Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o.

SIKU 2012-11-12 21:31:22
Położy położy spokojnie w EXCELU wyjdzie na plus i będzie ok ( więcej wiary w inżynierów panowie )
pan [usunięte przez admina] potrafi podnieść kamień na którym stoi
WKG 2012-11-17 08:33:46
Powiem jedno jesteście głupi albo jacyś bez perspektyw żeby w 4-brygadówce pracowac za 1400 zł!. Pozdrawiam
djfhalfh 2012-11-20 06:43:53
A Pan [usunięte przez admina] maja i tak już nową firmę i wszystkich maja gdzieś :)
kot 2012-11-20 16:19:28
ten drugi i tak już nie pracuje w tej firmie - a tak właściwie co ma piernik do wiatraka bo nie za bardzo rozumie ten ostatni wpis
anonim 2012-11-20 21:03:34
... a firma nazywa się pewnie " utylizacja odpadów UTIL"...
pfffff 2012-11-24 17:52:54
Ale żes odkrył...to Kellogg. od 5 lat przenosza fabryke z Irlandii i przeniesc nie moga.
darmowa reklama 2012-11-27 20:56:17
Gm Coffee Group S.C. Sebastian Ginter Robert Magiera
Adres
ul. Dąbrówki 8 lok. 28
92-413 Łódź
woj. łódzkie
były pracownik 2012-12-06 19:17:49
kto tam z dyrekcji został? DD RK i BAK?
luk 2012-12-13 12:07:21
żywnościowe w Kutnie (Łódzkie). Firma uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w kutnowskiej podstrefie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
To największa inwestycja, na jaką firma uzyskała w tym roku zezwolenie na działalność w ŁSSE - powiedział w środę PAP rzecznik Strefy Marcin Kwintkiewicz.

Działająca w branży spożywczej spółka UMA Investments ma zbudować w Kutnie nowy budynek produkcyjny, w którym będą wytwarzane produkty żywnościowe.

"W związku z nową inwestycją firma zamierza ponieść wydatki inwestycyjne w wysokości co najmniej 225,8 mln zł oraz stworzyć minimum 40 nowych miejsc pracy" - dodał Kwintkiewicz.

Zakończenie inwestycji planowane jest na połowę 2015 roku. Rzecznik Strefy nie ujawnił jej szczegółów; według niego nie życzył sobie tego inwestor, który uzasadnił to "tajemnicą przedsiębiorstwa".

Będzie to druga kutnowska inwestycja spółki UMA Investments. Pierwsze zezwolenie na działalność w ŁSSE spółka otrzymała w 2007 roku. Zgodnie z nim buduje w Kutnie zakład produkujący płatki zbożowe. Ta inwestycja kosztować ma niemal 190 mln zł, a zatrudnienie w zakładzie znajdzie 100 osób. Zgodnie z zezwoleniem inwestycja ma powstać do końca 2013 r.

Od początku tego roku inwestorzy, którzy uzyskali pozwolenia na działalność w ŁSSE zadeklarowali nakłady w wysokości 500,4 mln zł oraz utworzenie 454 nowych miejsc pracy; mają także utrzymać 391 dotychczasowych miejsc pracy. Przez ponad 15 lat istnienia łódzkiej Strefy wydano 213 zezwoleń na działalność. Nakłady inwestycyjne przekroczyły 9,6 mld zł i powstało ponad 25 tys.
