Af Projects Sp. z o.o.

Opinie o Af Projects Sp. z o.o.

robert 2014-05-08 12:30
Firma nierzetelna. Niechlujnie i nieterminowe realizacje. Nie polecam tej firmy.
Eliza 2016-01-29 11:50
Nie wiem jak jest teraz ale byłam tam na praktykach a później pracowałam kilka lat, powiem tak praca jak wszędzie lekko nie ma, sporo pracy indywidualnie, ale przynajmniej człowiek wie za co pracuje, zespół bardziej niż ok, była tam jedna panna która strasznie że panowała mimo że była na tym samy poziomie, słyszałam że już jej nie ma. Obecnie pracuję w branży i czasem żałuję że się z nimi rozstalam ale ile osób tyle opini. Dla ambitnych świetne miejsce...
poli 2016-04-24 12:06
Jeszcze niedawno nie słyszałem zbyt wiele na temat tej firmy. Jednak ostatnio poznałem gościa który tu pracuje i polecał firmę. Mówił , że jak będzie opcja to , żeby śmiało aplikować do nich . Szukali ostatnimi czasy technologów w Af Projects Sp. z o.o.
Ucisk 2017-04-20 22:49
Nie słyszałem nigdy by ktoś polecał tą firmę.
Prezes nie zna sie na rzeczy, dostał sie za kablowanie pracowników a teraz udaje wielce wielomożnego.
Nastrój to czysty rygor bliźniaczej firmy MH, starszy Pan, szef wszytskich szefów który karci poniża i obcina za co tylko może na każdym kroku, wypłaty z wielkimi opoźnieniami a jak Ci sie podwienie noga to i coś z wypłaty poleci. Firma powstała z bata i braku szacunku dla ludzi.
Jeśli lubisz być poniżany, kąsany psychicznie, nie lubisz dostawać wypłat to zapraszam.
Ogólnie wielkie NIE dla tej firmy, chciałbym wymazać to z pamięci ale niestety nie da się.
Zostaw swoją opinię o Af Projects Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Af Projects Sp. z o.o.