Opinie o Agro-Wodzisław Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agro-Wodzisław Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agro-Wodzisław Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Wodzisław Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Agro-Wodzisław Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 7500 PLN można liczyć na dodatkową premię?

@Pracodawca

Szanowny Panie / Szanowna Pani, Wartości wynagrodzenia i inne warunki zatrudnienia, takie jak premie, są informacjami poufnymi i dostęp do nich jest udzielany tylko pracownikom lub kandydatom na stanowiska po oficjalnym procesie rekrutacji. Jeśli zdecyduje się Pan / Pani na naszą firmę i zostanie zaakceptowany / zaakceptowana na stanowisko, wszelkie szczegóły dotyczące wynagrodzenia i innych korzyści zostaną przedstawione w ramach formalnych dokumentów zatrudnienia.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Agro-Wodzisław Sp. z o.o.?

@Pracodawca Nowy wpis

Szanowna Pani/Panie, Dziękujemy za zapytanie dotyczące warunków uzyskania umowy na stałe w Agro-Wodzisław Sp. z o.o. Chcielibyśmy podkreślić, że czas potrzebny do uzyskania umowy na stałe jest kwestią indywidualną i może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak wydajność, zaangażowanie oraz spełnienie określonych kryteriów zawartych w Kodeksie Pracy. W naszej firmie zawsze staramy się postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, co oznacza, że proces przekształcania umowy tymczasowej w umowę na stałe jest zawsze zgodny z wymogami Kodeksu Pracy. Jednakże, dokładne warunki i procedury zależą od konkretnych okoliczności i są dostosowywane do potrzeb każdego pracownika. Jeśli masz pytania dotyczące Twojej konkretnej sytuacji, zachęcamy do skontaktowania się z działem kadr w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji. Jesteśmy otwarci na dialog i gotowi wspierać naszych pracowników w rozwoju ich kariery zawodowej.

Osoba Nowy wpis

Czy są zatrudnienia ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Agro-Wodzisław Sp. z o.o.?

@Pracodawca

Dziękujemy za zainteresowaie warunkami zatrudnienia w naszej firmie. Warunki zatrudnienia w Agro-Wodzisław Sp. z o.o. mogą różnić się w zależności od kilku czynników, takich jak stanowisko, staż pracy oraz rodzaj wykonywanej pracy. Ogólnie rzecz biorąc, firma stara się zapewnić swoim pracownikom konkurencyjne warunki zatrudnienia, obejmujące atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, z uwzględnieniem doświadczenia i kompetencji pracownika, a także wymagań stanowiska. Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat warunków zatrudnienia w naszej firmie, polecam zapytać bezpośrednio podczas procesu rekrutacji. Chętnie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Wodzisławianin
@@Pracodawca

Witam serdecznie czy prowadzona jest rekrutacja?

@Pracodawca Nowy wpis
@Wodzisławianin

Dzień dobry trwa nadal rekruatacja na stanowisko Brygadzisty/Brygadzistki zmianowej. Można złożyć CV na e-mail sekretariat@agro-wodzislaw.pl

@Pracodawca

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI I TRANSPORTU w firmie Agro-Wodzisław Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy na produkcji są zmiany? Jeśli tak to ile i czy pracuje się w soboty?

@Pracodawca

Dzień dobry, w okresach przedświątecznych zdarzają się 2 zmiany. Ale generalnie jest 1 zmiana od 6-14.00. W soboty nie pracujemy, a jeśli to bardzo sporadycznie.

Czy w Agro-Wodzisław Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Dział HR

Dzień dobry w naszej firmie nie pracujemy w otwartej przestrzeni (open space), preferujemy tradycyjny model biurowy.

Jak praca na produkcji, kontrola jakości bardzo sie czepia? da sie spokojnie robić swoje??? 2 czy 3 zmiany?

Marzena
@Anna

Ale co, sugerujesz, że z jakością u nich aktualnie może być coś nie tak, że mieliby się w ogóle czepiać? Czy u Ciebie we wcześniejszej robocie tak się czepiali i dlatego pytasz?

@Marzena

W obecnej pracy wytyka się najmniejszy błąd/niedociągnięcie, i przed zmiana chciałbym wiedzieć czy nie będzie to zmiana na gorsze.

Tadeusz

Wypłowiały baner na Firmie - wstyd ,nic ująć, nic dodać.

Marzena

Dałby ktoś znać jak aktualnie wygląda tu atmosfera pracy? Bo ktoś wcześniej się interesował ze względu na gorsze warunki u siebie w robocie. W ostatnich komentarzach też nie zauważyłam niczego szczególnego. Jest na to narzekać? Jak relacja z kierownictwem?

Jaka jest opinia u was jeżeli chodzi o pracę na magazynie w Agro Wodzisław?

Wiki

Z całą pewnością trzeba pokazać jakie mamy umiejętności i zaangażowanie, a możliwość awansu zawsze będzie.

Jak wygląda ścieżka awansu w Agro-Wodzisław Sp. z o.o.?

