brak logo

ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

jestem z ECE 2013-12-10 14:34
Bogata firma niemiecka z dużymi tradycjami.Niestety niektórzy dyrektorzy galerii handlowych nie dorośli i w podlegających im galeriach robią za bogów.(usunięte przez administratora)
1
Mlody 2015-02-11 16:58
Po różnych perypetiach trafiłem do właściwej firmy :) Bardzo warunki pracy i płacy. Atmosfera na 6 :)
ece 2015-10-26 23:07
Niestety praca w Galerii Łódzkiej ze względu na kompletny brak szacunku ze strony pani dyrektor do przyjemnych nie należy.Jako pracownicy ECE jesteśmy na godzien zastraszani,traktowani jak podludzie.Pani dyrektor jako panna nienawidzi mężczyzn.Jesteśmy przez nią tepieni na codzien.O prawie pracy tu nie słyszeli,o prawie do swobodnego planowania urlopu również.porażka
1
ialaoap 2016-08-06 18:26
Pewnie, że nie jest źle @Dariusz, bo każdy zna swój zakres obowiązków a to się przekłada odpowiendio na zarobki, jak od początku jest wszystko wyjaśnione.
Alonzo 2017-02-19 17:06
Pracuje w biurze w Warszawie, zarobki nie są najgorsze, ale atmosfera tragiczna. Teksty na rozmowie rocznej w stylu:" jak Ci się nie podoba to możesz się zwolnić". Awanse na papierze, bez podwyżek. Ciągłe plotki i pomówienia, kopanie dołków pod współpracownikami, wszystkie problemy zamiatane pod dywan, szkoda słów...
Zostaw swoją opinię o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.