Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

Dzień dobry , ja chętnie podzielę się opinią jako osoba pracująca w firmie. Nie rozumiem czego czepiają się osoby piszące na tym forum . Firma jest fajna i ludzie tu pracujący też , choć oczywiste jest że jak wszędzie są różni ludzie. Pokażcie firmę w której nic nie wymaga zmian. Dla mnie najważniejsze że firma jest uczciwa, dba o pracowników, w dzisiejszych czasach daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Miłego dnia wszystkim !

Dzień dobry, Skoro już podzieliłaś ( podzieliłeś) się opinią jako osoba pracująca w firmie to może warto by napisać jaki dział . Twój znak interpunkcyjny na końcu jest krzykiem do wypisywania innym osobom opinii nie pasujących do twojej . Miłego dnia ????

Polecam , super praca , płacą na czas i miła atmosfera

NB

Napisano tu, że zarobki niewiele więcej niż minimalna krajowa. Może na twoim dziale jest jednak lepiej, skoro taki zadowolony jesteś? Ciekawa jestem jakie stanowiska najlepiej zarabiają w firmie i czym warto się zainteresować.. Super, że płacą na czas, a czy premie również są wypłacane co miesiąc? Czy jakoś inaczej?

Nela

Kiedy macie ustalone terminy z przelewami? Czy na początek da radę mieć płacone tygodniówki, żeby się odbić? Czy przełożeni są również sympatyczni co współpracownicy? Zawsze chętnie pomogą, nawet tym długoletnim pracownikom?

@śmieszek
@Nela

Przełożeni to (usunięte przez administratora) a gora im na to pozwala . 10 kolejnego miesiaca , jest na czas pensja . Tygodniowki odpadaja

YC
@@śmieszek

Oj, to chyba nie brzmi dobrze. A co takiego jest nie tak z podejściem przełożonych w stosunku do pracowników? Przytoczy ktoś jakieś sytuacje, aby dać lepszy wgląd w sytuację? I co do pensji, często podwyżki są przyznawane w firmie?

XC Nowy wpis
@YC

Jesli jest podwyzka raz do roku to jest dobrze. Glownie wymuszona i tak wzrostem cen/inflacja.

Natala Nowy wpis
@XC

Ale taka podwyżka przynajmniej raz do roku jest, czasem w niektórych firmach i tego brakuje. A dla pracowników ze sporym stażem w firmie jest dodatek tzw stażowy?

Pracownik Nowy wpis
@Natala

Nie, jest jedynie jubileuszowe co 10 lat dla nowych. Dla starych było co 5

Produkcja Nowy wpis

Biura i kierowniczka zyja w bańce. Odklejeni od rzeczywistosci. Zamiast realnie wplywac na rozwoj produkcji poprzed modernizacje maszyn czy szkolenia z umiejetnosci twardych to robia "projekty" dla np poprawy naszego bezpieczenstwa przez co rozumie sie oklejenie podlogi zasiegiem otwierania drzwi. A potem brawo klask klask w raczki znaczaco poprawilismy wasze bezpieczenstwo! Albo samozachwyt nad tym ile torebek udalo sie wyprodukowac w miesiacu ze mamy rekord. Rekord ktory byl sztucznie pompowany przez potezna liczbe nadgodzin/dodatkowych pracownikow oraz asortyment idacy w najwiekszej ilosci/h. No ale wyniki sa. Ludzie dojechani. Niemiec zadowolony.

Pracownik agencyjny

Też pracowałem w tej firmie przez agencje pracy tymczasowej w dziale produkcji na taśmie więc można spotkać różnych ludzi, miłych i spokojnych ale też takich którzy pozjadali wszystkie rozumy świata ale ryba psyje sie od głowy i to co się dzieje na wyzszysz szczeblach wola o pomstę. Kierownictwo chce dorobić się na ciężkiej pracy pracowników produkcji, Zabiera ludzi z maszyn, podkręca tępo tak zeby produkcja była większa i kasa się zgadzała. Zabronione było korzystanie ze stołówki po za przerwą śniadaniową, więc jak przed pracą szybkie śniadanka tak do przerwy o wodzie przy maszynie a sami bez wstydu przy biureczkach kanapeczki, kawka i ciasteczko. Dostep do palarni też ograniczony. Tylko śmietnika mogła korzystać bez konsekwencji Skoro wymagają i zakazują coś pracownikom niech dadzą jakiś przykład.Tu potrzebna jest jakaś nie zapowiedziana kontrola.. Jak napisał gość Xxx nowa P.Kierownik(widmo),bo wiecej jej w pracy nie ma niz jest,moze dlatego nie barczo wie co i jak ...robi karierę w tej firmie kosztem ciężkiej pracy produkcji. Pracownicy agencyjne pracują tak samo jaka cała reszta ale przy premi zawsze zostaja pominięci. Szkoda na te prace zdrowia a i kasa jak prawie przy najniższej krajowej,a obowiązki i wymagania jak by płacili 10 k miesięcznie. Ludzie z X stażem w tej firmie zarabiają hahahha uwaga 3500 zł a nawet mniej

