Claro Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Claro Sp. z o.o.

Lucia 2011-08-03 05:15:28
Ale bzdury piszesz!!!! Z pewnych źródeł hi hi hi jak nie pracowałaś to się nie wypowiadaj!!!! (usunięte przez administratora)
... 2011-09-01 02:35:52
Dziewczyny,nie marnujcie się!!! PROSZĘ WAS O TO!!! Każda inna praca będzie lepsza niż w tym bagnie!!!! Po co Wam stres,nerwy. Od razu rozglądajcie się za nową pracą,gdzie można iść z uśmiechem na twarzy.Nie traćcie czasu!!
była pracownica 2011-09-01 02:38:42
Każda pozytywna opinia wychodzi z firmy - żenada,że muszą się do takich sztuczek posuwać!!!! Ale cały zarząd jest żenujący,jacy ludzie,taka firma,czyli wszystko do d....y!!! :P Dziewczyny nie polecam tam pracy,uciekajcie czym prędzej!!!!!!
kity 2012-07-31 14:35:27
Pracowałam w tej firmie pod inną nazwą. Faceci mieli ok i zarobki też ok.
Natomiast kobiety targały po 30 kg. za śmieszną kasę na trzy zmiany.
Na koniec wszystkich wyrolowali, zostali tylko właściciele z rodzinką i Państwo z biura na których teraz stoi ta firma.
Praca bardzo ciężka i za (usunięte przez administratora) pieniądze
kity 2016-03-21 13:10:54
Panowie byli kierowcami i konwojentami, był pan magazynier i panowie w biurze. Panie pracowały w paczkarni- nie było ani jednego pana do pomocy a przewalało się tony. W biurze nie było ani jednej Pani tylko księgowa i szefowa- właścicielka firmy. Oficjalnie pracowało się za najniższą i reszta pod stołem. Nawet dodatku za noce i niedziele nie było. Kobiety były od najcięższej pracy, panowie zjeżdżali ze sklepów i był koniec ich pracy. Nawet premie na święta mieli 5 razy takie jak Panie. A ten brak wiary w to co napisałam to może odgórnie od szefostwa pochodzi?
gaik 2016-04-24 12:22:23
firma ma hurtownie warzyw i owoców i wydaje mi się, ze ten rynek akurat bardzo dobrze się trzyma, bo mozna spokojnie zarobić do 3000 zł jak nie więcej tak naparwde.
Zostaw swoją opinię o Claro Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Claro Sp. z o.o.