Opinie o Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o. w Dębniałki Kaliskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o. w Dębniałki Kaliskie

Z kaliskiego jestem i szukałem właśnie pracy po okolicy. pokazała mi się oferta dla operatora maszyn i urządzeń ze strony urzędu od zakładu. Ale on to sprzed lat jest i to grubo. Nie wiecie gdzie jakaś aktualna znajdę? Pisali, że od razu dają umowę na czas nieokreślony a na takiej teraz by mi zależało. To aktualne tak w ogóle?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kiedy jest otwarcie Zakłady Mięsne czy potrzebują pracowników czy już mają obsadę na Zakładach Mięsnych. A zarobki jakie są.

Kolega na kutrze

To nie jest forum towarzystwa smakoszy kiełbasy do cholery! Piszcie lepiej o kierownikach i osobach przyjmujących do pracy. Dlaczego nikt nie napisze o "szefie wszystkich szefów", który specjalizuje się w opowiadaniu sprośnych kawałów o tematyce seksualnej i demonstrowaniu przy tym ruchów frykcyjnych? Chyba wszyscy wiedzą, o kogo chodzi...

beata1999@tlen.pl Nowy wpis
@Kolega na kutrze

Bo znam tego Pana i tak było

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kocham Anię Wajgled od podstawówki w szkole podstawowej w Piotrowie. Nikogo nie obrażam pisze jak jest. Pracuje w sklepie na ulicy Zamkowej.

@Zainteresowany

Podoba mi się Ania Wajgled jako kobieta z wyglądu i z makijażu. Wyjezdzala dzisiaj z Dino na ulicy Godebskiego na Majkowie. Fajnie wyglądasz.

@Zainteresowany

Wolę rozpuszczone włosy jak w koka. Lepiej wygląda.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Mati

Jak wygląda praca na produkcji?Umowa o pracę czy zlecenie?Jakie jest ynagrodzenie?

Głodomór

Witam .Jestem dość wybredny , ale kupiłem "polędwicę z komina". Soczysta, smaczna ,choć wyprodukowana z 71% mięsa. Jadłem o wiele gorsze świństwa za większe pieniądze. Polecam

Smakoszka
@Głodomór

Sądzę ,że skoro "polędwica" to powinno być 100% mięsa.Zastanawiam się co stanowi te 29%

@Głodomór

Hej:) Forum ma służyć pracownikom w wyszukiwaniu informacji o pracodawcy, ale dobrze wiedzieć, że klienci są zadowoleni:) Mógłbyś jakoś skomentować pracę sprzedawców w sklepie Werblińskiego?

Greg
@Smakoszka

W każdej wędlinie, i wyrobach garmażeryjnych powinno być prawie 100 % mięsa, reszta to sól i przyprawy. Zero wypełniaczy, konserwantów, białka sojowego, kaszy mannej, itp.

Czy Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kg

Ja miałam umowę zlecenie później umowę o pracę do końca czerwca ale zerwał że mną umowę że względu na to że nie miałam usprawiedliwionych godzin co mnie nie bylo

1949

Pisałam ale jeszcze raz napiszę kupiłam Waszą " KIEŁBASA DOMOWA"/DOMASZNIA/ 300 g ,jest nie do zjedzenia same żyły, chrząstki i twarde kawały jakiegoś mięsa .pisze że wędzona nie, tylko zaparzona w wodzie bez przypraw , żadnego smaku ani wyglądu .Niech pan sam takie rarytasy je ,a nie dorabia się na nas klientach.

@1949

Ta firma ma negatywne opinie od ponad trzech lat i nikt się nie zainteresował. Kupiłam w promocji kaszanke cienka z wątróbka 11,7% w sześciu kilogramach nie było nawet kawałeczka. To jest firma która powinna zainteresować się telewizja. Kaszanka dla psa a pies nie chce jeść. Werblińscy wstyd i hańba przodkowie się w grobie przewraca.

