Kates Polska Sp. z o.o.

Opinie o Kates Polska Sp. z o.o.

@Jokero

Tak, pakiet socjalny jest bardzo rozbudowany między innymi są "wczasy pod gruszą". Wynagrodzenie jest wypłacone do 10. kolejnego miesiąca na czas. Ja jestem zadowolony z pracy w firmie.

Jokero

Zamierzam podjąć pracę w charakterze serwisanta w zakładzie produkcyjnym.Czy pakiet socjalny taki jak np: wczasy pod gruszą jest dostępny w tej firmie??czy wypłaty są na czas?? Czy ogólnie jest sens podjąć pracę w tej firmie??

taki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Witam, czy w waszej firmie w Olsztynie jest system zmianowy dla pracowników hali, czyli ślusarzy, spawaczy itd?

Czy firma Kates Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Gabriela

czy na hali produkcyjnej jest ogrzewanie i klimatyzacja? warunki pracy i bhp są przestrzegane?

Rumak Nowy wpis
@Gabriela

Tak jest jak cały dzień pracuja dźwigi z silnikiem diesla z normą euro1.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Kates Polska Sp. z o.o.? 13 kwietnia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Spawacz. Ktoś z Was aplikował?

Słyszałem ze firma ma abonament na tym portalu i płaci za moderacje .Przeżerają fundusz pracowniczy i do tego niezłe kręcą lody .No cóż kasa się znajdzie na wszystko tylko nie dla pracownia .

Prawda to ?

Czarek

Chciałbym aplikować na stanowisko serwisanta w Boccard Kates w Olsztynie ale nie ma tu zbyt wielu rzetelnych opinii na temat firmy. Czy jest ktoś kto mógłby podzielić się opinia na temat warunków pracy w firmie, atmosferze, regularnych podwyżkach wynagrodzeń, itd? Będę wdzięczny za każdą opinię, nie chciałbym poprzez tą aplikację pogorszyć swoich warunków pracy i płacy. Zależy mi na tym by się rozwijać, uczestniczyć w szkoleniach oraz powiększać swoje kompetencje. Dzięki!

Jokero

Możesz coś więcej na ten temat się wypowiedzieć??bo zamierzam się przyjąć do tej firmy w harakterze serwisanta czy warto??

Zuzanna

Jak wygląda obowiązujący w Katesie system zmianowy dla pracownika magazynowego? :) Ile jest zmian i w jakich są godzinach? Czy można podawać swoją dyspozycyjność na konkretne zmiany w poszczególne dni, z miesiąca na miesiąc?

Interesant

Witam Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z mnej doświadczonymi spawaczami, ponieważ widziałem w ogłoszeniu o pracę że firma jest otwarta również na mniej doświadczonych pracowników i chciałbym się dowiedzieć czy taki pracownik może liczyć na pracę że spawarka czy raczej jest rzucany tylko na szlifowanie?? Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź Pozdrawiam

Interesant

Witam Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca dla mniej doświadczonych spawaczy ponieważ widziałem w jednej z ofert że firma jest otwarta również na pracowników z mniejszym doświadczeniem, czy taki pracownik pracuje przy spawaniu czy raczej jako mało doswiadczony jest rzucany tylko na samo szlifowanie?? Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź Pozdrawiam

Spawacz Olsztyn

Witam. Na jaki adres można obecnie wysłać CV w sprawie pracy na hali produkcyjnej?

@Spawacz Olsztyn

Witam, proszę przesłać swoje cv korzystając z poniższego formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=8ABB8181-C112-482A-A6DA-2FB8328031AF&skkcfg=e00eed8dbf2d4239af137449a9e76e7f&skkExternalOfferId=100820&skkCountryId=1&skkRegionId=7

Czy są teraz przyjęcia i gdzie można złożyć CV? Pozdrawiam

@Nowy

Witam, w tej chwili poszukujemy przede wszystkim kandydatów do obsługi nowej hali produkcyjnej. CV można wysłać korzystając z poniższego linku: https://www.gowork.pl/oferta/rekrutacja-spontaniczna,3F7hz8rlhUUnMuMCAKGzWv,olsztyn

@Kates Polska Sp. z o.o.

