Opinie o Gadus Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gadus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gadus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gadus Sp. z o.o. w Gdynia

worker64

Praca bardzo trudna. Okropne traktowanie ludzi ze strony starych pracowników. Atmosfera dość specyficzna, więc nie polecam. W jednej brygadzie jest starszy Pan, który za grosz nie ma szacunku do innych i psychicznie się znęca nad innymi. Brygadzista widocznie ma wywalone na taką niezdrową sytuację, bo nic z tym nie robi.

@worker64

Pracowałam nawet niedawno. Traktuje się ludzi jak zło konieczne. Śmierdzącą rybę trzeba robić z robakami. Szok. A nie wiadomo dlaczego nagle kazano po dwóch miesiącach pracy zdać wszystko i koniec pracy. Tymbardziej że wcześniej zapłacono mi więcej niż wychodziło z godzin nikt mnie nie upominał że źle pracuje. Nawet chwalono. Nie polecam tej firmy nawet jeśli chodzi o kupno ryby. (usunięte przez administratora) ryba dorsza to już nie kupię.

Dunia2205

Praca spoko jest,najgorzej jest na produkcji Świerżej bo Maja akord ,dobrze się pracuje na mrożeniu tylko trzeba uważać na pracowników. Gdyż pracują tam polki są nie mile i wredne ,brygadzistą też jakiś oszolom.

Gdańszczanka
@Dunia2205

Bzdury praca (usunięte przez administratora) dlatego ciągle szukają pracowników. Musisz robić nadgodziny bo cię zwolnią. Praca dla singli który nie mają potrzeb. 1-3 mają tego roku nie było posiłku a praca przymusowa. Przestrzegam przed tym pracodawcą.

Jaka atmosfera panuje w firmie Gadus Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 19 czerwca. Czy jest rotacja?

Cześć, a co z tymi sobotami? One są wymagane czy jednak dla chętnych? Wole się upewnić po prostu, bo nie zawsze by mi pasowało żeby przyjść. I co ogólnie z dalszą częścią tej opinii? opis się jednak zgadza?

Ciekaw jestem czemu kierownik na magazynie ma się zmienić? Też widziałem te ofertę o której ktoś niedawno wspomniał, podobnie jak te dla operatora wózków. Zastanawiam się przy tym czemu tylko kontrakt jest możliwy? Nie biorą na umowę o prace?

Koleżanka Nowy wpis

Witam.Szczerze nie polecam pracy w tej firmie.Dałam radę popracować rok czasu w małym miejskim sklepiku.Nie ukrywam jest cięzko.Ogólnie mam zastrzeżenia co do całego głównego szefostwa którzy wciskają takie bajki żeby uciąć wypłatę.Akurat na ten temat można ksiązke napisać.Obiecali poświąteczną premię.Sklep zarobił przed świętami Bożego Narodzenia ponad 100tyś zł.Zaraz po świętach pań szef pojechał sobie na super długie wakacje.ok rozumiem to szef firmy więc mu wolno.Ale pracowników też trzeba nagrodzić za ich tród i wysiłek anie im mówicie że nie ma pieniędzy.Do tej pory premi nie było i nie bedzie.Hah to jest śmiech na sali.Nie polecam tam pracy.Pozdrawiam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w firmie Gadus Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierownik Magazynu, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

A są tu w końcu problemy z księgowością czy nie? nie rzuciła mi się w oczy oferta na to stanowisko a kiedyś we wpisach zasugerowano, że kolejna osoba może być w kolejce. jeśli jedna osoba obsługuje wszystkich zatrudnionych to jakie przypadają za to stawki?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Gadus Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Te wspomniane przez kogoś teraz niedawno opóźnienia w wypłatach czym mogą być spowodowane? To w ogóle jest zależne od stanowiska czy raczej na każdym dziale są identyczne terminy wypłat? I nawet jeśli to ile może wynieść obsuwa? Jak jest wyjaśniana?

Smiech na sali firma dno spóźnione wiecznie wypłaty i zbieranie kasy z różnych kont żeby przelew zrobić pracownikowi

Dusia

Dłużej niż tego kontrolera szukają z tego co widzę specjalisty ds. handlu międzynarodowego. Ktoś z was już aplikował? Oferta jest od początku miesiąca. Zastanawiam się przy tym jakie zarobki wpadają teraz na kontrakcie? Nie ma widełek

Rybak

Witam, pracował ktoś jako kontroler jakości? Jak wygląda praca?

