Seepoint Sp. z o.o.

Rurzyca

Opinie o Seepoint Sp. z o.o.

Mała 2012-06-21 13:31:48
oj przez 2 lata się dużo zmieniło więcej stresu niż radości z pracy. Wszystko na ostatnią chwilę, brak szacunku i atmosfera nie przyjemna wiec hmmm ...... resztę można sobie dopowiedzieć jedyne co się nie zmieniło to wypłata na czas ( bez zmian przez te lata nie było podwyżek i nie będzie) ale co z tego:(
Zenitka 2012-06-27 18:43:25
no fakt brak szacunku dla człowieka jakieś nerwy niepotrzebne i ochrzan za darmo, tu się zgadzam.
ja 2012-08-28 22:25:15
Ja powiem tak, cisnienie jest duze ale idzie sie przyzwyczaic. Wszystko na ostatnia chwile no i ta praca w weekendy z bomby to tez boli bo czlowiek nic nie moze zaplanowac, ale mimo wszystko kierownictwo jest spoko.
wujek 2012-08-28 22:30:05
Stres to mogą mieć drukarze najwyżej.... A tak to nie widzę żeby ktoś inny mogł miec stresa w tej pracy ale ok kazdy jest inny i inaczej niektore sytuacje odbiera. a to ze wszystko jest na ostatnia chwile to po prostu taka branza inaczej bysmy tej pracy nie mieli.
driver 2013-04-26 11:20:01
Tylko nygusy mają złom opinię o tej firmie nie szanujący siebie ani pracodawców
pracownik 2013-05-16 08:01:43
to ja raz jeszcze bo zapomniałem o najważniejszym - uwaga bo tam bardzo dużo jest donosicieli i w jadalni jest podsłuch !!!!
digit 2014-03-18 16:46:34
To może wiesz @kapitan jak wygląda sprawa z zatrudnieniami obecnie w Seeponit? kogoś teraz przyjmują?
Jarek 2014-05-30 03:05:19
Napiszcie chociaz jak sie dostaliście do seepoint, bo nawet nieaktualnych ofert pracy nie moge obecnie znaleźć.
20-15 2014-12-30 12:00:42
no dobra - zaczyan sie nam zaraz nowy rok czas na zmiany w zyciyu - zaczynam od zmiany pracy. tak wwlasciwie to chcialbym sie dowiedziec czegos na temat pracy tam czyt jest sznasa na za trudnienie i czy moze jakies wolne miejsce sie dla mnie pojawi ponowym roku. zmieniam miesjce zamieszkania wiec praca tez nowa sie przyda
tyteus 2015-02-28 12:12:36
Widzę, że nie jestem jedyny, hehehe, bo ja też tu chciałem pytać o warunki pracy w seepoint i zarobki jakie można uzyskać ale tak to jak taka tu cisza to totalnie bez sensu jest pytać.. szkoda, bo ludzie już raczej zapominają o tym, że powinni sobie wzajemnie pomagać w życiu, a nie rzucać kłody pod nogi
daniel 2015-03-21 03:46:48
Seepoint Sp. z o.o. z Rurzycy poprzez wdrożenie innowacji procesowej i produktowej związanej z drukiem solwentowym w znaczacym stopniu podniosła swoje możliwości na tym trudnym polskim rynku. Nie wiecie może przypadkiem czy w związku z tym nie poszukują obecnie nowych pracowników? jestem mocno zainteresowany
xX 2016-05-20 22:44:56
dla mnie nie ma większego sensu wywlekanie na forum spraw związanych z firmą. Jeśli jako pracownik miałbym problem- wolałbym zgłosić się z nim do kierownictwa Express Kuriera :)
Zostaw swoją opinię o Seepoint Sp. z o.o. - Rurzyca
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seepoint Sp. z o.o.