Opinie o Lotto (Totalizator Sportowy Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik Salonu

Pracuję w salonie gier na automatach i muszę przyznać że firma jest jednym z najlepszych miejsc w jakich dotychczas pracowałem.Szkolenia przygotowujące do pracy pomagają zdobyć niezbędną wiedzę zarobki na bardzo dobrym poziomie(premie itp) :) super atmosfera i przełożeni dzięki którym każdy dzień w pracy jest rewelacyjny i motywujacy po prostu chce się pracować.Polecam z czystym sumieniem. Moje sugestie dla Totalizator Sportowy Sp. z o.o.: Nie mam się do czego przyczepić bo firma jest naprawdę super. Lubię atmosferę w Totalizator Sportowy Sp. z o.o. za: Wszyscy gramy do tej samej bramki i nikt nie pokazuje swojej wyższości...

Bazyl
@Pracownik Salonu

O czym ty człowieku piszesz, jakie szkolenia? Panie w moim sklepie bez żadnych szkoleń intuicyjnie nauczyły się obsługiwać lottomat, później jedna drugą douczała, tam nie trzeba wiedzy tajemnej, żeby wiedzieć że z rana to każdy punkt ma 100zł w kasie co ledwo na wypłatę czterech trójek wystarczy, a później to zawsze ktoś coś kupi. Wypłaty z gry internetowej to jeszcze gorszy nonsens, bo trzeba czekać na jakąkolwiek wypłatę 4dni!!! A oczywiście powyżej 2280zł to tylko w oddziale!!!

Vecna

Wypowiem się jako pracownica kolektury fizycznej (nie salon gier) w oddziale krakowskim na temat pracy i sposobu, w jaki traktuje się pracowników. Pracuję od kilku lat na umowie zlecenie przedłużanej rok w rok, obejmują mnie jeszcze dodatki w postaci bonów świątecznych, premii, nagród. Mam też prawo do urlopu - 21 dni. Prawdopodobnie umowa, którą dostanę w tym roku już mnie ich pozbawi. 1. Praca sama w sobie nie jest ciężka, trzeba lubić kontakt z ludźmi i nie zrażać się, jeśli na kilku fajnych klientów przyjdzie jeden roszczeniowy cham. Firma kładzie MOCNY NACISK na stosowanie Standardu Obsługi Klienta, czyli de facto namawiania ludzi do uprawiania hazardu. Kierownik i PRS uwielbiają za nieprzestrzeganie tego cisnąć po pracownikach. - Pracuję w systemie 2 dni po 12 h i 2 dni przerwy, taki sobie ustaliłyśmy z drugą kolektorką. Czynne od 8 do 20, sobota krócej. - Odpowiadam za rozliczanie utargu i mam obowiązek dostarczyć pieniądze do banku PKO (podróż na własny koszt, czas stracony w oczekiwaniu do okienka to mój "obowiązek") - Nie mamy toalet w miejscu pracy, ani dostępu do bieżącej wody. Znaczna większość kolektur jest w takiej samej sytuacji. Toaleta jest wyznaczona przez Totalizator w innym miejscu np. sklepie, z którym mają podpisaną umowę, że pracownicy Totalizatora mogą korzystać. 