X

Atmosfera tragiczna. Pracownik ma się bać. I nie upominać o swoje podstawowe prawa jak l4 czy nawet urlop. Rotacja jest non stop, zwalniają nawet starych pracowników.

@X

Co to znaczy, że pracownik ma się nie upominać. A jak ktoś chce iść na urlop, to co, firma nie wydaje zgody? Nie akceptuje tych wniosków urlopowych? Czy jakoś to blokuje? Albo potem są negatywne konsekwencje np. premie sa obcinane, ze ktoś pojechał na urlop? Jak to wygląda?

X

Nieoficjalnie wiadomo, że częste nieobecności sa przyczyną zwolnień. Dlatego też, np. pracujace matki mające małe dzieci dlugo się nie utrzymują. Podobnie wygląda jeśli chodzi o pracę w soboty, które 'teoretycznie ' nie są obowiązkowe, a nieoficjalnie nieobecność w soboty może być powodem zwolnienia. Podsumowując możesz iść na urlop czy l4 ale jest ciągły strach o konsekwencje, kiedy będą chcieli kogoś zwolnić, możesz byc pierwszy na liście.

@X

Większej bzdury nie słyszałam jak ta napisana : "pracownik ma się bać" To nie jest więzienie żeby przymusowo w nim być.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Magazynier w firmie Gadus Sp. z o.o.?

Były

Firma (usunięte przez administratora)ale kiedys sie doczeka wymiaru sprawiedliwości. O higiene i sprawy sanepidowskie dbają super, aby się sanepid nie dowalił, bo skargi pewnie były. Księgowe tez czesto szukane i zwalniane bo szukaja samodzielnej ksiegowej co odpowiada za kazdy detal, wiec jak coś to ksiegowa winna i next nastepna. szok jaka ta (usunięte przez administratora)

@Rybka
@Były

Pracą nie warta uwagi. Absolutnie. W niezależności od stanowiska . Kierowniki często są ciężkimi ludźmi

Dunia2205

@Dunia2205

A co jest złego w polkach? Rozumiem że uprzedzenia jakieś? W(usunięte przez administratora)

@Ewa

Uprzedzenia uprzedzeniami, pytanie z czego wynika taka opinia jednak? można było spotkać się podczas pracy z jakimiś nieprzyjemnościami ze strony Pań? Dogadują się między sobą czy to zależy?

Ja...
@Ewa

To że pracownicy decydują sami niż brygadzista, chodzą i kablują do brygadzisty i mieszają i nie ma własnego zdania.

Ola

Darmowy cieply posilek.Kielbasa przez 6 lat

Gdańszczanka

Alladyn

A ja radzę zapoznać sie z zasadami ortografii bo oczy bolą jak sie to czyta.

romek

ale szew taki w spodniach ? :)

Kamil

Nie polecam nikomu tejj firmy

Agata
@Kamil

Dlaczego nie polecasz tej firmy? Nie wiem co jest przyczyną tego, że właśnie takie masz zdanie o Gadus. Możesz wyjaśnić do czego się konkretnie odnosisz? Fajnie by było przeczytać jakieś konkretne argumenty.

@Agata

Argumenty sa juz wyslane!

Kamil
@Agata

Czy masz pomysł na to aby praca w gadusie była szybsza,sprawniejsza i łatwiejsza ? Czekam.

Mimo tego kandydujesz? Byłaś na rozmowie może? Kto obecnie ją prowadzi i jaki jest przebieg? Feedback można dostać zaraz po zakończeniu?

@Karolina

Rozmowa to pikuś tam potrzebują (usunięte przez administratora) Pracujesz na pierwszej zmianie od 5:45do 13:45 od poniedziałku do niedzieli a na drugą zmianę od 13:45 do 21:45 od poniedziałku do soboty czyli jeden dzień na dwa tygodnie masz wolne, a piszą w ogłoszeniu praca od poniedziałku do piątku. (usunięte przez administratora) i tyle. Spróbuj poprosić o wolne reakcja zwali cię z nóg.

worker64

Agata
@worker64

Mógłbyś napisać dlaczego praca w Gadusie jest według Ciebie bardzo trudna? Chodzi o specyfikę wykonywanej pracy czy może o normy, które trzeba wyrabiać i sporą ilość obowiązków? Czy osoba bez doświadczenia sobie poradzi?

