Buchmann Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Buchmann Sp. z o.o.

niki 2012-01-12 19:16
praca w buchannie?całkowice odradzam, żadnego poszanowania a szef jest zapatrzony tylko na rosnące konto z kasą, pracuje ponad rok i nawet nie rozmawiałem z nim choc odwalam dla niego duzo kasy,
only$ 2012-01-25 10:36
A kto teraz jest szefem w Buchmann-ie w Lublinie? Komu sodówka walnęła do głowy? (usunięte przez administratora)
na koniku patataj 2012-01-28 00:12
i jeszcze te ciągłe zmiany nazw, identyfikacji wizualnej - całkowity brak konsekwencji;
a teraz na dobitkę ukradli logo De Facto (kolorystyka i czcionka) - firmie, która od wielu lat produkuje i sprzedaje polską odzież dla kobiet ;)
O co u nich chodzi? Czy to jakaś \"pralnia\" ?
koń rafał 2012-03-19 21:59

Firma odbiega od standardów i norm panujących w poważnych firmach. Brak perspektyw na przyszłość,pracowałem w jednej z księgarń i wiem ,ze głównym kierownikiem jest niejaki \"Siwy koń\" podobno wydał nawet własną solówkę muzyczną:) Czy ktoś z nim pracuje?
darek 2012-04-04 21:06
dno dno dno dno dno dno dno ta firma jest pozbawiona sensu (usunięte przez administratora)
Daniel 2016-04-22 09:34
Witam, dawno nie było wpisów, może ktoś wie czy jest prowadzona obecnie rekrutacja?
Zostaw swoją opinię o Buchmann Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buchmann Sp. z o.o.