Opinie o Trafika (Tabak Grupa Sp. z o.o.) w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tabak Grupa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tabak Grupa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabak Grupa Sp. z o.o. w Kalisz

Administrator Nowy wpis

Tabak Grupa Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Kalisz. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Jak wygląda okres rozliczeniowy w Trafika (Tabak Grupa Sp. z o.o.)? Do kiedy można spodziewać się przelewu pensji?

Anonimek Nowy wpis

Każdego 10 dnia miesiąca

Zuzanna Nowy wpis
@Anonimek

Są możliwe jakieś premie? Fajnie byłoby coś dorobić do wypłaty. Albo czy można dostać dodatkowe benefity jak karta sportowa?

Tenktos Nowy wpis
@Zuzanna

Premie tylko po osiągnięciu targetu który jest ogromny i nic oprócz wypłaty się nie dostaje

Barbara

po opiniach widzę, że z klientami tutaj mogą występować problemy, wiadomo jak często się zdarzają? ogólnie to chciałam się zorientować w aktualnych warunkach dla sprzedawców, ktoś udzieli jakiś info? Kiedyś widziała ogłoszenie z urzędu ale teraz to chyba bezpośrednio można się zatrudnić, tak?

Nie zadowolona

Frma nie rzetelna . nie ztealizowaka mojej przesylji. Niepoloecam. Nie odbierajo telefonu i ignorujoklienta. Olewajo klientow. (usunięte przez administratora) i manipulaci. Nie chce takiej firmy znac.

Wiktoria
@Nie zadowolona

Kiepsko.. a dostałaś zwrot pieniędzy ?

Panmiły

A jaka była to paczka? Może pan ją opisać? Pozdrawiam

Panmiły
@Nie zadowolona

Paczka była opłacona czy nie?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Tabak Grupa Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier do sieci sklepów odzieżowych?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Niestety wytrzymałam w tej firmie kilka lat, sytuacja mnie zmusiła. To prawda, że pracownik może przysłowiowo paść na ryj a i tak nie zostanie uszanowany. Płaca najniższa, a często pomniejszona ponieważ za towar po terminie pracownik dostaje po kieszeni. Urlop dostawałam tylko na papierze. Nawet na pogrzeb bliskiej osoby nie dostałam dnia wolnego (pozwolono zamknąć mi sklep na dwie godziny, po czym miałam wrócić i pracować dalej). W firmie nie ma czegoś takiego jak ścieżka awansu. Nie ma żadnych premii, dodatków, nagród - nie ma nic. Przez pięć lat nie byłam na urlopie, nie byłam na zwolnieniu lekarskim, pracowałam sześć dni w tygodniu i w podziękowaniu za to z dnia na dzień otrzymałam wypowiedzenie. Mam prawo twierdzić, że to najgorszy pracodawca na rynku.

Zgadzam się :)

Łucja

Cześć, większość wpisów pojawiła się już dawno temu więc chciałabym uzyskać jakieś świeże informacje na temat zatrudnienia w Grupie Tabak. Wcześniej pisaliście o braku benefitów, premii i najniższej płacy. Jak to wygląda obecnie, czy coś się zmieniło? Doszły jakieś dodatki? Były może podwyżki pensji? Dajcie znać :)

@Łucja

Nie warto, nic się nie zmieniło szkoda czasu i swoich nerwów. :)

@⚽️

A czemu szkoda? Napisz konkretniej czy mówisz o kasie, atmosferze czy komunikacji, a może wszystko na raz?

@Jarosław

Na jakie konkretnie stanowisko chciałbyś aplikować może będę mógł więcej coś powiedzieć?

Igor

A może podpowiecie czy warto aktualnie aplikować bo czas dość niepewny?

@Igor

Nie idź , nie warto .

Mikołaj

Dlaczego twierdzisz że nie warto? Możesz to jakoś uargumentować i napisać co konkretnie nie odpowiada Ci w pracy w Tabak Grupa? Liczę na więcej szczegółów, daj znać.

Bp
@Mikołaj

Zobacz jeszcze raz na poprzednie komentarze i zastanów się czy to dobra firma. Tylko i aż tyle :)

Ter
@Bp

Szkoda psuć sobie nerwy :)

Jo
@Igor

Nie warto, nie polecam ani teraz ani nigdy. :)

@Jo

Nigdy? :D Tzn. że jest aż tak tragicznie? Ale z czym, bo nikt konkretnie nie pisze?

K
@Jarosław

Ze wszystkim, brak możliwości rozwoju, brak premii,podwyżek itp, brak wyrozumiałości, ludzkiego podejścia oraz żadnego docenienia pracownika, atmosfera jest okropna, dużo wymieniać naprawdę nie warto tracić swojego czasu.

Firma jak każda inna, płacą normalnie i w terminie.

@Andrzej

Serio? Wszystkie inne opinie twierdzą inaczej. Widzę, że kasa niska, a to, że w terminie, to taki jest obowiązek pracodawcy, no nie?

Karol

Czy awans w firmie jest możliwy?

