Asia-Foods Sp. z o.o.

Opinie o Asia-Foods Sp. z o.o.

chcę się zatrudnić 2014-08-25 18:45
Ogłoszenia o naborze na kierowców-magazynier średnio co 2-3miesiące się ukazują
taka rotacja? Czy tak się rozwijają?
hendi 2014-10-01 12:53
Ci ludzie są nie słowni, chcą żeby kierowca był magazynierem i kierowcą w jednym za najniższą krajową po 6 dni w tygodniu a resztę do łapy aby oszukać państwo... co to ma znaczyć kto na to pozwala!!! Gdzie jest PIP ?/??
marcin 2015-01-23 14:08
porazka 6 dni w tyg praca za marne grosze co sie dzieje w tym panstwie ,stanowisko magazynier kierowca
Hannibal 2015-02-05 09:15
Powiem tak- zespół bardzo zgrany, fajni ludzie. Dyrekcja w porządku podobnie jak kierownictwo. Praca dobra i normalna jak wszędzie. Pieniądze na czas i uczciwe co do minuty praktycznie. Faktycznie nadgodziny w tygodniu i praca w soboty, ale za lepszą kasę, także dla kogoś nie ograniczonego to bardzo dobra praca. Dobre wyposażenie dla pracownika, dbają o człowieka i liczą się z innymi.
tomek 2016-05-30 11:56
witam czy ktos pracowal juz w norwegi w tej firmie jesli chodzi o zarobki i ogolnie system pracy ? moze ktos sie podzielic opinia jaka stawka powina byc jako magazynier i kierowca
były 2017-05-14 20:41
Oszukują pracowników i płacą pod stołem, 6 dni w tygodniu.
Kierownik magazynu łysy cwaniak, robi wszystko aby się nie napracować.
Zostaw swoją opinię o Asia-Foods Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asia-Foods Sp. z o.o.