Gall Anonim 2012-12-19 10:32:31
Witam byłych i obecnych pracowników (białych murzynów) firmy Pifo.Chociaż dla mnie to jak to się mówi"firma krzak,liście spadną,firmy brak".Sam jestem niestety tym białym murzynem,ale tylko do wiosny,i oblewam te mury cieplutkim moczem.Do tyrania,za 1600 zł brutto w 4 brygadówce,niech szukają sobie innych jeleni.W zakładzie totalny syf,zero organizacji Magazyn to jedna wielka pomyłka.Przeważnie brak w nim miejsca,więc często gotowe palety stawiane są tam gdzie jest miejsce,czyli byle gdzie,wedle uznania.Można je nawet postawić koło pieca.Chyba mądre głowy za mało wyciągnęły wniosków z pożaru sprzed kilku lat hehe.Zgadzam się z poprzednimi rozmówcami,na temat produkcji.Pakują to,co uda się skompletować.Czyli jak są:folia,kartoniki i towar to pakują,ale przeważnie czegoś niema i wtedy mądre głowy kombinują buhahaha.A jak nic nie wymysla to szczota w łapę i palenie głupa,czyli sprzątanie tego co już czyste.Bo przyjdzie pewien baaaardzo sympatyczny pan [usunięte przez administratora] i [usunięte przez administratora].Niedawno dawali paczki (rzucili się :) ).Ich zawartość,imponujaca:kupa suszonych owoców,orzeszki i oliwa z oliwek. [usunięte przez administratora],wstydzili by się.Social [usunięte przez administratora].A na temat drugiej hali nie będę za wiele pisał.Wygląda ładnie ale tylko z zewnątrz.W środku gorzej niż w celi.Tam to się idzie tylko za karę.
Dzidek 2012-12-25 16:52:00
JA osobiście wolał bym na ławce za kase z pośredniaka siedzieć niż pracować w tym systemie za taką pęsje!!! Ale zima jest trzeba siedzieć tutaj... Niestety!!! My dostaliśmy paczki a paczej śmeszny prezęt z firmy bakalanda ciekawe co dostali dyrektorzy???? bo to wszystko to jeden [usunięte przez administratora] jest a nie praca.....
Były pracownik 2013-01-25 03:28:22
stanowczo odradzam prace w tej firmie zarobki ok 1500zl na ręke brak warunków do normalnej pracy zakład produkcji spożywczej [usunięte przez administratora] wszędzie syf że aż w głowie się nie mieści jak można produkować płatki śniadaniowe w takim brudzie bardzo słaba sytuacja finansowa firmy. firma bez perspektyw bez jakichkolwiek szans na stabilną pracę a o podwyżce można zapomnieć. Główny kierownik produkcyjny zastrasza ludzi zwolnieniem ludzie pracujący na produkcji na ogół mili i koleżeńscy.
nie spełniony zawodowo 2013-02-02 05:34:54
Żal ci dupe sciska bo sam bys popracował w tej 4 brygadówce i to nie za 1400 a za 1100. Tylko zes sie do zadnej roboty nie nadawał leszczu z agencji
zb_szek_ 2013-04-26 11:09:53
cześć , troszkę poczytałem jak to się Wam źle dzieje w Spółce. Niedługo problem się sam rozwiąże, nie ważne czy chcecie tego czy nie, wystarczy popatrzeć na notowania giełdowe :D
Hary 2013-05-09 09:44:17
Teraz przyjmują ludzi z grupami , to dopiero będzie wesoło i tak większość się miga od roboty, to teraz będzie więcej takich osób , jak się nie migają to piją na 2 i 3 zmianie,a kierownicy razem z nimi. A co do drugiej hali to tam się dopiero dzieje robią co chcą palą piją i na kacu wciąż przychodzą, a kierownik się cieszy że przyszedł bo będzie miał kto pracować.
2013-08-23 09:57:35
A może wiecie co tam ma robić pracownik gospodarczy i nadzoru z grupą inwalidzką?
zajefajny 2013-09-03 17:07:09
Witam wszystkich pracownikow pifo rozumie wasze obawy o firme i są sluszne firma upadnie bo wiekrze kozysci z tego bedą dla wlascicieli a wy jak murzyny dymacie caly czas smieja sie ludzie z was jest tyle firm oferujacych lepsza prace a wy jaak te wlasnie z zespolem wiecie jakim siedzita.no chyba ze macie taki zespól. pozdro
złoty 2013-12-23 21:38:22
Rollercoaster-tylko się trzymać.....od New Year
panKracy 2014-06-18 14:54:10
ale glupoty gadacie - moim zdaniem super jest w pifo - najlepiej na nockach - nikogo nie ma a tym bardziej nocki w weekendy lub praca w weekendy - kiedy dyrekcji nie ma. Wtedy sie nie pracuje - no pracuja tylko swiezaki lub ci co krotko pracuja - przerwa niby 20min a jest tak naprawde dluzsza zalezy na jakiej zmiane - na C lipa - kierowniczka jak zadlo lata i pilnuje a na innych zmianach pijemy palimy ziolko - zyc nie umierac - no czasem sie zapitala ale ogolnie jest tu luz - to tak jak mowie picie to zycie + ziolko = przybywajcie do nas.
czarodziej 2014-09-01 00:37:58
Jeszcze tylko w Marku nadzieja...
