ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

Opinie o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

jestem z ECE 2013-12-10 14:34
Bogata firma niemiecka z dużymi tradycjami.Niestety niektórzy dyrektorzy galerii handlowych nie dorośli i w podlegających im galeriach robią za bogów.(usunięte przez administratora)
Mlody 2015-02-11 16:58
Po różnych perypetiach trafiłem do właściwej firmy :) Bardzo warunki pracy i płacy. Atmosfera na 6 :)
ialaoap 2016-08-06 18:26
Pewnie, że nie jest źle @Dariusz, bo każdy zna swój zakres obowiązków a to się przekłada odpowiendio na zarobki, jak od początku jest wszystko wyjaśnione.
Agnieszka 2017-04-18 10:38
@Mlody, to znakomicie, że jesteś zadowolony. Może powiesz kilka słów więcej na temat warunków pracy, benefitów, które oferuje ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.? Atmosfera również dla wielu pracowników jest ważnym aspektem, dlatego dobrze, że oceniasz ją tak wysoko. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Czy w całej firmie warunki, atmosfera przedstawiają się podobnie?
Zostaw swoją opinię o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.