2. Wynagrodzenie zależy od punktu. Im więcej obsługuje się ludzi, tym większa jest prowizja i więcej dostanie się pieniędzy. Są miesiące gdy biorę 2200, a są na przykład takie (przeważnie święta) gdy wypłata dochodzi do 3000 na rękę. Tylko, że tak dobre wypłaty to już rzadkość, bo lotto jest wszędzie na każdym rogu - można grać przez internet, w Żabkach, Buczkach, na poczcie i Totalizator świadomie na to pozwala, a przez to zarobki pracowników idą w dół. Po prostu mają w dupie ludzi, wolą żeby ich produkty były sprzedawane wszędzie i przez wszystkich, bo tak czy siak dostaną pieniądze. 3. Jesteśmy ciągle zasypywani mailami od kierownika - maile wysyłane są w bardzo wczesnych godzinach porannych (4, 5, 6 nad ranem) i to nawet w wolne dni. PRS i ludzie z biura piszą wiadomości na nasze prywatne telefony komórkowe, dzwonią do nas również wtedy gdy mamy wolne. W dniu debiutu (premiera nowej zdrapki) PRS wysyła kilka smsów o treściach mających wjechać pracownikowi na ambicję. Coś w stylu: wstyd, że takie Żabki mają lepszą sprzedaż niż "nasze" kolektury. Szczególnie jeden z PRS-ów jest bardzo "dobrze" wytresowany przez kierownictwo pod tym względem. Często wymaga się od nas raportowania (czyli wysyłania po pracy smsów z prywatnego telefonu do kierownika i PRSa) po zakończonej pracy. I jeszcze Gdy chcesz porozmawiać i powiedzieć, że coś ci się nie podoba ze strony firmy, co można byłoby zmienić wspólną pracą, słyszysz od jej przedstawicieli, że zawsze możesz się zwolnić lub pracować na własny rachunek. Co jest tym bardziej śmieszne, że oni nie mają ludzi do pracy. Do takiego stopnia, że jest problem z urlopami, na Małopolskę poszedł odgórny przykaz od kierownika, żeby kolektorzy siedzieli jeden za drugiego, czyli na przykład 2 tygodnie po 12h dzień w dzień po to, aby urlopowicz mógł odpocząć. O mobbingu raczej się w tej firmie nie mówi, a przynajmniej nie wprost, choć większość pracowników go doświadcza nie tylko przez smsy, ale głównie podczas "wizytacji" pana kierownika i PRS-ów. Nie wszyscy PRS-si są fatalni, osobiście miałam kilku naprawdę cudownych, ale gdy trafi się podła osoba na tym stanowisku to praca jest męczarnią. Ryba psuje się od głowy. W Lotto nigdy nie szanowało się pracowników, kolektorzy, sprzedawcy na salonach gier - my jesteśmy małymi mrówkami zasuwającymi na sukces dużej spółki. Tylko, że kiedyś fajnie płacili i dawali dużo dodatków do pensji, więc człowiek miał motywację, żeby te wyniki robić, teraz idą w stronę drastycznego oszczędzania na pracownikach. Do końca tego roku cała załoga kolektorów ma przejść na umowy o pracę lub zostać na śmieciowych, na których nie mają żadnych korzyści, żadnych premii, nagród. Chcesz wziąć wolne, bo jesteś chora? Możesz, ale siedzisz w domu za darmo. Chcesz jechać na wakacje? Możesz, ale nie zapłacimy ci, bo nie masz urlopu. I zarząd myśli, że w takim wypadku ludzie będą ambitnie i chętnie robili wyniki sprzedażowe, powodzenia panowie i panie z góry ;) Szkoda, że z głupoty zniszczono taką fajną firmę jaką kiedyś był Totalizator.

