Agus Sp. z o.o.

Opinie o Agus Sp. z o.o.

Karolina Nowy wpis

Byłam zatrudniona w Agusie 7lat i osobiście polecam tego pracodawcę. Wbrew negatywnym opiniom innych, bardzo dobrze mi się tam pracowało. Firma zatrudnia mało pracowników, dzięki czemu jest szybki przepływ informacji, panuje kameralna atmosfera. Nie ma poczucia pędu i natłoku wszystkiego jak w korporacjach. Poznałam wielu świetnych ludzi, a dzięki działaności na rynkach międzynarodowych ma się kontakt z osobami/firmami z różnych zakątków świata. Często używa się języków obcych, co ja uważam za duży plus. W moim odczuciu Szefostwo jest w porządku. Szczególnym sentymentem darzę Panią Prezes. Wystarczy mówić wprost o swoich ewentualnych watpliwościach czy obawach a wszystko jest do dogadania. Osobiście polecam :)

Ann Nowy wpis

Tak. Udostępnia-jak najbardziej.

nana Nowy wpis

Jeśli to rodzinna firma to niech nią pozostanie.(usunięte przez administratora)Jak to mówią zawsze jest bliższa ciału koszula. Po doświasczeniu w takiej rodzinnej firmie - osobiście odradzam. Róznie bywa, problemy - do rozwiązania ale tez takie ktore ciągną za sobą finansowe straty(usunięte przez administratora)

Należy pamiętać, że Agus to mała firma. Popytałem wśród znajomych i nie znalazłem żadnej pozytywnej opinii. Wysokie ryzyko rozczarowania. Nie warto tracić życia, jak słyszałem ostatnio.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agus Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Co masz na myśli? Osoby, które wchodzą na forum szukają przede wszystkim rzetelnych, konkretnych opinii na temat pracy w Agus Sp. z o.o. Jeśli możesz, napisz coś więcej, z góry dziękuję!

@Marta

Pracowałam tam 3 miesiące. Nie chce nic mówić negatywnego. Po prostu nabieram wodę w usta. Wydaje mi się ze jest wystarczająco dużo komentarzy aby wyrobić sobie opinie na temat tej firmy Jeżeli komuś mało, może śmiało złożyć CV i samemu się przekonać jak i z kim się pracuje

Jarosław
@Marta

Przed wysłaniem CV dobrze jest dowiedzieć się czegoś o danym miejscu pracy. Dodatkowo każdy pracę w tej firmie może postrzegać nieco inaczej. Mnie przede wszystkim ciekawi, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również są przyjmowane przez firmę Agus?

Kaktus

Uwaga (usunięte przez administratora) Przestrzegam każdego kto chciałby spróbować wejść w wpółpracował z tymi ludźmi!!! Nie róbcie tego!!! Szkoda czasu, życia, kariery i energii!! Jeżeli myślisz sobie ze komentarze na GoWorku to jeszcze nie wszystko i sam chcesz wyrobić sobie opinie na temat współpracy z ta firma -życzę powodzenia!!! (Tracisz czas) Ci ludzie za grosz nie maja szacunku do pracowników! Są perfidni i idą po trupach do celu! Zero profesjonalizmu! Jeszcze takiego cyrku to nigdzie nie widziałam! Dają śmieciowe umowy z jednostronnym wypowiedzeniem! Warunki ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej nie są dotrzymywane! Nikt nie chce ram pracować, ludzie odchodzą po okresach próbnych! Jedyna „stała” osób jaka tam pracuje to recepcjonistka.

Zapocony
@Kaktus

Cały Agus. Firme trzeba brać na duży dystans. Podchody robią do wielu osób i czasami przekabacą jakiegoś nieszczęśnika. Aż dziwne, ze jeszcze udaje im się utrzymywać na wodzie.

Obmacywacz
@Kaktus

Jakoś nie dziwi mnie ta opinia. Prywatnie jeszcze nie spotkałem się, aby jakiś były pracownik wypowiadał się pozytywnie o Agus. Duża czujność zalecana!

Sflaczały
@Kaktus

Kaktus trafiłeś w punkt. Też słyszę na rynku dużo negatywnych opinii o pracy w Agus. Standardy mają niskie ludzie mówią.

@ Kaktus: to co piszesz to bzdura. Nie wiem co Cię spotkało i dlaczego tak dużo w Tobie negatywnych emocji. Jeśli faktycznie są to dobrze, że jesteś poza firmą. Mi się tu dobrze pracuje, firma się mega rozwija, dużo fajnych nowych osób, a warunki pracy są Ok.

@

As one of the employees, I can say that the comment below is a cheap lie:) From my own experience, I find Agus more than tolerating company, creating a friendly workplace, rewarding achievements of employees, inspiring and encouraging to grow and learn. Company is constantly developing itself and it is visible for those ones who can look a little further than their own nose. I've never faced mistreatment and always been supported when need. It's a shame that some ex-employees sink so low, writing poisoning comments. For ones who are seeking job opportunities, I'd say - take a chance with the company and make your own judgement:) I did it myself and never regretted choosing Agus.