Sara 2014-09-21 12:15:41
czy ktoś może mi powiedzieć czy to prawda ,że zarabia się tu 3000zł?
ktoś 2015-01-03 20:07:08
Podanie zawsze możesz złożyć z. Kadrowa jest we wtorki i środy, przyjdź i pogadaj. Zawsze doradził i powie jakie są szanse.
qwerty 2015-01-09 16:30:35
szukają teras na Kiera Optymalizacji Produkcji no i wyższe wykszatłcenie kontola nad wskażnikami ,doskonalenie i redukcja kosztów.Trzeba komuś mądremu za etat zapłacić bo Kierownik Produkcji od zawsze nie ogarniał bazy
dzinterro und M 2015-02-18 11:18:20
a kolega ma firme pakujaca platki a...ha a wy nieeee... juz od dawna se tam moscil sprzet i jakotakich
olx 2015-03-03 19:07:26
A jak z pracą na magazynie? Wysyłałem swoje CV bo ciągle jest ogłoszenie ale cisza. Pytałem się pod magazynem i ponoć szukają. Można jakoś dobrze tam zarobić? Potrzebują jeszcze?
byly 2015-03-05 17:26:19
Zależy na jaka hale trafisz. Jak na a to możesz dorobić handlem fajkami jak na b to może do robisz na handel odpadami.
były2 2015-03-25 22:35:38
Prawda
prawda 2015-06-24 19:44:22
Z tego co się dowiedziałem mechanizm jest prosty. Odpady mokre są po kilka groszy a suche po kilkadziesiąt. Wystarczy dać temu w okularach co ładuje to co trzeba aby zadeklarował załadunek mokrych. Że brakuje w systemie takich odpadów ? Spokojnie ta od ,, krainy czarów " dorobi w systemie i wszystko się będzie zgadzało. Pan od ,, huraganu" dostaje działkę i ręką rękę myje.
asia 2015-07-08 15:12:46
Zasada jest prosta,im więcej odpadów tym lepiej.Już niejeden kierownik z produkcji na sprzedaży odpadów,folii,pszenicy z przepuszczania cereksa i sprzedaży na Alledrogo tych dużych bagów na płatki się wzbogacił.Druga pensja prawie 5.000 koła przytulić.Ameryka:)
pracownik PiFo 2015-07-25 01:56:48
Czytam te wasze wypociny i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać... takich bajek to już dawno nie czytałem. Pracuję to od pół roku i żyć nie umierać.. pensja może [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa ale jak za nic nie robienie i to na 3zmianowce bo 4ech brygad już nie ma to czego więcej chcieć. Jest tylko jedna pała na zmianie A, która chodzi i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystkich ale i z nim można sobie poradzić. a hejterom kij od mopa w dupsko :) Powodzenia na kasie w biedronce bo tylko do tego się widocznie nadajecie.
nixo 2015-08-11 20:26:04
Oj ...Staszek Staszek . Sprzedałeś siebie oraz nas za parę złotników. Czy warto było ? A oni Cię kupili jak konia trojańskiego ...i dobrze bo o to chodziło.
Byly 2015-08-16 19:36:49
Chcieliście kierownika to macie(k) nieroba.