@Vecna

Jeszcze dodam że firma przy zatrudnianiu wymaga wkładu w kwocie 5 tys. do wyboru, albo wpłacić kwotę jednorazowo lub potrącają z wynagrodzenia procentowo kwotę aby uzyskać docelowo 5 tys. i to jest zabezpieczenie pracodawcy, przed nieuczciwym pracownikiem....(którą przy rozwiązaniu umowy lub jeśli jest taka możliwość przejście na umowę o pracę o którą bardzo trudno) , oddają ale trzeba o te pieniądze za wnioskować, aby ją zwrócili.

Pracownik Salonu SGA

Dziwne opinie tu czytam. Zmiany po 12 godzin.Najnizsza krajowa plus bonusy. Atmosfera jest dobra. Żadnych interakcji z kierownictwem. Lepiej się czuje niż u prywaciarza. Szczęśliwy pracownik salonu.

Dżony

To wszystko zależy na jakiej umowie jesteś zatrudniona. Jak jesteś na trybie równoważnym to soboty, niedziele i święta nie są płacone ekstra. Za te dni masz oddawane dni w tygodniu i nie należą się dodatki.

Tigrak

Pracuje w TS odział Wrocław od kilku miesięcy i mam same pozytywne wrażenia. Szkolenie na początek bardzo fachowe i konkretne, bardzo miło wspominam Panią, która je prowadziła. Firma wykazuje się bardzo dużym profesjonalizmem jeżeli chodzi o umowy o pracę, wypłatę wynagrodzeń i szacunkiem do pracownika. Jasno określone warunki zatrudnienia przed przyjęciem, bardzo przyjemny proces rekrutacji i wdrożenia. TS oferuje chyba najwięcej benefitów spośród pracodawców na rynku polskim. Do pracy idę z przyjemnością. Pracowałem wcześniej długi czas w dużej korporacji, ale nigdy nie spotkałem się z tak przyjaznym środowiskiem pracy. Szczerze to chętnie popracuje tu do emerytury. Polecam pracodawcę z czystym sumieniem.

sylwek
@Kazimierz

zabierzcie punkt lotto z prim iłowo osada pracownice nie chca obsługiwac pisza stoisko nieczynne przeniescie do innego sklepu np sutek on chetnie wezmie albo jest na przeciwko wolne pomieszczenie po upadłym sklepie swieci pustkamy chetnie wynajma i to w centrum ilowo osada a chetnych do gier jest polecam i w nosie z primem konkurencja musi byc lub jak wczesniej pisałe do sutka

Kaska Nowy wpis

Pracuje w kolekturze z automatami serio nie ma się do czego przyczepić. Pierwsza umowa o pracę na rok. Na początku było ciężko rozkręcić " biznes" ale klienci wracają zależy to od zaangażowania. Najniższa krajowa + premie i prowizje co miesiąc, premie kwartalne dodatki na święta. Jeżeli mam porównywać tą pracę że wcześniejszymi to żałuję że wcześniej nie zaczełam przygody z TS. Jak jest dobry miesiąc to prowizja może być naprawdę duża to wszystko zależy od Nas pracowników. Pozdrawiam i życzę wysokich utargów wszystkim pracownikom TS

Anonimowa była Nowy wpis

Dziwię się że w ogóle ktoś w to jeszcze gra. Ludzie nie grajcie w to bo lotto to największy wał w historii ludzkości. Najwyższe wygrane nie padają wcale to jedna wielka ściema! Te maszyny lotto są poustawiane tak żeby prawie nikt z grających nie trafiał a w szczególności od kilku lat.

Ona Nowy wpis
@Anonimowa była

Jak to nie padają ???? Oczywiście, że padają, tylko trzeba umieć czytać informacje ze zrozumieniem. Twoja wypowiedź to klasyczne jęczenie frustrata, który zamiast zabrać się za robotę to wylewa frustrację za to, że jeszcze nie został milionerem.

Pytanie.

Dlaczego jeżeli na drzwiach jest napisane otwarte od 9.00 do 21.00 to "panie" z puntu zamykaja go kiedy sobie chcą? Raz o 16 raz o 18 bez żadnej informacji. Chodzi o Siemiatycze ul.Grodzieńska 46.

Jaa Nowy wpis
@Pytanie.

Po to, żeby takie anonimowe zj*by jak Ty, mogly wylewać swoją frustrację w internecie

Dan

Jakimi atutami finansowymi firma stara się przyciągnąć i utrzymać pracowników? Jakich kwot spodziewać się w pierwszych miesiącach pracy na stanowisku Administratora HR? W końcu do moich zadań miałoby należeć samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji na terenie oddziału, żeby wymienić jedno tylko zadanie z długiej listy, zawartej w ogłoszeniu. Poza tym, ile sam zarobię, chcę również wiedzieć, jakimi atutami mogę dysponować w rozmowach z kandydatami.

Rozmowa kwalifikacyjna z rekruterką z ADHD, potem rozmowa kwalifikacyjna z przełożonym

Pytania banalne, poziom rekrutacji bardzo niski, mało współczesne podejście, miałem wrażenie, że firma stresuje pracowników, albo rekruterki nie są przygotowane do swojej pracy. Przełożony nie ma wiedzy, kluczowa rozmowa była jedną wielką beką. Prace dostałem ale szybko zwiałem, bo to jest komedia nie firma. Poziom dla najsłabszych pracowników na rynku, nie dla ambitnych, nie dla kompetentnych, nie dla innowacyjnych. Szkoda czasu.

Witam. Czy na umowie zlecenie są jakieś dodatki do pensji czy tylko na umowie o pracę? (NP.premie, dodatki świąteczne etc.?)

Ktos
@Anonim

Premie są ale mniejsze niż na umówię o prace. Dodatków świątecznych brak

Pracownik Salonu

frugo
@Pracownik Salonu

Napiszesz coś więcej na ten temat? Dostałem się jako pracownik takiej kolektury i chciałbym wiedzieć, jak będą wyglądały warunki mojej pracy:) Pozdrawiam

PRS
@Pracownik Salonu

A Fizyczni na zleceniu narzekają .,, Dlaczego nie startują w rekrutacjach wewnętrznych ? Na salony z automatami i umowę o prace ???? Skoro tak im źle , a zawsze najpierw jest wewnętrzna .