Maria

zalezy które stanowisko cie interesuje

Bartek

Widziałem informację, że podmiot został wykreślony z właściwego rejestru?

sek
@Bartek

Proszę sprawdzić "Agro - Wodzisław Sp. z o.o." Sp.k.

Pracy szukam

A jak wypłaty? Przerwa w pracy na śniadanie jest? Praca jest na akord czy spokojnie robi się swoje? Weekendy pracujące?

Gric
@Pracy szukam

Wypłaty są owszem, ale tragiczne czasem muszą dopłacać wyrównanie zeby dostać najniższą krajową. Przerwa śniadaniowa jest, dziwne pytanie, wg kodeksu pracy taka przerwa przysługuje przecież. Praca nie jest na akord, ale jeśli na dniowke jest zrobiona niezadowalajaca ilość to kierownictwo jest niepocieszone :( Czasem zdaza się że trzeba przyjść w sobotę , (ale bardzo zadko) Ale DARMOWO tzn. Że jest to do wybrania, mimo próśb o dodatek dowiadujemy się ze firma słabo stoi i nie stać jej na jakiekolwiek podwyżki :( Typowy prywaciak.

Szukaja osob niepełnosprawnych do pracy;a w ogloszeniu tego nie podaja Liczac na dotacje;Natomiast ludzie zdolni do pracy nie maja tam miejsca;Sama sie otym przekonałam po rozmowie z pania z biura;Oszustwo jak w wiekszosci zakladow;

Jakub
@Ania

Rozmowa kwalifikacyjna jest pierwszą okazją do sprawdzenia swojego przyszłego miejsca pracy. Jeżeli w ogłoszeniu, rzeczywiście nie było mowy o tym, że firma poszukuje osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, to rzeczywiście powinno to zostać poprawione. W ten sposób, zarówno kandydaci, jak i pracodawca nie będą tracić cennego czasu na poszukiwania odpowiedniego kandydata. Czy firma kontaktując się z Tobą przez telefon, zapraszając na rozmowę, potwierdziła, że posiadasz takie orzeczenie?

artagopeter2@gmail.com

Bardzo przepraszam że w tym miejscu zamieszczam swoją wypowiedź . Mieszkam i pracuję w Szwecji . Kupiłem nie tak dawno wasze produkty w słojach. Bigos Flaki , Fasolka itp. Są znakomite , nieporównywalnie lepsze od konkurencyjnych producentów. Chciałem Wam podziękować w jakiś sposób i trafiłem na tę stronę. No i ze smutkiem czytam te wpisy , wasze forum jest żenujące. Czy nie można takich spraw przedyskutować 1 raz w miesiącu w czasie na to przeznaczonym? Przecież czytają to postronne osoby , konsumenci . Taki klimat w pracy musi zaowocować spadkiem jakości a co za tym idzie - płacy. Kochani ( tu zwracam się do pracowników z forum ) żyjecie w wolnym kraju, macie pracę a swoją postawą i trudem stanowicie tę firmę. To Wy tworzycie tę wspólnotę która codziennie spotyka się w miejscu pracy . To od Was zależy nastrój jaki będzie panował w zespole. Zorganizujcie jakiś wspólny piknik , będzie okazja poznać się bliżej porozmawiać o trapiących Was problemach . Kierownictwo na pewno chętnie wspomoże takie inicjatywy i zapewne nie odmówi udziału w takiej imprezie. Wspólnie zróbcie np. bigos , ktoś upiecze ciasto i zobaczycie że wiele się zmieni w waszej pracy. Sama organizacja tego będzie miała integracyjny skutek. Zbliżają się św. Bożego Narodzenia - nie zapomnijcie o wspólnym opłatku ( to może być pierwszym krokiem). Nie biczujcie się sami, wyrozumcie innych. Wszyscy mamy jakieś problemy - ale to jest właściwe nam wszystkim , to nas łączy. Nie przynoście z pracy Waszych kłótni na łono rodziny . Budujcie silne społeczności oparte na współpracy i wzajemnym zrozumieniu - tak w pracy , jak i w domu. Jeśli się trochę, tak naprawdę troszkę postaracie to , będziecie z pracy wracać radośni . Tak niewiele , a tak wiele. Tak się buduje silne i odpowiedzialne społeczeństwo którego częścią Wy jesteście . Z waszych postów wnioskuję że jesteście osobami rozumnymi. Stać więc Was i na mądrość. Jeśli Wy i Wam podobni, między sobą , nie potraficie się "dogadać" . To mamy problem . Polski problem... Dziękuję całej Załodze za smaczne produkty i Życzę , zadowolenia z pracy i godnych uposażeń.

