Opinie o Claro Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Claro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Claro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Claro Sp. z o.o. w Łódź

Karol Nowy wpis

Firma ma fajny i ciekawy pakiet szkoleń? Co macie ciekawego oprócz bhp?

...

Dziewczyny,nie marnujcie się!!! PROSZĘ WAS O TO!!! Każda inna praca będzie lepsza niż w tym bagnie!!!! Po co Wam stres,nerwy. Od razu rozglądajcie się za nową pracą,gdzie można iść z uśmiechem na twarzy.Nie traćcie czasu!!

anonymous Nowy wpis
@...

Ludzie nie dajcie zrobić się w balona i pół darmo zasuwac to (usunięte przez administratora) robią z człowieka polskiego murzyna!!! Jeszcze wielkie wymagania mają.

kity

Panowie byli kierowcami i konwojentami, był pan magazynier i panowie w biurze. Panie pracowały w paczkarni- nie było ani jednego pana do pomocy a przewalało się tony. W biurze nie było ani jednej Pani tylko księgowa i szefowa- właścicielka firmy. Oficjalnie pracowało się za najniższą i reszta pod stołem. Nawet dodatku za noce i niedziele nie było. Kobiety były od najcięższej pracy, panowie zjeżdżali ze sklepów i był koniec ich pracy. Nawet premie na święta mieli 5 razy takie jak Panie. A ten brak wiary w to co napisałam to może odgórnie od szefostwa pochodzi?

anonymous Nowy wpis
@kity

Normalnie śmiech na sali hamstwo i szczyty wszysytkiego

gaik Nowy wpis

firma ma hurtownie warzyw i owoców i wydaje mi się, ze ten rynek akurat bardzo dobrze się trzyma, bo mozna spokojnie zarobić do 3000 zł jak nie więcej tak naparwde.

Firma Claro Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Sprzatanie osoby z orzeczeniem CHORZÓW. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
kity

Pracowałam w tej firmie pod inną nazwą. Faceci mieli ok i zarobki też ok. Natomiast kobiety targały po 30 kg. za śmieszną kasę na trzy zmiany. Na koniec wszystkich wyrolowali, zostali tylko właściciele z rodzinką i Państwo z biura na których teraz stoi ta firma. Praca bardzo ciężka i za (usunięte przez administratora) pieniądze

była pracownica

Każda pozytywna opinia wychodzi z firmy - żenada,że muszą się do takich sztuczek posuwać!!!! Ale cały zarząd jest żenujący,jacy ludzie,taka firma,czyli wszystko do d....y!!! :P Dziewczyny nie polecam tam pracy,uciekajcie czym prędzej!!!!!!

Lucia

Ale bzdury piszesz!!!! Z pewnych źródeł hi hi hi jak nie pracowałaś to się nie wypowiadaj!!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Claro Sp. z o.o. - Łódź

Claro Sp. z o.o.