Xxx

Copywriterze, postaraj się xd

Bea
@Pracownik Salonu

Witam totalizator otwiera w mojej miejscowosci maszyny. Lokal jest w trakcie remontu nie wiesz ile trzeba czekac na otwarcie. Jakie pytania zadaja na rozmowie.

Kazimierz
@Bea

Totalizator ogłaszał już w Twojej miejscowości nabór na nowych pracowników? Zapytałeś o pytania, które zadają na rozmowie kwalifikacyjnej, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy wysyłałeś już może swoje CV.

Dzumajka
@frugo

Frugo, pracujesz w tej kolekturze? Jak z warunkami pracy? Wszędzie piszą o fajnych zarobkach na hybrydzie a mi zaproponowano śmieszne wynagrodzenie. Zastanawiam się czy negocjacje mają sens.

Pracownica
@Dzumajka

Podstawa może nie zwala z nóg, ale reszta dodatków jest bardzo atrakcyjna. Warto

Hania
@Pracownik Salonu

Ile trzeba czekać na weryfikację danych w związku z podjęciem pracy?

Bobo
@Pracownik Salonu

Znam te super zarobki w salonach. Powiem jedno: masz bardzo małe potrzeby i z pewnością nie masz rodziny na utrzymaniu.

Ksz_ksz
@Pracownik Salonu

Mam umówioną rozmowę rekrutacyjną, czy możesz mi powiedzieć jak ona przebiega?

Viton
@Pracownik Salonu

Ile kasy dostałeś za ten komentarz? 5 jabłek?

Jan

Post napisany przez HR

@Pracownik Salonu

Świetna atmosfera, przydatne szkolenia, dobre zarobki, oby tak dalej ????

Pracownik salonu

Potwierdzam:)))

Emilia

A zdradzisz ile mniej więcej wynosi wynagrodzenie? :-) Była jakaś podwyżka inflacyjna?

An
@Pracownik Salonu

Szkolenia dwu dniowe jeżeli ktoś uważa że dobrze przygotowują do pracy. To gratuluje zdolności chłonięcia wiedzy i praktyki

Pracownik hybryda
@Pracownik Salonu

Najlepsza praca jaką dotąd miałam

Wanda
@Pracownik hybryda

A kasa teraz jaka z tego wychodzi? Ogólnie widziałam też jakąś opinię, że po rodzinie ludzie są pozatrudniani ale to chyba nie reguła, z zewnątrz jesteś?

Pracujaca woj.Opolskie.
@Pracownik Salonu

Witam zgadzam się z twoją opinią też jestem pracownikiem wszystko to wszystko to co napisałaś jest problem. Kierownik od mojego oddziału to świetny człowiek któremu zawsze można powiedzieć co można by było zmienić co poprawić on i też zawsze zapyta ciebie co sądzę o tym. Praca totalizatorze sportowym mobilizuje i człowiek idzie z uśmiechem do niej pozdrawiam województwo opolskie.

HRIrek
@Pracownik Salonu

Salony gier na automatach w nich jest największa rotacja pracowników. Jeżeli ktoś lubi klimaty korpo to proszę bardzo. W cale nie jest tak różowo zwłaszcza godziny pracy. Jak się trafi PRS , który chce się wybić to masz człowieku przechlapane, bo czeka ciebie mordęga jak kiedyś w Biedronce. Wiadomo personel najniższy robi wynik dla tych na górze :)

Dobry scam.
@Pracownik Salonu

Automaty są ustawione. Ostanio trafiłem 52 darmowe spiny i co i nic zero. Wszystko podłaczone pod internet i ma dac w danym dniu dany dochód.

Bazyl

@oddziałZG

Nie wiem jak wy, praca jest świetna. Fakt najniższą krajowa ale także sporo dodatków, fundusz pracowniczy Luxmed oraz wiele innych. Główny kierownik z ZG spoko facet,Prsi również. Jak czytałam co tu jest wypisywane to aż głowa boli od nie których farmazonów i naciąganej prawdy. Nie narobisz się, czasem znajdzie się trudny klient jak wszędzie ale nie miałam lepszej luzackiej pracy jak tu.