Witam, na jakie stanowiska potrzebujecie obecnie?

Czy w firmie Kates Polska Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Inżynier?

Witamy. W firmie Kates występuje system zmianowy, ale tylko dla pracowników produkcji.

Czy pracodawca Kates Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Witamy. W firmie Kates zapewniamy stały rozwój pracownikom. Organizujemy szkolenia rozwijające kompetencje oraz kwalifikacje zarówno dla pracowników biurowych, jak i produkcyjnych zgodnie z potrzebami ich, jak i firmy. Zachęcamy do aplikowania.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Kates Polska Sp. z o.o.?

Witamy. Wszystko zależy od stanowiska. Zachęcamy do aplikowania poprzez aplikację spontaniczną na profilu gowork i w przypadku konkretnego stanowiska/działu będzie można poznać szczegółowe wymagania. Pozdrawiamy.

Czym Kates Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Firma Kates proponuje swoim Pracownikom poniższe świadczenia/benefity pozapłacowe: • Karty sportowe - umożliwiają korzystanie z obiektów oraz klubów rekreacyjno-sportowych dostępnych na terenie całego kraju. Dzięki nim nasi Pracownicy mogą korzystać z takich usług jak: aerobik, basen, fitness, joga, tenis, lodowisko, pilates, sauna, spinning, squash, sztuki walki, ścianka wspinaczkowa, taniec itp. • Grupowe ubezpieczenie – troszczymy się o naszych Pracowników, dlatego przygotowaliśmy dla nich pakiet ubezpieczenia na życie. • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: - Platforma kafeteryjna do zakupu świadczeń: biletów do kina, teatru, wydarzeń kulturalnych, bonów wartościowych do sklepów sportowych itp. - Dofinansowanie do wypoczynku tzw. „wczasy pod gruszą” - Pomoc socjalna w trudnych sytuacjach życiowych • Kursy językowe – dofinansowanie do kursów nauki j. angielskiego • Rozwój Pracowników: - Szkolenia „szyte na miarę” - Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, kierunkowe i kompetencyjne • Imprezy integracyjne – co najmniej raz w roku

Jak najbardziej w firmie zatrudniamy na umowy stałe. Zapraszamy do kontaktu i aplikowania poprzez rekrutację spontaniczną na gowork. Pozdrawiamy.

Aktualność
W dniach 15-16.05.2019 mieliśmy przyjemność zaprezentować się na targach PCI Days 2019, dedykowanym producentom, dostawcom i partnerom współpracującym z przemysłem farmaceutycznym i kosmetycznym.

Targi tworzą platformę wymiany informacji i doświadczeń, dając unikalną możliwość prezentacji usług i rozwiązań oraz intensywnie  wspierają budowanie kontaktów biznesowych między dostawcami, producentami i specjalistami obu branż.

Kates miał zaszczyt zaprezentować się wspólnie z firmą Boccard oraz przedstawić swoje doświadczenia ze współpracy z przemysłem farmaceutycznym i kosmetycznym w projektowaniu i budowie rozwiązań procesowych.
Feliks

Podpowiecie mi czy firma normalnie działa i potrzebuje może kogoś do pracy?

Iza
@Feliks

Witam serdecznie. Ostatnio widziałam, u nich na profilu, że rzeczywiście jest dużo ofert an różne stanowiska. Niestety nic dla mnie bo szukałam pracy administracyjnej, ale może znajdziesz coś dla siebie: https://pl.linkedin.com/company/kates-polska-sp-z-o-o. Szukają inżynierów i spawaczy, z tego co wiem to pracy dużo i sporo inwestycji.

diego

Witam serdecznie .Słyszałem , że w firmie kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Teraz w pracy jest mi sporo łatwiej bo dużo się w kates nauczyłem

Zostaw merytoryczną opinię o Kates Polska Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Kates Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kates Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kates Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kates Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kates Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kates Polska Sp. z o.o.