jedną firmę, ale wtedy paru kolesi by nie miało posadek w zarządach... Niejaki rysiu znajdoch zadwonił do mnie żeby przybyć do niego na rozmowę kwalifikacyjną, ale najlepsze że tego samego dnia, czyli facet z wyprzedzeniem dzwonił... Rozmowa na stanowisko "kontroler jakości" mający jednocześnie być "pełnomocnikiem zarządu ds. jakości". W czasie rozmowy rysiu mówi że mają wdrożony iso 9001 i że innych systemów jakości nie mają wdrożonych i nie chcą mieć wdrożonych, gdyż jak to powiedział przed innymi systemami jakości "BRONIMY SIĘ, PROSZĘ PANA BRONIMY SIĘ" :))) no cóż mogę myśleć o tej firmie na podstawie wypowiedzi pana ryśka znajdoszka..... W sumie w samym Comforcie też jazda na całego, tak więc można się domyślać że w całej grupie pozostalych powiązanych kapitałowo firemek jeszcze większe cyrki.....
aja 2016-10-16 15:49:05
jak masz doswiadczenie to aplikuj, podobno do konca miesiaca trwa rekrutacja i nie szukaja tylko jednej osoby a kilku
Zostaw swoją opinię o IMP Comfort Sp. z o.o. - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMP Comfort Sp. z o.o.