Ab Foods Polska

Nowa Sól

Opinie o Ab Foods Polska

GOściu 2013-10-02 16:12
Witam
Pracowałem tam 2 lata jest to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie pracują tam za 1000zł za nadgodziny dostają raz na kwartał, osoby z agencji niewiedzą czy będą pracować kolejny tydzień, bo mają tygodniowe umowy, zwalniają ludzi którzy mieli wypadek przy pracy, lub po prostu nie przedłużają im umowy...bieda z nędzą aaaa się dostaję awans lub umowę [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Roman 2015-05-18 12:31
Na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy, obsługujący sieci międzynarodowe na terenie trzech województw ?
JohnNecessary 2015-05-18 12:50
Podbijam pytanie Romana. Osoby zorientowane w temacie proszę o info.
kotel 2015-05-27 10:36
Nie warto zawracać sobie głowy. Strata czasu. Brak kompetencji. Mała kasa.
Lukasz 2016-04-27 00:13
Zapraszam wszystkich pracowników do Związku Zawodowego "Solidarność", przynależność jest anonimowa, poprawmy razem warunki pracy w AB Foods. Spotkania pracowników zaczną się odbywać najprawdopodobniej od przyszłego tygodnia. L.KOPEC@SOLIDARNOSC.ORG.PL (z małych liter wszystko) lub 517 300 542. Pozdrawiam, Łukasz Kopeć.
Regaaaaa 2016-09-30 11:42
Witam chciałamby podjac prace w tej firmie. Możecie mi powiedzieć jakie są warunki pracy, atmosfera i ogólnie czy oplaca sie składać CV? Ile płacą
wszystko 2016-10-02 11:47
Ważne dla mnie jest to, że atmosfera znacznie dopisuje, a jak wypłata dopisuje to jeszcze lepiej.
loloeeee 2016-11-05 15:37
Nie polecam tego zakładu. Małe zarobki bywa i też tak że nadgodzin nie wypłacają. Kierownictwo nie miłe. Tylko chodzą i krzyczą na pracowników. Szkoda zawracać sobie głowę...
Nowy 2016-11-15 18:37
Typowy angielski bałagan ,paru karierowiczow którzy dochrapali się stanowisk ale w głowie siano.Brak zarządzania na produkcji .Atmosfera w pracy fatalna .Co tu dużo mówić -ilość ludzi którzy z tamtad odeszli sama mówi za siebie...
Gość 2017-01-06 21:11
Nie polecam pracy w tym zakładzie, wszechobecna patologia w najczystszej postaci.
Aneta 2017-04-07 13:27
Pracujesz w Ab Foods Polska? Chętnie usłyszymy jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia. Na co mogą liczyć pracownicy?
Zostaw swoją opinię o Ab Foods Polska - Nowa Sól
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ab Foods Polska