brak logo

Aura Food Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Aura Food Sp. z o.o.

anonim 2011-02-12 09:53
Praca jest ciekawa, ja dużo się tam nauczyłam ale.............
no właśnie jest jedno ale nie potrafią zatrzymać dobrych i sprawdzonych pracowników, obiecują, przeciągają terminy w wypłacaniu wynagrodzenia nawet o 6 miesięcy mówiąc, że będzie lepiej a jest coraz gorzej, a firma \"AURA FOOD\" ZATRUDNIA LUDZI OD 07.2010r po przejęciu przez córkę firmy x (usunięte przez administratora)Widzę,że bez interwencji organów państwowych nie można odzyskać kasy. Mała firma a według mnie za chwilę nie będzie miał kto tam pracować, ciągłe przestoje a potem odrabianie, co dziennie na inną godzinę do pracy, sypiące się maszyny, problem z surowcem(płatności), mają dobrą obsadę a nie potrafią jej utrzymać wszystko robione własnymi siłami to już jest koniec
Anonim 2011-04-03 12:51
Zanim się wystawi opinię o firmie warto byłoby w niej najpierw popracować...
anonim 2012-04-27 20:48
No to znowu się porobiło....:-) Kolejny odszedł co trochę się znał, ciekawe dlaczego? Został Wam jeszcze tylko jeden, znając Wasze podejście nie będzie to długi okres i co wtedy? Jasne dacie sobie radę. Powodzenia (mimo wszystko). Największą wartością dla dobrego przedsiębiorcy jest załoga ( a mieliście taką).
paw78 2014-09-21 18:37
Czy ten zakład jeszcze działa, szukam kontaktu do jakiegoś technologa, pracownika z produkcji paw78@buziaczek.pl
Patryk 2016-04-22 15:36
Witam, szukam pracy i jestem zainteresowany firmą Aura Food Sp. z o.o., może prowadzą obecnie rekrutację?
1
Zostaw swoją opinię o Aura Food Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aura Food Sp. z o.o.