Opinie o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. w Warszawa

jestem z ECE

Bogata firma niemiecka z dużymi tradycjami.Niestety niektórzy dyrektorzy galerii handlowych nie dorośli i w podlegających im galeriach robią za bogów.(usunięte przez administratora)

Sławka M.
@jestem z ECE

W pełni się zgadzam,galeria Łódzka p.Beata wymyśla absurdy coraz większe,stołówki nie dla pracowników,zakaz używania telefonów,nie można iść do toalety na zmianie.Chamskie ,ordynarne odzywki rodem ze wsi.,Kiedy zostanie zastąpiona młodą i w pełni rozumu osobą,wszyscy nie mogą się doczekać.Szmat czasu na stanowisku,czas na zmianę.

Nie znalazłam żadnej aktualnej rekrutacji, jednak w internecie można wyczytać benefity, które oferuje ta firma. Po pierwsze, widzę informację na temat elastycznego czasu pracy. Dajcie znać, jak on dokładnie wygląda. Po drugie, czytam, że możliwa jest tutaj praca zdalna. Ma się zapewniony do niej specjalny sprzęt? Czekam na informacje...

jestem z ECE

Sławka M. Nowy wpis
@jestem z ECE

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia na Koordynator techniczny. ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

reklamacja Nowy wpis

reklamacja w dniu 23.11.2022r wizyta w Galerii Bałtyckiej po zapłaceniu biletu w kwocie 5 zł na bramce pojawiła się informacja przekroczony limit czasu dopiero po zapłaceniu następnych 5 zł uruchomiła się bramka . proszę o wyjaśnienie i uznanie reklamacji.

Pracownik Biurowy

Pani dyrektor traktowala mnie z wyższością.Co krok pokazwywala jak dużo od niej zalezy ,jak dużą ma władzę jako dyrektor galerii Łódzkiej.Pytania latwe i malo wysublimowane.Dziwiło mnie podejście tej pani do kandydata.Doszedłem do wniosku że najlepiej jej potakiwać i chwalić jej geniusz.Pomoglo

Twoje wady i zalety

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Asystentka?

walić tą firmę nie polecam Nik

zostałem nawet pobity przez pracownika galerii jakiegoś agresywnego igioty pracującego w Tommy hilfiger w Krakowie i albo zadziałały koneksje znajomości albo zyjemybw serio idiotycznym kraju w którym niektórzy (usunięte przez administratora)dalej niż widzą prokuratorek od siedmiu boleści napisał że nie ma znamion przestepstwaaaaa dyrektor po rozpisaniu się na 2 strony a4 małym pismem odpisałem tylko że współczuję mam nadzieję, że wszystko uda się wyjaśnić pismo przekazałem firmie ochroniarskiej.. ktora tak jakby pomogła temu Panu z TH .. istna kuriozalność A zwracałem się do niego by udostępnił nagrania policji... to on przekazał to zbirom prawdopodobnie mataczyli za jakąś dla tych Niemców tudzież Polaków na usługach Niemców [jeszcze gorzej], napisałem prawdopodobnie bo możliwe że serio wszyscy wokół w policji i prokuraturze mają tak mało oleju w głowach i umiejętności że tylko się dziwić jakim cudem zrobil studia .. ba szkołę podstawowa z takim myśleniem powinien być problem obronić wnosiłem o przysługujące mi odszkodowanie - przysługujące mi na podstawie przepisów prawnych odpowiedzi wymijające, obecny dyrektor to chyba spychacz lub w pl to norma odsyła mnie do firmy ochroniarskie ... a co oni se myślą że tylko od jednej jednostki mi przysługuje w świetle obecnych przepisów skazil rodo Ryszard w. udostępniając moje dane bez proszenia o zgodę a to że.w ogóle im udostępnił to jawne zacieranie śladów i utrudnianie sledztwa

Beata
@walić tą firmę nie polecam Nik

No dobra, jeśli to co napisałeś jest prawdą to wygląda naprawdę poważnie. No ale chwila czyli mimo tego wszystkiego koniec końców nie udało Ci się kompletnie niczego względem tej sprawy wyegzekwować? Do dziś zamiecione jest to już całkowicie pod dywan?