xxx

Były pracownik napisał samą prawde. Też nie polecam. Nowa kieroniczka zniszczyła to miejsce. Pokazała wszystkim z kierownictwa, że ludzi z produkcji można nie szanować i traktować jak gorszych od siebie . Do pracy przebierasz się w stare łachy przeważnie porwane i niedoprane, śmierdzące po kimś. Osoby na produkcji pracujące x lat z kryzysem wieku średniego lub próbujące się dowartościować nękaniem nowych osób. Psychicznie idzie się tu wykończyć z takim towarzystwem. Zdrowia też szkoda na taką harówe, bo pieniędzy i tak z tego nie ma. Okropne miejsce. Trauma gwarantowana.

Aplikowałeś do firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Nie polecam tej firmy. Praca polega na siedzeniu przy taśmie o pakowniu asortymentu do kartonów. Kierownictwo kółko wzajmenej adoracji, gnębi pracowników co skutkuje zwolnieniami z powodów psychicznych stałych i doswodczonych pracowników. Pani Kierownik produkcji M osoba niekompetentna, obsadziła na stanowiskach swoich poplecznikow którzy nie liczą się ze zdaniem pracowników.Nie umie rozmawiac z podwladnymi,zarządzać co skutkuje problemami z zamówieniami i spadkiem sprzedaży Brygadzisat na jednej ze zmian p.J.Ormowiec, patrzy jak najgłębiej wejsc w cztery litery kierownikom kosztem wszystkiego.. Firma stawia na zyki, zamiast na rozwój pracowników. Wynagrodzenie nie adekwatne to wykonywanych obowiązków, jak najwięcej wyprodukować ,jak najmniej zapłacić pracownikom. Jednym słowem (usunięte przez administratora) wspolczesny (usunięte przez administratora) i wyzysk.Ludzie na produkcji różni

Jakie są warunki zatrudnienia w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Xxx

Witam, jakie są zarobki na produkcji, chciałem złożyć cv bo potrzebują do pracy, pozdrawiam

CD

Znalazłem na pracuj.pl ofertę dla specjalisty do spraw administracyjnych. Podane są 3 zakresy godzin: 7-15, 8-16 i 9-17. Rozumiem, że do wyboru przez pracownika? Czy może jest to jakaś wersja pracy zmianowej i to góra decyduje, na którą trzeba przyjść w danym tygodniu?

Zmiany w Dr.Oetker

Jak wyglada praca ze zmianami ? Widze,ze sa 3 czyli zapewne zaklad pracuje 24h na dobe. Ale czy jest sie przypisanym do jednej zmiany ma stale czy robi sie kazda np tydzien po tygodniu @Pracodawca

Brr
@Zmiany w Dr.Oetker

Jesteś przypisany do konkretnej zmiany (ci sami koledzy, ten sam kierownik), i przechodzicie co tydzień pomiędzy nocką, popoludniówką i ranną zmianą, w takiej kolejności.

Chętny
@Zmiany w Dr.Oetker

Niech będzie pensja minimalna, ale mógł być dodatek do biletów i z dojazd samochodem. Było to dobre, aby zachęcić, bo każdy szuka pracę blisko mieszkania. Proszę o tym pomyśleć.

Ile jest zmian w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

JJwejh

Póki co są 3 zmiany. Jeśli plan produkcyjny jest mniejszy są wtedy 2 zmiany (1-2)

DS
@JJwejh

A to są jakieś określone miesiące/tygodnie w roku, kiedy jest mniejszy plan produkcyjny i pracuje się wtedy na 2 zmiany? Czy raczej to spontaniczna sytuacja? Często tak się dzieje? I jak długo wtedy to trwa? :) Rozumiem, że odpadają wtedy nocki?

