Opinie o Seepoint Sp. z o.o. w Rurzyca

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Seepoint Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Seepoint Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seepoint Sp. z o.o. w Rurzyca

Elżbieta Nowy wpis

jak widać pracujecie w systemie dwuzmianowym a w jakich godzinach?

Zosia Nowy wpis
@Elżbieta

6-14 i14-22

Ile jest zmian w Seepoint Sp. z o.o.?

Yyyy Nowy wpis

Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym.

Grupa Progres

Witam, jeżeli jesteście Panowie zainteresowani zmianą pracy to zapraszam do kontaktu. Chętnie telefonicznie udzielę szczegółów. Pozdrawiam, A. Wawerek-Żak Grupa Progres 601-671-711

xX

dla mnie nie ma większego sensu wywlekanie na forum spraw związanych z firmą. Jeśli jako pracownik miałbym problem- wolałbym zgłosić się z nim do kierownictwa Express Kuriera :)

@xX

To forum jest po to aby poinformować ewentualnych przyszłych pracowników o realiach panujących w lokalnych firmach.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Seepoint Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
daniel

Seepoint Sp. z o.o. z Rurzycy poprzez wdrożenie innowacji procesowej i produktowej związanej z drukiem solwentowym w znaczacym stopniu podniosła swoje możliwości na tym trudnym polskim rynku. Nie wiecie może przypadkiem czy w związku z tym nie poszukują obecnie nowych pracowników? jestem mocno zainteresowany

tyteus

Widzę, że nie jestem jedyny, hehehe, bo ja też tu chciałem pytać o warunki pracy w seepoint i zarobki jakie można uzyskać ale tak to jak taka tu cisza to totalnie bez sensu jest pytać.. szkoda, bo ludzie już raczej zapominają o tym, że powinni sobie wzajemnie pomagać w życiu, a nie rzucać kłody pod nogi

20-15

no dobra - zaczyan sie nam zaraz nowy rok czas na zmiany w zyciyu - zaczynam od zmiany pracy. tak wwlasciwie to chcialbym sie dowiedziec czegos na temat pracy tam czyt jest sznasa na za trudnienie i czy moze jakies wolne miejsce sie dla mnie pojawi ponowym roku. zmieniam miesjce zamieszkania wiec praca tez nowa sie przyda

Jarek

Napiszcie chociaz jak sie dostaliście do seepoint, bo nawet nieaktualnych ofert pracy nie moge obecnie znaleźć.

digit

To może wiesz @kapitan jak wygląda sprawa z zatrudnieniami obecnie w Seeponit? kogoś teraz przyjmują?

to ja raz jeszcze bo zapomniałem o najważniejszym - uwaga bo tam bardzo dużo jest donosicieli i w jadalni jest podsłuch !!!!

driver

Tylko nygusy mają złom opinię o tej firmie nie szanujący siebie ani pracodawców

wujek

Stres to mogą mieć drukarze najwyżej.... A tak to nie widzę żeby ktoś inny mogł miec stresa w tej pracy ale ok kazdy jest inny i inaczej niektore sytuacje odbiera. a to ze wszystko jest na ostatnia chwile to po prostu taka branza inaczej bysmy tej pracy nie mieli.

Ja powiem tak, cisnienie jest duze ale idzie sie przyzwyczaic. Wszystko na ostatnia chwile no i ta praca w weekendy z bomby to tez boli bo czlowiek nic nie moze zaplanowac, ale mimo wszystko kierownictwo jest spoko.

Zenitka

no fakt brak szacunku dla człowieka jakieś nerwy niepotrzebne i ochrzan za darmo, tu się zgadzam.

Mała

oj przez 2 lata się dużo zmieniło więcej stresu niż radości z pracy. Wszystko na ostatnią chwilę, brak szacunku i atmosfera nie przyjemna wiec hmmm ...... resztę można sobie dopowiedzieć jedyne co się nie zmieniło to wypłata na czas ( bez zmian przez te lata nie było podwyżek i nie będzie) ale co z tego:(

Zostaw merytoryczną opinię o Seepoint Sp. z o.o. - Rurzyca

Seepoint Sp. z o.o.