Miałam okazję być zaproszona na rozmowę o współprace dla oddziału firmy mieszczącej się w CH Zielone Arkady w Bydgoszczy. Firma sama złożyła mi propozycję współpracy z prośba o przygotowanie oferty oraz przybycie na rozmowę z prezentacją siebie i realizacji usług. Pani Barbara z którą korespondowałam mailowo i która przywitała mnie w firmie to niezwykle profesjonalna osoba. Opinię negatywną wystawiam po spotkaniu z "Panią Przełożoną" na którą czekałam 15 minut w salce konferencyjnej, mimo dopasowania się do wyznaczonej mi godziny spotkania oraz brak szacunku w okazywanych gestach przez owa Panią. Pani ta nie miała pojęcia jak się nazywam, kilkukrotnie podkreślając ten fakt i zadając mi ogólne pytania, z oczekiwaniem precyzyjnej odpowiedzi. Na prośby i próby uzyskania szczegółów dla dopasowania odpowiedzi spełniającej oczekiwania, owa Pani odpowiadała spojrzeniem i uśmiechem w stronę koleżanki. Nie polecam współpracy.

Dawid

ECE Projektmanagement Polska rozwija, realizuje oraz zarządza centrami handlowymi, a także innymi nieruchomościami: biurowcami, obiektami transportu publicznego oraz obiektami przemysłowymi. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/ece-projektmanagement-polska-sp-z-o-o,23370 można znaleźć oferty rekrutacyjne na stanowiska: recepcjonistka, księgowy i księgowy do spraw należności. Proszę Was o więcej postów i informacji o firmie.

Barnaba

Może najpierw trzeba pokazać jakie umiejętności kandydat posiada i dopiero rozmawiać o kwotach?

Emka
@Barnaba

Czyli nie wiesz?

Emka

Orientujecie się może jaki poziom wynagrodzenia jest przewidywany na stanowisku asystenckim?

Agnieszka

@Belzebup, to jak teraz jest w tym oddziale firmy ECE Projektmanagement Polska, z którym współpracujesz? Czy oprócz terminowego wynagrodzenia są jeszcze jakieś plusy, które mogą zachęcać do podjęcia zatrudnienia w tej firmie? Czy możesz liczyć na premie lub podwyżki? Zachęcam Cię do kilku słów w tej kwestii.

Belzebup

Niby jest kasa na czas, ale praca z niektórymi dyrektorami to katorga. Była jednak taka, co co chwile coś wymyślała, a potem zapominała, zmieniała, nie mogła sie zdecydować, mówiła nieprawdę, mataczyła, straszna kombinatorka, ciągle dostawała szału o byle drobiazgi, strasznie źle traktowała ludzi i współpracowników, a bardzo łasa na komplementy, jak jej tylko ktoś powiedział miłe słówko, to od razu w skowronkach. Podejrzwam problemy natury psychicznej. Monika P. dzięki bogu odeszła z katowic...

inżynier

No a jak wygląda sytuacja dzisiaj w ECE........ ? warto aplikować?

Agnieszka

@Mlody, to znakomicie, że jesteś zadowolony. Może powiesz kilka słów więcej na temat warunków pracy, benefitów, które oferuje ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.? Atmosfera również dla wielu pracowników jest ważnym aspektem, dlatego dobrze, że oceniasz ją tak wysoko. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Czy w całej firmie warunki, atmosfera przedstawiają się podobnie?

ialaoap

Pewnie, że nie jest źle @Dariusz, bo każdy zna swój zakres obowiązków a to się przekłada odpowiendio na zarobki, jak od początku jest wszystko wyjaśnione.

Mlody

Po różnych perypetiach trafiłem do właściwej firmy :) Bardzo warunki pracy i płacy. Atmosfera na 6 :)

Zostaw merytoryczną opinię o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.
  • Przeskok 2
    00-032 Warszawa

ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.