MR

Cześć, widziałem, że szukają kogoś na tymczas jako pakowacz na zlecenie. Do kogoś już dzwonili, że przyjmą? Tam widziałem w ofercie, że dodatkowo na weekendy też mogą kazać przyjść, a to z jakimś wyprzedzeniem będą dzwonić czy tak nagle mogą zmienić grafik? Bo to by troszkę problem był.

RM

Ogłoszenie już zniknęło, to chyba kandydat wybrany? Za to poszukiwany jest m.in Magazynier magazynu mroźnego. Skoro więc firma spodziewa się znaleźć kogoś z uprawnieniami UDT na widlaki, książeczką sanitarną oraz doświadczeniem, to ile płaci za pracę w systemie zmianowym i ile jest tych zmian? A także, jak dba o zdrowie osób pracujących w niskich temperaturach?

Iwona

Witam. Czy jest ktoś tu w stanie mi powiedzieć, ile zarabiają w dr Oetker Laborantki,ponieważ telefonicznie nie chciała mi Pani odpowiedzieć. Odpowiedziała, że trzeba przyjść z życiorysem,tylko po co jeśli zarobki okażą się zbyt małe.

Laborantka
@Iwona

Niewiele ponad najnizsza krajowa. Szukaja bardzo dlugo laborantki i zadnej nie biora bo kazda chcialaby 4tys+ na reke co nie jest jakas wygorowana kwota. Doszlo do tego ze sciagneli do pracy emerytowana laborantke xD

Laborantka

Oszczędność na wszystkim to słowo klucz jakim kieruje się ta firma. Coś się zepsuło i możemy mieć to na jutro? Super ale za 50zl taniej przyjdzie za 2 tyg xD bierzemy tańsza opcje!

E

Ktoś był na rekrutacji na Brygadzistę Ekipy Myjącej? Chcę wiedzieć, ile jest etapów rekrutacji i na którym się dowiem, jakie są zarobki, bo w ogłoszeniu nic na ten temat nie ma i nawet tutaj ktoś pisał, że przez telefon nie chcieli powiedzieć.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

SUPER EKSTRA PAKOWACZ

Na produkcji placa do 10 kazdego miesiaca. Chyba ze kalendarz inaczej wypada to wczesniej. Nigdy nie bylo tak ze kasa przyszla za pozno. Nadgodziny o ile jakies sa wyplacane w systemie 50/50. Podstawa godzinowa teraz a dodatek za nadgodziny w kwartalnym rozliczeniu.

Marcela
@SUPER EKSTRA PAKOWACZ

O to fajnie, że jest dodatek do nadgodzin. A coś jeszcze w rozliczeniu kwartalnym wpada? Np premie dla zasłużonych pracowników? A jak ktoś nie chce pieniędzy na konto to można w gotówce?

Bożena

Zastanawiam się czy aplikować na Młodszego Analityka Sprzedaży, ale mam kilka pytań. Jakich widełek płacowych mogę sie spodziewać, bo w ofercie ich nie ma? I czy atmosfera w zespole jest w porządku? Podobno pracujecie hybrydowo, ale z przewagą pracy w biurze czy w domu?

Obudz sie
@Bożena

No jakich - jak nie pisza to najnizszych. I tak tez sie zaczyna od poczatku na wiekszosci stanowisk tutaj.

Zastanawiam się nad pracą w ochronie środowiska, coś możecie napisać o tym dziale/stanowisku?

Weronika

Hej, a jakie konkretnie stanowisko pracy? Akurat nie widziałam takiej oferty, a w sumie poczytałabym sobie o tego rodzaju pracy. Choć nie wiem, czy się nadaję. Ciekawe, czy wymagają tytułu inżyniera na taką pozycję?

Karo

Witam czy aktualnie są rekrutację, można przyjść bezpośrednio zapytać o pracę na dziale pakowania, produkcji w Gdańsku? Jak to wygląda pozdrawiam

XD
@Karo

Tylko przez agencję pracy gdzie i tak będą traktować cię jak śmiecia - dziś jesteś potrzebna a jutro już nie. Poza tym starzy operatorzy cię zjedzą jeśli im nie podpasujsesz. Ogólnie 0 szacunku

Grzegorz
@XD

Z jakiego powodu można nie podpasować starym operatorom? I czy agencja pracy informuje na jak długo jest robota i jakie są plany, czy przedłużenie umowy o pracę, czy nie?