Pin
@Karol

Znikomy

@Pin

"Znikomy" czyli jednak możliwy? :) Możesz powiedzieć coś więcej o możliwościach awansu/rozwoju w Tabaku? Napisz proszę od czego uzależniony jest awans i czy organizowane są jakiekolwiek szkolenia pracownicze, które rzeczywiście mogą się przydać i podnieść kwalifikacje.

m.dworaczek2@wp.pl

Małgorzata Dworaczek Manhattan kiedy będzie moje zamówienie

Wojtek

@ja jak to urlop tylko na papierze ?

@Wojtek

Oficjalnie byłam na urlopie, ale na prawdę dawali na ten czas umowę zlecenie i siedziałam w pracy.

Pracownik F1

Praca po 12 godzin, w systemie dwuzmianowym. Pracodawca oczekuje od pracownika (jednego, bo na zmianie jest tylko jeden, nawet w weekendy, gdy ruch jest spory), że pomiędzy obsługiwaniem klientów ten przyjmie dostawę, sprawdzi jej zgodność, rozłoży ją na półki. Po zakończeniu pracy, czyli teoretycznie wtedy kiedy pracownik powinien już opuszczać stanowisko pracy, ten jest zmuszony do wykonywania pracy kierownika, czyli do podliczania wypracowanego utargu, płatności kartą, uzupełniania cen (podwyżki/obniżki). A na zmianie nocnej, gdy przed północą zamyka się dzień, a po północy otwiera następny, pracownik jest zmuszony w nocy podliczać utargi z całego dnia, wpisywać je do dzienników, czyli wykonuje zadania, które są ponad jego stanowiskiem pracy i powinny należeć albo do księgowej, albo do kierownika, ewentualnie być dodatkowo płatne. Warto też wspomnieć o wypłacie, która choć wpływa na konto w wyznaczonym terminie, to jest to najniższa krajowa, czyli aktualnie 1620 zł. Pracodawca nie uwzględnia w wypłacie czasu poświęconego na wypełnianie dzienników po zakończeniu pracy ani zadań dodatkowych, takich jak mycie podjazdu, sprzątanie w okół terenu, mycie okien, robienie wystaw. Za to pracodawca potrafi potrącić pracownikowi za wszystko, nawet za zaschniętą bułkę (na F1 są hot-dogi i podczas przygotowywania ich, a jednoczesnej obsługi klientów, może się zdarzyć coś spalić, przypiec i wszędzie indziej, np na stacjach benzynowych, takie coś spokojnie wpisuje się na straty, a nie obciąża tym pracowników). Nie ma też żadnych dodatków ani tych świątecznych czy z powodu większej ilości nocek, ani takich jak karta Multisportu. Ja nie polecam zatrudniania się w tej firmie, a przynajmniej nie na F1. Pracownicy zmieniają się tam w mgnieniu oka, nikt dłużej nie wytrzymuje takiego podejścia i wykorzystywania.

Mikołaj
@Pracownik F1

Brak benefitów i premii faktycznie nie działa zbyt motywująco. Czy pracownicy mogą brać udział w szkoleniach branżowych, dzięki którym można się więcej nauczyć i rozwinąć? Napisz o tym, bo to wartość dodana, która może zaprocentować w przyszłości.

Dejzi

nie polecam tylko wymagania i kary a żadnych nagród, najniższa krajowa, o urlop trzeba się wykłócać, na święta żadnych bonów, wigilia oczywiście pracująca i sylwester, omijać szerokim łukiem

@Dejzi

Dokładnie - omijać szerokim łukiem!

Jak wygląda ścieżka awansu w Tabak Grupa Sp. z o.o.?

Pracownik F1

Nie ma czegoś takiego. Jak się zatrudniasz masz 1620 na rękę w przypadku umowy o pracę i wszystkie kolejne lata robisz za tę samą stawkę, jedynie obowiązków Ci dokładają, tak jak jednej z pracownic F1 (gdy coś się dzieje, każą dzwonić do niej, ona też układa grafik).

Wiki

Z reguły jeśli źle się pracuje to forum ma masę wpisów a tu jak widać cisza.?

Ulka

Dobry pracownik od razu zaczyna od zwolnienia? Nic dziwnego, że to jest podejrzane i źle widziane.

Z szczerego serca NIE polecam! Przed podpisaniem umowy wszyscy są mili żeby tylko szybko zacząć pracę a jak juz pracujesz to traktują Cię jak psa! Jesteś chory to zanim pójdziesz na zwolnienie to nasluchasz się pretensji i wyzwisk. Płaca to najniższa krajowa. Nadgodziny płatne az 9 zl / h, więc szaleństwo!

Firma w ktorej pracuja klamcy oszusci i falszywi ludzie zwalniaja z dnia na dzien bez podania powodu brak urlopow a jak idzie sie na l4 to kolejny problem masakra

on

Bezduszni, nieliczący się z szarym pracownikiem, zwalniają z pracy, jak mają taki kaprys. Zero premii, awansów. Praca w tej firmie to najgorszy okres w moim życiu.

zucha

@ykaoa ale bez znajomości przepisów nie da się wykonywać swobodnie tej pracy. Ta wiedza jest zwyczajnie konieczna :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tabak Grupa Sp. z o.o. - Kalisz

Tabak Grupa Sp. z o.o.