Pawan 2015-08-28 23:42:11
To jest firma wał
Sroka 2015-09-05 12:22:55
Teraz biora sie za magazyn 4 osoby do wywalenia co tydzien po 1 masakra co robja z ludzi ,,huragan'' wie co robi, nowi ludzie nowi brygadz,,,,, Masakra co robią
złoty 2015-09-08 17:35:48
,,Ludzie są dla nas najważniejsi". Nie no jak to przeczytałem padłem. Może lepiej będzie ,,kolesiostwo jest najważniejsze a nie liczą się kompetencje ". Zdecydowanie lepiej pasuje to tego co zastałem.
złoty pociąg 2015-09-12 18:02:13
słyszałem że ci co piszą robja są następni
anonim 2015-09-12 18:13:56
Rozpowszechnianie nieprawdziwych opinii jest karalne. Przestrzegam. Proponuję znaleźć uczciwą pracę a nie wypisywać głupoty.
Pr 2015-09-18 22:21:02
No to nie masz szans ...bo ta firma już nie istnieje.
Obiektyw 2015-10-03 07:26:20
Chcesz obiektywnie? Proszę bardzo. Praca jak praca normę musimy wyrobić najgorzej na paczkowarkach bo naprawdę jest ciężko. Na liniach tragedii nie ma. Praca na 3 zmiany , wypłata na czas. Ludzie jak w każdym srodowisku- cześć fajnych , część tylko patrzy jak poleżeć na nocach lub pograc na telefonie. Uczciwi i cwaniaki - życie ale i takich musimy tolerować bo jak ma żonę na stanowisku w firmie to uważa że jest nie do ruszenia i jak tak patrzę na co sobie pozwala to raczej tak jest.
Jednak ludzi się nie szanuje. Zwalniają ludzi z doświadczeniem a teraz jak wszyscy widzą co się dzieje ludzie o ugruntowanej pozycji zwalniają się sami a nie chodzi o kase tylko o spokoj psychiczny ktorego brak.Myślę że nie mają aż tylu kolegów aby obsadzić wszystkie główne stanowiska na których liczy się wiedzą i doświadczenie a nie tylko umiejętność wspólnego picia kawy.
Ogolnie- firma ok.
papaja 2015-10-08 08:12:36
Oj co to za wulgaryzmy. Ale z jednym się zgodzę ze musze powiedziec Ci prosto w oczy . Dzisiaj nie mialem czasu ale jutro po nocy znajdę chwile i porozmawiamy.
pipi 2015-10-14 14:22:24
BRONI,sokojnie
kapota 2015-11-19 22:12:27
Jak ta nasza praca ma się do regulaminu pracy-11 godzi przerwy?
prostota 2015-12-09 20:55:32
Oj
..Polska język. ...trudna język. Ale telefon z gierkami opanowany.
K 2015-12-18 16:01:46
I znowu szukają nam dyrektora. Ciekawe ile wytrwa kolejny i czy ludzie to przetrwają....
K 2015-12-19 20:41:59
A co boisz się o obecny stołek ? ....i slusznie
do K 2015-12-22 16:40:35
Czy potrzebujesz jakiejś pomocy? Spokojnych Świąt Ci życzę i żeby w 2016 dla Ciebie nie zabrakło.... stołka.
KLM 2016-01-10 17:32:34
Bronek. Że jeszcze nie masz oparzeń na tyłku od siedzenia w kontenerze? To aż się dziwię bo odciski na palcach od grania na telefonie widać z daleka.
Tak leć poskarz się żonie ....ona wszystko Ci zalatwi bo sam nic nie potrafisz.
Może wkońcu ktoś się weźmie za Ciebie bo znudziło nam się za Ciebie pracować.
Tax free 2016-01-15 20:17:56
A dla mnie powinno się zlikwidować forum firmy ktora już nie istnieje.... i tyle w temacie.
Tax free 2016-01-23 12:58:52
Kolego. Bez urazy. Firma Pifo juz dawno nie istnieje jedynie zakład zostal. Co widzisz nad wejsciem do biura? Z kim mamy umowy? Mysle ze nowe forum odświerzy atmosferę.
w-= 2016-05-20 14:01:11
kochani, tutaj pod tą nazwą to już nie ma co za bardzo pisać, oni dokonali całkowitego połączenia z Bakalladem. przejęcie w 100% chociaż nadal siedzą w branży spożywczej i specjalizuje się w wytwarzaniu i dystrybucji produktów śniadaniowych (płatki, musli) oraz pelletów
Zostaw swoją opinię o Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o.