Łebcz

Łebcz tragedia - mobbing na porządku dziennym, nie liczy się ile i czy dobrze pracujesz, tylko czy donosisz na innych i podlizujesz się przełożonemu. Wszędzie tylko nie tam!!! Odradzam wszystkim.

Ewelina
@Łebcz

To poważne zarzuty. Co oni tam takiego robią tym pracownikom? Ma to jakiś realny wpływ na szeregowego pracownika czy można w miarę spokojnie pracować mimo wszystko?

Maca
@Ewelina

(usunięte przez administratora),wyzwiska.. Ewelina zacznij prace w tej pseudo firmie to zobaczysz .co sie tam wyprawia .

Ilona
@Maca

mnie tylko aspekt z tym donoszeniem by interesował. W jakim to kontekście i na co mieliby donosić? Chodzi mi o to czy praca jakaś problematyczna jednak jest, że błędy się popełnia? Jakie?

Lutra

Byłam pakowaczką przez 2 lata jeśli ktoś nie umie szybko robić niech nie podejmuje pracy bo inaczej nie będziecie nadarzac jeżeli nie jesteś szybki lub zwinny brygadzistka cię zje jak budyń Mimo wszystko dobrze wspominam ten czas :)

Piotr B.

Witam. Bardzo dziękuję wszystkim za wpisy o pracodawcy i pracy w firmie Dr.Oetker. Mimo usilnych starań administratora który usuwa niewygodne posty dla pracodawcy cieszę się że ktoś czyta obserwuje i opisuje swoje doświadczenia w pracy w firmie Dr.Oetker. Każdy wpis drąży BETON w zatwardziałych strukturach kierownictwa firmy. Koleżanki i Koledzy proszę piszcie dalej o swoich doświadczeniach i opisujcie pracę w firmie Dr.Oetker. W jedności siła dla przyszłych pracowników niech to forum będzie drogowskazem do jakiej firmy aplikują. Po tylu latach kusi mnie jeszcze opisanie jak wyglądały spotkania firmowe i co tam wyrabiał zwolniony zasłużony (usunięte przez administratora). Jeżeli osoby czytające mają ochotę na ciekawe opisy proszę o komentarz. Cieszę się że trochę ludzi podzieliło się swoimi doświadczeniami -brawo :):) Pozdrawiam Piotr B

@Piotr B.

Piotr B interesujący wpis . Zwolniony zasłużony A.O szkoda ,że nie pociągnie za sobą świetnej mentorki jego zachowań starszej Pani M.K , która również miała ciekawe wystąpienia na spotkaniach firmowych . ( Wino ciągle jej jeszcze szumi ) Zachowania tych osób zupełnie odbiegały od standardów jakie dotyczą etyki zawodowej i nie tylko .

@Piotr B.

Generalnie bardzo fajna firma. Szkoda jedynie, że z tak zepsutą i toksyczną grupą menagerską zwłaszcza tą wyższego stopnia.

Zla
@Piotr B.

Mobbing mobing i jeszcze raz mobing..lebcz warto sprawdzić co tam się dzieje...a zwłaszcza agencja to na nich najwięcej zarabiacie ...

Firma, porażka…widzę że przez lata się nic nie zmieniło. Gdyby nie Logo to jednego kisiela by nie sprzedali. Towarzystwo ledwo wie ile jest 2+2 a cały dzień spędzają na pogawędkach i kosmicznych rozmyślaniach komu i jak wejść w (usunięte przez administratora) żeby cos z tego mieć + podejście z góry „nie moje, co mnie to… ważne żeby pensja się zgadzała ..”. Nie wiem komu to odpowiada ale może ktoś się znajdzie żeby zasilić szeregi tej firmy :-)

Zofia
@były pracownik

Zastanawiam się, o jakim dziale piszesz? Jak się czyta te wpisy, to trudno jest zrozumieć, czy mowa o produkcji, o administracji, handlu/sprzedaży. Tak w ogóle, to nie widać żadnych ogłoszeń o pracę (oprócz na produkcję za 2.250 brutto, chyba stare?), czyli się trzymają aktualni pracownicy twardo.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.