patryk11917

Witam a już się do tej firmy zabierałem ale po opiniach nawet tam nie ida dzięki za opinie

majster

powiem tak..... Wy wszystkie jesteście odważne na odległość i pod przykrywką, dlaczego się nie ujawnicie? Zachowujecie się jak banda rozwydrzonych bachorków. Psioczycie jedna na drugą a między sobą udajecie najlepsze psiapsiółeczki. Jak to kiedyś powiedział nasz mentor „z babami się nie zadawajcie bo one są jak stado hien. Jedna drugiej by widły(usunięte przez administratora) wbiły”. I wy chcecie się zebrać do kupy i walczyć o podwyżki?? Kim chcecie się zebrać?? Taki z was zgrany zespół, że do dzisiaj biegacie i się zastanawiacie która umieszcza te komentarze i wpisy. Takie jesteście zapracowane a ja tu widzę, że to w godzinach pracy umieszczane są powyższe komentarze. Najpierw narobicie do własnego gniazda a teraz lecicie o cos prosić?? Weźcie się do roboty a nie użalajcie nad sobą w sieci bo to żałosne, a jeśli już któraś naprawdę potrzebuje wyrzucenia z siebie tego co ją boli to proponuję jakąś sesję psychoterapeutyczną zamiast publicznego obrażania innych. Ja sam nie jestem zadowolony z obecnej sytuacji w firmie, ale próbujemy sobie cos wywalczyć natomiast Wy potraficie tylko dużo gadać. Skoro tak Wam źle i „trzeba się zwijać z tego zakładu” to dlaczego tego w końcu nie zrobicie??? Lata już słucham tych gadek. Co do naszej pracy (machaników)…. Nic o niej nie wiecie. Jadą Wam maszyny????? JADĄ!! Przypomnijcie sobie jak było 6-8 lat temu na KAG’ach, teraz te maszyny same funkcjonują, natomiast irytująca jest wasza „inteligencja”. Jak słyszę od kobiety (która kilkanaście lat jedzie na maszynie) „ja nie wiedziałam, że to się też trzeba włączyć” to wybaczcie ale jak to o Was świadczy?? Obsługa, która nie potrafi obsługiwać swojego narzędzia pracy. „Po co się uczyć, mechanik przecież zrobi”. Dowodem na tą „inteligencję” są chociażby błędy ortograficzne i gramatyczne w powyższych wypowiedziach. Twierdzicie, że my to mamy życie? Trzeba się było uczyć w szkole i przyjść do nas na elektroników. Co do prac z tabletem… niestety części do naszych maszyn nie da się kupić w kiosku, więc trzeba godzin żeby coś znaleźć i dopasować. Kończąc swoją wypowiedź powiem, że jeśli któraś ma jakieś pretensje do nas to zapraszamy na otwartą rozmowę na warsztacie remontowym w godzinach 6:00-14:00 i omówimy kwestie a nie obrabiajcie nam d…p w sieci. Zakończcie tą ośmieszającą farsę. pozdro

Arbeit macht frei
@majster

Herr majster. Ty się tak nie spinaj. Ten twój mentor to jakiś(usunięte przez administratora))))) Człowieku nie idź tą drogą i nie lansuje się na jakiegoś wielkiego intelektualisty bo to strasznie słabe. Pozdro.

Obsrewator

Za wielkie EGO

Mechaniki nic nie robią.
@majster

Drogi mechaniku jeśli myślisz że przyjdziesz do pracy od godziny 6 do 14 i nic nie będziesz robić to będziemy was wołać byś nacisnął przycisk Start. Jesteś żałosna osoba z wysokim ego dziwie się że prezes jeszcze was trzymie w tej firmie, taki z Ciebie meżczyzna że kobiecie nawet nie pomożesz? Zachowujesz się jak szczyl.

Majster
@Mechaniki nic nie robią.

Serio kobiety piszą o was prawdę że śmierdzicie.... Jesteście żałosne nic nie potraficie! Powiedzcie mi to w twarz tylko z daleka bym smrodu nie czuł. Podwyżkę powinni dostać magazynierzy jedyne osoby które ciężko pracują na tym zakladzie.

Arbeit macht frei
@Majster

Herr majster spuść ciśnienie bo wylewu dostaniesz. Zadzwoń lepiej do tego swojego mentora i sobie z nim pogadaj. Może coś doradzi aczkolwiek myślę że twój przypadek jest beznadziejny.

Maślana

Co za tępak z tego Majstra.potrafi wszystkich obrażac ?

Rozczarowana.
@Maślana

Majster ma po prostu kompleksy. Jego EGO przerasta jego możliwości. Tyle w temacie.

zainteresowany
@Maślana

ludzie mieszkający w Czyżowicach mają moc

Maślana

Popek wielki szacun,może w końcu się coś zmieni .

Rozczarowana.
@Maślana

Maślana zapomnij o zmianach. Oni są nie reformowalni. To jest NADZWYCZAJNA KASTA. Plebs im nie będzie podskakiwał.

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Wodzisław Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Agro-Wodzisław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Wodzisław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Agro-Wodzisław Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wałowa 49
    44-300 Wodzisław Śląski

Agro-Wodzisław Sp. z o.o.