Opinie o Limito Sp. z o.o. Sp.k. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Limito Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Limito Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Limito Sp. z o.o. Sp.k. w Gdańsk

Lab

Nie wiem skąd takie pozytywne komentarze. Ta firma nie powinna istnieć. Pracowników traktuje się przedmiotowo, chłodno, żadnej empatii ani życzliwości. Zwłaszcza obcokrajowców. Wszystkiemu winien jest pracownik. Totalna dezinformacja między działami. Na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiono mi bardzo okrojony zakres obowiązków a już w 1 dniu okazało się, że są one dokładnie jak na stanowisku kierowniczym, tylko wypłata śmieszna. Do tego jeden drugiemu wilkiem, atmosfera słaba. Uciekłam stamtąd i nie polecam!!!

Magdalena Nowy wpis
@Lab

Aha? :( A ja to wcześniej o tamte zarobki tu pytałam. :/ A tym obcokrajowcom to co takiego tu robią, oni z Polakami normalnie się dogadują czy serio nikt tu nikogo nie lubi?

Noname Nowy wpis
@Magdalena

Zarobki nie są złe patrząc na firmy w Grudziądzu. Obcokrajowców jest w firmie dużo, w sumie większość to Ukraina , Filipiny nie Filipiny itp... Dogadujemy się normalnie ???? praca to praca , czy kogoś lubisz czy też nie to odnosimy się do siebie z szacunkiem..

Urszula

Hej, co to znaczy że kierownik jest "nawiedzony"? :) No i pensja o któej piszecie raczej mnie nie satysfakcjonuje :( Ktoś wie, czy może w tym roku podnieśli wynagrodzenie?

Noname
@Urszula

Nie wiem kto to stwierdził że kierownik jest nawiedzony.... Atmosfera w pracy jest przyjazna , zarobki nie są złe... Wiadomo jak ktoś będzie chciał pracować to będzie pracował a jeżeli ktoś myśli że beda

Noname
@Urszula

Za szybko kliknąłem wyślij... Jeżeli ktoś myśli że będą mu płacić za stanie w miejscu to niestety nie popracuje... Wystarczy chodzić do pracy , dawać cos od siebie i tyle ;) ja polecam

Magdalena
@Noname

Piszesz, że nie są zarobki tutaj złe, ktoś wspomniał wcześniej, że 2,3 tys wychodzi w sumie. To prawda? I to tak gołe już bez niczego więcej?

Noname Nowy wpis
@Magdalena

Na start jest bodajże 3200 brutto , są premie , są podwyżki , można robić nadgodziny płatne 100% ,niedzielę 200% .

Magdalena Nowy wpis
@Noname

Ok zaczyna to wyglądać spoko. Ogólnie to jak ten system premiowy tutaj działa i te podwyżki to te coroczne? O ile średnio zwiększają?

Jaka jest kultura pracy w Limito Sp. z o.o. Sp.k.?

Nonm

Kultura Chamstwa i prostactwa lepsze słownictwo i zachowanie prezentują żule spod sklepu

Czesław
@Nonm

Aż tak z tym źle? A zarobki chociaż lepsze?

Nie polecam tam pracy , gnają cię robisz za trzech a wypłata 2200 ,2300 śmiech na sali w dodatku kierownik nawiedzony

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Limito Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Potencjalny pracownik utr

Hej, jesteście w stanie powiedzieć jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu? Chodzi mi bardziej o atmosferę związana z osobami tam pracującymi, dokładnie mechanikami. Bo produkcja zapewne dosyć często się zmienia.

Jaki jest wkład kierownictwa Limito Sp. z o.o. Sp.k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Roman

Czy fajne kobiety tam pracują bo jak tak to ja idę tam pracować

Czy Limito Sp. z o.o. Sp.k. zapewnia kartę multisportu?

młoda

nie , nie zapewniają .

Ara
@młoda

Hej Mysle zeby zlozyc podanie do tej firmy. Mozesz powiedziec mi jaka jest atmosfera i jak sie pracuje . Godziny pracy i wynagrodzenie? Czy warto....róz e sa opinie na temat tej pracy.

Nie, nie zapewniamy jeszcze, ale trwają pracę nad systemem benefitów.

kickays

Firme kupił niemiec 80% pracownikow pracuje za najniższą krajową niema nadgodzin żeby sobie dorobic totalny wyzysk , praca 4 dni w tygodniu po 10 h i 3 dni wolne

@kickays

Co znaczy totalny wyzysk? mniej niż 10% zarabia minimalna krajowa. Praca w systemie zmianowym (dwie zmiany 8h lub praca trzy brygadowa 4 dni po 10h. Czy są nadgodziny ? Tak są i można dorobić. Czy pracujemy w sobotę? Tak na produkcji.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Limito Sp. z o.o. Sp.k.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Sami rezygnują. Na zwolnienie lub nieprzedłużenie umowy należy zapracować (nie przychodzić do pracy, nie wykonywać poleceń etc.)

Janusz

@Ja a jaki jest wymiar pracy w tej firmie? Można na 1/2 etatu czy trzeba raczej brać cały etat.

Limit

Witam, Limito daje postojowe, ktoś wie ile procent płatne?

@Limit

Podobno 100 ????

Miro

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie coś więcej, jaka atmosfera? Jakiś socjal?

anonimgall

Proszę o informację jak wygląda praca w dziale eksportu? Jak ekipa i kierownik?

Chce aplikować do biura, może ktoś powiedzieć jak wyglada atmosfera, zarobki, podejście szefostwa etc.

Ewelina
@Ewa

Na jakie stanowisko ?.

Zuzanna

@Ewa A jak Ty oceniasz Limito Sp. z o.o. Sp.k. jako pracodawcę? Mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoim typowym dniu pracy? Na co można obecnie liczyć po dołączeniu do firmy?

ewa
@Zuzanna

Przychodzę na godzinne 6. wiem gdzie mam pracować bo jest lista zrobiona kto gdzie stoi. jest porządek i ład. Jak coś się psuje to Mechnicy przychodzą i działają jak oni nie potrafią to wołają kierownika produkcji. Brygadziści teraz też muszą pracować kiedyś tak nie było. Mistrz produkcji też teraz pomaga i pracuje. na co można liczyć obecnie w Limito na dobrą i poukładaną prace w dobrej atmosferze za słabą płace.

Wiele osób chwali nowego szefa produkcji. Widać że zna się na pracy i zależy mu na ludziach. Poini więcej takich osób zatrudnić.

A czy ktoś może powiedzieć coś o biurowej pracy w LIMITO? Chciałabym aplikować, ale nie chcę trafić z deszczu pod rynnę...

Zuzanna

@olamanolarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w Limito. Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie?

olamanola

Faktycznie mieli problemy. Ja pracuje od kilku mc i sobie chwalę. Dużo zmian, jedne lepsze drugie gorsze ale idzie ku lepszemu :)

Zuzanna

@Qwertyuiopdlaczego tak uważasz? Jeśli jesteś pracownikiem firmy podziel się tym jak wygląda sytuacja w firmie. Informacje o warunkach pracy i zatrudnienia będą dla nas cenne.

Zostaw merytoryczną opinię o Limito Sp. z o.o. Sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Limito Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Limito Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Limito Sp. z o.o. Sp.k.?

Limito Sp. z o.o. Sp.k.
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Droga Graniczna 21
    86-300 Gdańsk