Przyszly pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Hej, ile trzeba czekać na termin rozpoczęcia szkolenia, jeśli mam już wykonane badania i orzeczenie?

Przyszly pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Hej, dostałam pracę w punkcie lotto z automatami. Jestem już po badaniu, mam zdolność do pracy. Ile będę czekać na szkolenie? Jakie są Wasze doświadczenia?

Składałem CV o pracę w totalizator sportowy.w różnych punktach..mam wykształcenie wyższe i jeszcze dalej zaocznie chce się uczyć.zostalem odrzucony ..a dziewczyny po podstawówce i zawodówce dostały się ...a może ja powinienem zrobić sobie duże (usunięte przez administratora)

3-4 kwietnia mają odbyć się wybory. A teraz uwaga. Wymyślili ze mamy być na tak zwanym szkoleniu OBOWIĄZKOWYM "Standard obsługi klienta" 3-4 kwietnia. Szkolenie ma trwać godzinę. Jak mamy dzień wolny to i tak musimy przyjechać, nawet super doświadczeni pracownicy, "zaliczą" nam godziny pracy. Jeżeli nasi zmiennicy z kolektur pracują 3-4.04 to mamy z nimi się zamienić 3.04 lub 4.04. To znaczy, ma być frekwencja "wyborcza" 100%. Śmiech na sali, PRL wraca. Brak słów i porażka.

Ona

Parodia, jechać 90km a wpisane 6h pracy ????, to już lepiej wziąć UŻ, najniższa krajowa i co jeszcze własny samochód z szoferem, oczywiście delegacji nie płacą, milionerzy

Firma prowadzi nabór na stanowisko Kierownika Produktów Technologicznych (odział w Warszawie), mają trchę wymagań np. 5 lat doświadczenia przy projektach, dlatego ciekawi mnie jak wygląda rekrutacja. W benefitach wymienili pożyczki mieszkaniowe i remontowe, korzystał ktoś z tej opcji, jakie są wytyczne? Taki dodatek w dzisiejzych czasach i sytuacji na rynku nieruchomości jest na wagę złota :P

Co dalej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Kiedy firma zacznie poważnie traktować problem (usunięte przez administratora) Kiedy zamiast awansować i nagradzać (usunięte przez administratora) wdroży skuteczne działania przeciwko ich praktykom? Kiedy zamiast przyjmować kolejne odznaczenia za friendly workplace przyzna, że ma problem z niekompetentnym managementem, a zamiast dialogu z pracownikiem stawia na kontrolę i mikro zarządzanie? Wstyd.

Rok temu szukali kogoś na stanowisko Przedstawiciel Rejonu Sprzedaży, interesowałaby mnie taka praca aktualnie, ale nie wiem, czy się definitywnie już nie spóźniłem. Zdarzają się jeszcze wolne wakaty? oczywiście byłbym zainteresowany, o ile jest podstawa zatrudnienia, można na to liczyc? W ofercie nie mowią.

Anonim1234

Bardzo nie polecam. Nowy pracownik pozostawiany jest sam sobie, w razie potrzeby, błędu, niewiedzy nie ma się z kim skontaktować i trzeba radzić sobie samemu. Jeżeli coś się zepsuje to czeka się miesiącami na naprawę, firma nie patrzy na to, że pracownicy marzną przez zepsuty piec. Pracownik traktowany jest przedmiotowo, jak nic nie warty numer wśród setek innych. Jeżeli firma coś od pracownika chce to trzeba rzucać wszystko i lecieć na każde zawołanie. Jednak jak pracownik potrzebuje coś załatwić i kontaktuje się z odpowiednią osobą telefonicznie i mailowo to zdarzały się sytuacje, że tydzień nie było żadnego odzewu. Polecam omijać szerokim łukiem.

Dział HR
@Anonim1234

Bardzo proszę o kontakt z HR Biznes Partnerem odpowiednim dla Pana/ Pani obszar biznesowy. Jeśli Pan/Pani nie otrzymał należytego wsparcia, zbadamy natychmiast sytuację, jaka jest tego przyczyna. Czy pracuje Pan/Pani bezpośrednio dla Totalizatora Sportowego? Zgadzamy się, że w takiej sytuacji należy reagować natychmiast.

