PAW Sp. z o.o.

Suchy Las

Opinie o PAW Sp. z o.o.

BULLSHIT! 2011-01-24 01:56:42
bullshit!
stanowiska w wiekszosci zajmuje rodzinka. Prezes wymaga - wrecz gnebi a placi tyle co kot naplakal.[usunięte przez administratora]
Nikt - poza rodzina - nie moze liczyc na podwyzke... ludzie zwalniani z dnia na dzien... po zakonczonej duzej pracy wzywa sie pracownika i mowi ze juz nie jest potrzebny i zwolniony bez obowiazku swiadczenia pracy... czyli czlowiek z dnia na dzien bez pracy.. w ciagu ost miesiaca zwolnionych zostalo zdaje sie 6 osob!
mysle, ze kogo by nie zapytac - kazdy potwierdzi moje zdanie... a jesli nie - to znaczy ze jest z rodziny :P
kotek 2012-09-19 20:05:22
BULLSHIT! - 2011-01-24 01:56:42

bullshit!

potwierdzam, jakieś nieporozumienie!
felicia 2013-02-18 20:05:18
no to nieżle, taka masakra? a zarobki?
Rico 2013-03-04 21:31:48
Powiem tak, Jak pracujesz jako PH i wyrabiasz plany to "czwóreczka" z przodu na wypłatę jest ale żeby wyrobić plan musisz się totalnie poświęcić. Zapomnij o żonie/mężu, dziecku, hobby itp- nie będzie na to czasu. Kadra zarządzająca nie ma podejścia do człowieka.
ciesz sie 2013-07-07 23:39:43
... ze masz czworeczke. niektorzy nie maja nawet dwojeczki - i nie mowie tu o produkcji, ani konserwatorze powierzchni plaskich... wstyd!
(przynajmniej jakis czas temu)
A.N. 2014-05-31 17:09:11
Najgorzej jest jako Konfekcjoner. Z początku umowa śm. - umowa zlecenie z wynagrodzeniem 1500. Po Kilku miesiącach umowa o pracę z płacą minimalną. Nie polecam tej pracy, żadnych perspektyw rozwoju.
anonim 2015-09-10 15:34:52
witam,

w jakim sytemie zmianowym pracuja w tej firmie? ile mozna zarobic?
kasia 2016-01-22 14:52:46
robiłam tam wiele lat temu atmosfera super na produkcji ale w umowach i pieniądzach było marnie bardzo w dzisiejszych czasach szef tak by nie kąbinował jak kiedyś
TAk jest na prawde 2016-03-28 20:22:44
Taaa...bo szukaja tylko osób na stanowiska kierownicze ewentualnie biurowe, mnóstwo kierowników asystentów zastępców i tak dalej, na produkcji wolnego nie można brać bo nie ma osób na zastępstwo, drukarze ida po lepsze siano do innych firm, magazyniera miesiac szukaja bo jaki szanujacy sie magazynier z wozkami przyjdzie za 1850 i ciagle zabierana premie ? zatrudnili osoby z ukrainy bo chca pracowac od poniedzialku do piatku po 12. tylko w tej firmie można zrobić czterobrygadówke w 3 brygady i jeszcze okres rozliczeniowy kwartalny to u nich cztery miesiące.
Zmiany grafiku czasem z dnia na dzień. mieszaczy na 3 zniamy jest 2 bo nikt nie chce przyjść, farby w ramiach ciec finansowych rozcienczane lakierem bezbarwnym pół na pół, tak ze czarna jest szara, maszyny pamiętają najazd szwedzki tak ze ostatni kandydat na mechanika po 10 minutach po prostu wyszedł bo "znalazl inna prace".
Mają do wybory, albo zacząć szanować pracownika i to nie kierownika czy pania z kadr tylko twykłą mrówkę pracownice albo ta firma upadnie.
Przecież nie z powietrza sie wzieło że Paw jest szkółką dla drukarzy z POLMAKU.
XYZ 2016-04-01 18:13:14
Nie wiem na jakim stanowisku, pracujesz, ale z wolnym raczej nie ma problemu, przynajmniej ja go nigdy nie miałem. Kwestia zarobków to masakra, przy podpisywaniu umowy Kierownik stoi z AK 47 i daje Ci do podpisania umowe za 1850. Kolego szanujmy się, sam widziałeś co podpisujesz jak jesteś piczka to idziesz pracować za 1850 zł. Drukarz co roku dostaje podwyżkę ok 200zl stawka początkowa 2200-2300 brutto + 30% premii (nie słyszałem, żeby ktoś nie wyrobił targetów). Mieszalnicy sami godzili się na nadgodziny, nie muszą pracować, chcieli dorobić. Co do farb, na wszsytko idzie przymknąć oko, raczej nie zdażyło się nie zrealizować zlecenia bo farba bazowa jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zawód Drukarza to nie guzikoterapia, że wciskasz guzik i jedziesz. Trzeba pomyśleć co zrobić i jak ustawić. A Pan Mechanik miał jaja, żeby przyjść i podziękować za daną mu szanse pracy, ale dostał lepiej płatną robote i bliżej.
zyx 2016-04-05 20:39:15
Szanujmy się ?? To prawda ,że płacą 1850 na rękę w magazynie i pod byle pretekstem odbierają premię. To faktycznie, tylko piczki przyjdą za tą sumę. Wszyscy szanujący się zaczną odchodzić. Albo zaczną szanować , kreatywnych , ambitnych ludzi, starych pracowników, którzy już pracują. Tych którzy pracowali już nie odzyskają a Ci zaniosą opinię w świat ,która dotrze też do klientów. Albo będą musieli nauczyć się ukraińskiego ,albo będą musieli zakasać rękawki i sami ruszyć do pracy. Czasy są takie ,że trzeba zacząć szanować pracownika, to on jest filarem firmy. Podziękowałem im bo są mataczami. NIE POLECAM ZATRUDNIENIA.
Michał 2016-09-27 13:31:46
Witam

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca PH ? Jakie zarobki można liczyć ? jaki samochód ? czy do użytku prywatnego też ? Może jakaś osoba pracująca mogłaby podrzucić kilka zdań.
Michał 2016-10-06 08:58:37
A jakie auta, czyli na podstawę 3 000 zł netto plus premia nie ma co liczyć ? Auto nie jest pewne jak to rozumieć ?
frant 2016-10-06 09:16:14
Samochód masz zagwarantowany @Michał nic się nie martw, przecież nielogiczne byłoby to jakby ph-owiec nie miał czym jeździć do klientów a odnośnie podstawy to negocjuj jak największą jeśli nie jesteś w 100% pewien premii
pawian 2016-11-14 21:08:21
Chcesz pracować w kiblu to idź za babcię klozetową.
ja 2016-11-25 22:04:27
Dzień dobry,
prowadzona jest rekrutacja do działu finansowego - jaka tam panuje atmosfera, jakie są zarobki?
Zostaw swoją opinię o PAW Sp. z o.o. - Suchy Las
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAW Sp. z o.o.