Irena

Podwyżka się należy co jakiś czas, po co komentarze pisać. Chyba nie macie tych samych pensji od 20 lat? :D

Gadus jest o.k :)

@Irena

O każdej pracy można źle napisać ale ciepło nie może być bo to ryby nie wiem po co odpisuje na takie brednie. Woda też nie może być ciepła.

@worker64

Nie mile wspomnienia. Dwa m-ce przepracowane i okazało się że firma zwalnia bo im nie odpowiadam. Zimno ciężkie warunki i po dwóch m-ca wyrzucają na bruk bo ważniejsza jest córka jednej z pracownic. Piszę tak bo nic nie wskazywalo że mnie zwolnią byli zadowoleni do czasu jak została zatrudniona córka jednej pani w czerwonym czepku. Okazało się że jestem 9 do zwolnienia bo rzekomo jestem po dwóch miesiącach pracy bez żadnych uwagach do zwolnienia. Pracodawca beznadziejny bo poprzednia wypłatą nawet większą niż wynikało z godzinówki. Szok traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) Po co zatrudniają? Żenada firma. Nie warto zawracać sobie głowy.

Wiedźma

Pracuje tam sporo czasu praktycznie czuje się już jak w domu. Kierowniczka wymagajaca ale spoko zawsze można wszystko ustalc i nie ma problemów żadnych ,z każdym problemem można do niej podejść i porozmawiać. Praca z Polkami jest ok zawsze uśmiechnięte i ogólnie wesołe babeczki.

Ja......
@Wiedźma

Tak praca jest super, tylko nie którzy pracownicy szczególnie Polki z pakowalni są nie miłe. A tak dobrze się tam pracuje,wypłaty też dobre .

beti
@Wiedźma

czy w zakładzie są stanowiska wykonywanych w warunkach szczególnych ?

Z czego wynika to, że niektórzy pracownicy tutaj są niemili? Warunki zatrudnienia nie są aż tak zadowalające? Pytam, bo tak ktoś ocenił pakowalnię właśnie.. Widziałam teraz ogłoszenie na produkcję i na nocnej zmianie jest podkreślona "ekipa myjąca", opowie mi ktoś o tym wariancie coś więcej? Mogę się tylko na taką robotę tu zatrudnić? Jak w praktyce to wygląda i czy warunki finansowe itp są takie same jak przy produkcji?

Mati

Praca tragedia. Oferta jest piękna, niby super zarobki miały być, rozm.kwalifikacyjna miła i super obietnice a potem przynoszą umowe zlecenie na zakład i szybko trzeba podpisać na kolanie umowe zlecenie najniższa krajowa. Kierowniczka krzyczy pogania, nie można na chwilę stanąc bo zaraz krzyki. Praca naprawdę stresująca przez złe traktowanie pracownika. Marne pięniądzę przy pracy jak w (usunięte przez administratora). NIE POLECAM. !!!!!!

Szybki 16

Witam jak wygląda praca jako kierowca c+e podwójna obsada trasy kierunku stawki system??

Zdzisiek

Pracowałem tam tydzień czasu. Brygadzistka na obróbce ma jakieś problemy i to poważne psychiczne. Wydziera się na wszystkich i to nic nie ma wspólnego z tempem pracy. Widać biedę. Jedne rękawiczki na dzień, brak podstawowych rzeczy. Zimno i mokro. Osoby które długo tam pracują mają bardzo złe nawyki. 90% obcokrajowców. Niska stawka godzinowa. Jeśli ktoś szuka normalnej pracy to nie polecam

Marzena
@Zdzisiek

Zima jest, wiec powinno być ogrzewanie i ciepło, zimno bo nie ma tego ogrzewania? Sam po tygodniu zrezygnowałeś z tej roboty ?

Iwona
@Zdzisiek

Piszesz, że widać biedę np. przez te rękawiczki, a czy widać ją też w starym sprzęcie i narzędziach?

Zostaw merytoryczną opinię o Gadus Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Gadus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gadus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gadus Sp. z o.o.?

Gadus Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 46 ocen.

Gadus Sp. z o.o.