Pracujaca woj.Opolskie.
@Anonim1234

Wydaje mi się że trzeba by było chyba zmienić kierownika w twoim mieście bądź w województwie. Też miałam podobną sytuację gdzie poszła cała elektryka i też siedziałam zimnym pomieszczeniu. Zostało to zgłoszone podwodnemu ale też działałam sama w własnym interesie to znaczy. Pracuję w lokalu wynajmowanym przez totalizator sportowy gdzie na pewno jest założona Wspólnota bądź spółdzielnia mieszkaniowa i najpierw trzeba by było zadzwonić do nich. My tak działamy albo kontaktujemy się z innymi kolektorami w okolicy naszej miejscowości i udzielamy sobie rad. Natomiast telefony maile są zawsze odbierane przez naszych kierownictwów kierowników bądź wysyłane.

@Anonim1234

Nie zgodzę się z Tobą. Pracuje w Totalizatorze i jak mam problem dzwonię do PRS jak on nie wie to mówi do kogo zadzwonić. Odpowiedź na maila najpóźniej na drugi dzień jest i to tylko wtedy jak napisze go po 18 ale to zrozumiałe. Cm

Yena
@Anonim1234

Nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami pracuje w lotto zaczynałam nic nie wiedząc wszystkie osoby z oddziału szczecin są bardzo pomocne i cierpliwe dzięki nim wiem tyle co wiem zawsze służą pomocą co potrzebne jest bardzo szybko realizowane dla mnie praca marzeń z tak fantastyczna kadra i koleżankami

@Yena

Pracuje od roku w oddziale Katowice i z czystym sumieniem moge polecic.Doskonaly kontakt z kompetentnymi przelozonymi,prs.Firma na wysokim poziomie.Jestem zadowolona z miejsca w ktorym pracuje.

Kolektor
@Anonim1234

Wiadomo, że w każdym oddziale jest inaczej, są oddziały zorganizowane, kolektorzy piszą, że wszystkie usterki, problemy załatwiane są od ręki. U mnie podobnie. Zero szkoleń, zero zainteresowania nowym pracownikiem, nikt go o niczym nie informuje, jeżeli nie dowie się na własną rękę, to niestety. A potem pretensję, że ktoś coś źle zrobil. Usterki zgłaszane, telefonicznie, @, nie ma odzewu. Liczymy na zmianę dyrekcji, bo do tej pory byl to dobry oddział i fajna praca. Niestety kiedy olewają człowieka... po prostu się nie chce :/

Nowa
@Yena

Ja też jestem bardzo zadowolona z pracy, koleżanką z którą pracuje na zmianę jest bardzo pomocna, nikt nie stoi mi za plecami ,wszystko na luzie ,zarobki za taką pracę siedzącą są bardzo dobre,socjal itd Ludzie w Biedronce muszą ciężko pracować za takie pieniądze jak dostaje ja. PRS KRS wszyscy są mili i pomocni. Polecam tą pracę

Dada
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Mam pytanie. Czy przy przedłużaniu umowy zwracana jest uwaga na wyniki tajemniczego klienta? Ktoś miał przypadek, że to zaważyło? Zdarzyło mi się nie przejść badania, a jestem na terminowej umowie i chciałabym wiedzieć, jak na to patrzą w TS.

Kolektor

Praca słabiutka, pracuje jak duża ilość osób po parę dni w tyg po 12h a wypłata bez oprocentowania wyszła 900zl. Dodatki nie wychodzą duże . Tragedia, było trzeba iść pracować nawet do sklepu za faktycznie najniższą krajowa bo do najniższej nie zawsze dochodzi.

On
@Kolektor

Jak można zarobić 900 zł jak na umowie masz najniższą krajową to nie rozumiem czegoś ??

Pracownik sga
@On

Mi na rękę dodatki koło 600zł. Za (usunięte przez administratora) w pracy. Porażka.

@Pracownik sga

Cześć, a co dokładnie wchodzi w te dodatki, można na nie liczyć co miesiąc. Czy może nie wiadomo, kiedy te pieniądze dodatkowe wpadną.

Witam . Dostałem ofertę pracy w kolekturze . Może ktoś odpowie, jak wyglądają zarobki wiem tyle że najniższa krajowa plus prowizja od sprzedaży . Jak to wygląda w praktyce jaka wysokość jest mniej więcej takiej prowizji ? Jaka jest wysokość premii świątecznych ? Ciężko znaleźć na ten temat dokładniejsze informacje . Ile dni się pracuje bo wychodzi 7h od pon-pt plus co drugi weekend sobota i niedziela po 12h . Kiedy wybrać te nadgodziny bo wyliczając to uzbiera się ich bardzo dużo .