D.K.

Slabo

Agus to firma o uznanej pozycji na światowym rynku zajmująca się produkcją szerokiej i zróżnicowanej gamy produktów spożywczych. Jej sukces zawdzięczyć należy wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz ciągłemu bezkompromisowemu dążeniu do tworzenia innowacyjnych rozwiązań z korzyścią dla Klientów. Jeśli chcielibyście spróbować tam swoich sił, to na ich stronie znajdują się aktualne ofert pracy: http://www.agusglobal.com/pl/ofirmie/kariera/ Może zauważyliście coś idealnego dla siebie? Czekam na Wasze opinie!

Szum

Nie widzę tego. To jest kwestia zaufania. Sprawdzajcie referencje. Docierajcie do byłych pracownikow. Ograniczone zaufanie, jak na drodze. Take care!

czocherek

Może wybór takiej pracy nie jest dobry dla niektórych osób.? To jest spoko firma ale z pewnością nie jest idealna.

Denix

Chciałem wysłać CV, ale po przeczytaniu tych wszystkich opinii zrezygnowałem... (usunięte przez administratora)w firmie to bardzo zła rzecz...

Firma traktuje ludzi z góry juz 2 dnia w pracy zobaczycie co się tam dzieje jak dla mnie szkoda czasu wysyłać CV. Zarobki słabe, tylko biuro fajne na 28 piętrze fajne widoki ;) Nic wiecej pozytywnego nie mozna o tej firmie napisać. LUdzie się zwalniają a i obiecane warunki współpracy na rozmowie się nie zgadzaja..hahah

@Kasia

@Kasia Nie zgadzamy sie przedstawiona powyzej opinia. Zarobki sa bardzo dobre i odzwierciedlaja realia rynku, na ktore sklada sie wynagrodzenie podstawowe, premiowe oraz premia roczna za ponadprzecietne osiagniecia biznesowe, jak rowniez pakiet medyczny i sportowy. Zaręczamy, że zaprezentowane przez nas warunki zatrudnienia na rozmowie rekrutacyjnej pokrywają się z rzeczywistością. Niewatpliwie okres probny czesto weryfikuje zaprezentowane podczas rekrutacji umiejetnosci i wiedzy. Nalezy rozroznic wymagania pracodawcy od "traktowania z gory". Trudno nam odnieść się do kwestii poruszanych anonimowo na forum, dlatego zachęcamy do kontaktu mailowo hr@AgusGlobal.com lub telefonicznie 22 313 29 00.

Aktualność
Rozwijamy się i szukamy nowych członków do zespołu AgusGlobal.
Zarekomenduj nas na rynku pracy a zdobędziesz szereg korzyści!

Sprawdź szczegóły  w zakładce KARIERA i napisz do hr@agusglobal.com

Olalla

Wciąż mam koszmary związane z ta firma

Aktualność
Serdecznie witamy użytkowników serwisu GoWork!

Bardzo dziękujemy za wszystkie merytoryczne opinie i konstruktywne słowa krytyki, które pozwalają nam wyciągać wnioski i pracować nad usprawnieniem funkcjonowania Agus.

Jesteśmy świadomi, że to pracownicy są kluczowym ogniwem wszelkich działań, pozwalających osiągnąć długoterminowe cele biznesowe. Dlatego, tak ważną misją jest dla nas zapewnienie atrakcyjnych warunków zatrudnienia i zadowolenia z pracy. Wierzymy bowiem, że satysfakcja pracownika przekłada się na jego zaangażowanie i sukces firmy.

Jesteśmy otwarci na dyskusję oraz chętnie odpowiemy na pytania kandydatów. Prosimy jednak pamiętać o zachowaniu kultury wypowiedzi i odnoszenie się wyłącznie do potwiedzonych informacji. Szczegółowe pytania mogą Państwo do nas kierować również mailowo na adres hr@AgusGlobal.com. Zachęcamy do odwiedzenia http://www.AgusGlobal.com oraz http://www.linkedin.com/company/agus.

Serdecznie pozdrawiamy

HR Agus

Globalny biznesmen

Obudziłem się jak co dzień rano. Napinam mięśnie przed lustrem i marze o potędze.

Koksiarz
@Globalny biznesmen

Jestem globalny!!!

Karol

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Firma wprowadza nowe produkty, szuka nowych rynków zbytu i to nic dla niektórych? Może czas zmienić pracę??

Ktos
@Karol

Tak, jestesmy pewni.

Afro
@Karol

Idź popracuj i wyrób sibie swoją opinie jeżeli te prezentowane tutaj Ci nie wystarczają

Miro

Podpowiedzcie ile osób aktualnie zatrudnia firma? Może się okazać , że jakaś osoba ma złość do firmy i tak pisze!!!

Agusiatko
@Miro

4 z rodziny i z 3 poza rodzina :) global player :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agus Sp. z o.o.?

Agus Sp. z o.o.