Cream Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Cream Sp. z o.o.

admin 2015-08-10 10:53:02
Nasze forum to prawda o rynku pracy. Dołącz do nas, opowiedz o firmie Cream Sp. z o.o..
Mlody. 2016-03-09 15:41:33
Jeśli chodzi o Koninko/Gądki to firma pracuję od Grudnia 2015.Lecz człowiek to nie maszyna i zrobi trzech rzeczy na Produkcji naraz.Co to jest 2 osoby na produkcji? Druga rzecz to dziwie się ,żę tam SANEPID funkcjonuję chyba ,że łapówka. Jak ludzie mogą jeść lukier do pączków jak maszyna/płyn do wyrobienia który jest robiony ludzie po nim chodzą w brudnych butach wszytko cieknie na ziemie brudnymi łapami jest dotykane potem szczotą zmywane. Trochę mnie to przeraziło,że to trafia do klienta/hurtowni.

Wielki minus za to .
Polly 2016-10-21 15:31:11
Hej mam pytanie: o której firmie piszesz? Cream sp. z o.o. ma siedzibę w Katowicach, a halę w Prudniku.
Zależy mi na opiniach z Katowic. Czy ktoś może się wypowiedzieć? Słyszałam, że praca jest całkiem fajna, a atmosfera przyjazna. Może ktoś to zweryfikować?
Zostaw swoją opinię o Cream Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cream Sp. z o.o.