O
@Kandydat

W tej firmie nie ma nadgodzin. Muszą się zgadzać godziny w rozliczeniu kwartalnym

@O

Ok . A orientujesz się mniej więcej jaka wysokość prowizji oraz kwota premii świątecznej i tych wszystkich benefitow ?

@O

To jak są liczone godziny które są ponad grafik? Odbiera się za nie wolne jeśli nie płacą i nie traktują ich jako nadgodziny?

O

Jakie godziny ponad grafik? Jeśli w kwartale jest do wypracowania np 510 godzin to masz tak ułożyć grafik żeby tyle wyszło.

Izolda
@O

Ile może wynosić premia i dodatki? Wiem że nikt nie poda dokładnych danych ,ale może chociaż od do .... Mam pracę ,ale myślę o zmianie. Zeby podjąc taką decyzję muszę znać realia

Gośkaaaaaa
@Izolda

Premia dodatkowa liczona jest od obrotów na kolekturze. Spokojnie 20 000 obrotów idzie zrobić na słabym punkcie, wychodzi wtedy jakos 760 brutto ,na rękę ok 520 zł. Ale jak trafisz do hybrydy gdzie jest spory ruch to moze byc tylko lepiej. Znam dziewczyny biorące 2000 na rękę .Plus wypłata i plus dodatek motywacyjny , on wnosi od 240 -300 na rękę. Fajne jest tez to ze pod koniec miesiaca okolo 27 go przychodzi wyplata, a na piczątku miesiąca prowizja i dodatek motywacyjny.Jak jeszcze dochodzi rozliczenie kwartału to co tydzien jakieś przelew jest.Ja osobiście bardzo polecam tą pracę , warunki finansowe są bardzo dobre.

OT

Pracowałem w tej firmie w jednym z oddziałów. (usunięte przez administratora) jaka występowała w tej firmie jest ogromna. Górnolotna slogany jako spółka Skarbu Państwa, wieloletnie doświadczenie, przyjazna firma, miła atmosfera twarz RL09 jak reklama, to tylko puste słowa (układy koleśiostwo ten zna tego a tamten jest z kolego tego). Przychodząc to jej firmy należy się liczyć z ciągłym stresem i (usunięte przez administratora), na porządku dziennym są naciski dobijaniu zdrapek. Zbliża się dzień debiutu nowej zdrapki i PRS oraz KRS wydzwaniają i wymyślają powody dla których masz dobić paczki zdrapek (a to w innych kolekturze idzie dobrze a u ciebie słabo, a to dyrektor prosi, a to (usunięte przez administratora) kręciło się w drugą stronę niż zwykle, tylko kasę mamy wyłożyć ze swoich a odzyskam pieniądze jak sprzedam zdrapki spod lady. Okres urlopowy to jakaś kpina, musisz pracować ciągiem 6 dni w tygodniu po 12h bo kolektura musi być otwarta (to po co wypisywać urlop lepiej dogadać się z zmiennikiem i nie wypisywać urlopu i dostać ekwiwalent. Praca PRS dyspozycyjność 24h 7 dni w tygodniu, dopychaj wynik (możesz kłamać, (usunięte przez administratora) tylko żeby wynik zgadzał się na koniec. Debiuty zdrapek to jakaś farsa (z góry wiedzą ile maja sprzedać, excel mówi że w twoim rejonie ma być tyle i masz zrobić, mam być zrobione 100%) KRS naciska durnymi telefonami że dyrektor dzwonił i pytał dlaczego u ciebie tak słabo (jak znam życie to DYR. nawet nie śledzi tabeli). Naciski straszenie wizytą u dyrektora i naganą za słaby wynik, telefony o 21 że trzeba pojechać i samemu za swoje kupić zdrapki bo wynik słaby. (Ludzie przyszedłem do pracy zarabiać pieniądze a nie kupować za nie zdrapki i podbijać wynik). Pewność kadry zajadającej jest na tyle pewna że otwarcie mówią z niedopuszczalnych praktykach (przezornym radzę nagrać kilka wypowiedzi i zachować maile i SMS'y z zakazanymi praktykami, ja tak zrobiłem i zamierzam wykorzystać to w Sądzie). Typowy wyścig szczurów, co tydzień omawianie twojej pozycji w tabelce z wynikami, powszechnie panująca kapitalizacja (firma się rozrasta nowe punkty sieci własnej i docelowo ma być kolektura w każdej żabce) powoduję rozwodnienie sprzedaży w danym rejonie ale stare punkty muszą robić wynik który został obliczony przed stworzeniem kilku nowych punktów w najbliższej okolicy. Pensie przeciętne a w ręcz niskie przy wymaganym stopniu zaangażowania i dyspozycyjności. Próba odebrania aut służbowych do celów prywatnych spowoduję że PRS będzie musiał swoim prywatnym autem jeździć po godzinach. Plany podwyższenia cen zakładów moim zdaniem spowoduję odejście graczy, a pomysł dobijania zdrapek punktom prawnym po przekroczeniu 90% sprzedaży zdrapek z paczki jest mocno dyskusyjne. Jakim prawem mam zapłacić za coś co fizycznie mam na stanie i nie jest moją własnością według prawa. Firma Lotto ma bardzo nadmuchane EGO, niestety większość ludzi mam słabe kompetencje, zanika człowieczeństwo jest tylko wykres i tabela pokazująca jak, co, gdzie i należy robić. Jeśli ktoś myśli że jest to praca marzeń w tak wspaniałej firmie to się myli, ale przyjdą jeszcze ciężkie chwilę dla pijawek pracujących w tej organizacji. Chaos i zamieszanie wprowadzane prze działy dzwoniące i zawracające głowę PRS'a z każdym tematem, kierownic skupiający się tylko własnym dobru, wyciskający z ciebie wynik tylko żeby dostał premię a czy dostaniesz czy nie to już inna sprawa. Knucie intryg w celu przekazania Dyrekcji i oczernianiu pracownika przed innymi. Ja osobiście lubię czystą grę jeśli kierownik ma jakieś ale to zapraszam na bok możemy powiedzieć sobie w oczy co kogo boli ale jeśli lecie się wyżej i "skarży się za placami" tylko żeby pokazać się wyżej że przedstawiciel robi źle robotę. Zero wskazówek umiesz albo nie. Kierownicy są tak perfidni że na spotkaniach mówią jedno przedstawicielom a dyrekcji drugie. ZASTANÓW SIĘ DWA RAZY CZY CHCESZ PRACOWAĆ JAK (usunięte przez administratora) ZA (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!

Pracownik hybryda
@OT

Co ty (usunięte przez administratora) ,nikt nie pracuje ciagiem kilka dni po 12h bo jest to niezgodne z kodeksem pracy. Podczas urlopu godziny otwarcia punktu zostają skrócone i pracujemy po 8h!!

PracownikSGAHybryda
@Pracownik hybryda

(usunięte przez administratora) Jestem w Hybrydzie. Jeżeli masz niedogodziny MUSZISZ! je dobrać w kwartale. A więc można trafić po kilka dni z rzędu po 12h, tym bardziej jeśli liderzy co rozrzucają po zastępstwach nie potrafią załatwić normalne zastępstwa żeby była przerwa lub zastępstwa dużo wcześniej są zarezerwowane po znajomościach. To co niezgodnie z Kodeksem możesz sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić bo nikt cię słuchać nie będzie. Bronisz bo pewnie masz dobre znajomości i obcykane zastępstwa + do tego ewentualnie masz bardzo obrotową hybrydę.

Zniecierpliwiona ;)

Moi drodzy mam pytanie.23 stycznia byłam na rozmowie o pracę jako sprzedawca w punkcie lotto z obsługą automatów.Po jakims czasie z powodu braku odpowiedzi zadzwoniłam i dowiedziałam się,że czekają na zgodę zarządu.6 lutego dostałam informację,że zgoda już jest i teraz to kwestia dwóch,trzech dni ponieważ jeszcze potrzeba potwierdzenia systemu.Do dnia dzisiejszego cisza.Nie wiem co o tym myśleć.Czy zawsze tak długo to trwa?Dzwonić znowu,przypominać się,czy cierpliwie czekać?Nie ukrywam,że zależy mi na tej pracy.Czy jeśli jest zgoda zarządu to zatrudnienie jest już pewne? Jak to u Was wyglądało?Będę wdzięczna za odpowiedzi.Pozdrawiam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 14 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Totalizator Sportowy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.