Anula
@Gość

Nie polecam tam pracowac

Łucja
@Anula

Dlaczego nie polecasz zatrudnienia w tym miejscu? Twój wpis jest lakoniczny, a mi zależy na rzetelnych komentarzach. Napisz proszę, co Ci się nie podobało. Zdradzisz, jakie stanowisko zajmowałaś? Może któryś z aspektów pracy oceniasz pozytywnie.

@Anula

Mam pytanie odnośnie przyjęć do Zakładu Werblinski jaka jest umowa atmosfera i zarobki. Słychać opinie pracowników o zakładzie nie zaciekawe.

@Anula

Cześć @Anula, rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale skorzystam z okazji, że mam kontakt z byłym pracownikiem Werblińskiego i zadam dwa pytania: 1. Ile miesięcznie zarabialaś? 2.Czy wypłaty zawsze przychodziły na czas i były zgodne z kwotą na umowie?

@Zainteresowany

Hej, zastanawiam się, czy zdecydowałeś się wziąć udział w procesie rekrutacyjnym do Zakładów Werblińskiego? jeśli ta, byłoby super, gdybyś opisał swoje wrażenia po rozmowie. Pozdrawiam serdecznie.

Beata

Czy znacie kogoś z Zakładów Mięsnych Werblińskiego, kto dzięki sumiennej pracy otrzymała awans, lub podwyżkę? Chciałabym określić możliwości rozwojowe w firmie.

Jacek, Łódź.

Witam. Piszę ku przestrodze konsumentów aby nie byli tak jak ja niemile zaskoczeni. Kupiłem kiełbasę "Sląską" tej firmy i 30 dkg wkroiłem do barszczu białego. Barszcz był tak słony że do wylania a ja go nie soliłem. Kiełbasa wygłądała zwyczajnie, ale zawartość soli w niej pobiła wszelkie rekordy. NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU ! Pozdrawiam.

Stanisław Bogdan

21.2.2020 r ponad dwa tygodnie kupiłem wędlinę tej firmy do końca ważności wyrobu było ponad dwa tygodnie . polędwica z komina okazała niesmaczna , nie przyprawiona. Szkoda marnować mięso na tego typu produkcję. Jeżeli firma nie zmieni jakości to może już teraz ogłaszać " pipen geszeft". Stanisław Bogdan

SLAVCIO

Uwaga na produkty - Zaklady Miesne Werblinski Sp. z.o.o. Sa bardzo zlej jakosci, co spotkalo mnie osobiscie, poniewaz potrafia wypuszczac na rynek wadliwy towar w postaci zawartosci małych łupin i twardych "elementów" w miesiwie. Gdzie w takim razie jest w tej firmie i jak funkcjonuje proces technologiczny, co robi osoba odpowiedzialna, aby jakosc byla na odpowiednim standardzie. Nie polecam, a nawet przestrzegam, bo po mojej "przygodzie" z ich produktem musialem zglosic sie na wizyte u stomatologa, aby odbudowac płytke nazębną i wyleczyc uszkodzone dziąsło.

Zła jakość kasznki!!!!!!!!!!!!

Kupiłem dnia 11.09 w Lidlu we W-wiu kaszankę wyprodukowaną przez Z.M. Werbliński Debnialki Kaliskie. Nazwa z opakowania " Kaszanka z wątrobą". Po sprubowaniu jednego kęsa mało się nie zżygałem, same chrząstki, żyły, żadnej wątrubki w jednej kaszance nie znalazłem. Szanowni producenci. To jest XX wiek, to nie jest komuna, że co się ludziom żuci to zeżrą. Moje wnuki po sprubowaniu nie chcą na kaszankę patrzeć. To co kupiłem to się nie daje do jedzenia. W zamian za dyskomfort za tą "kaszankę' spodziewam sie rekompensaty w postaci dobrych Waszych wyrobów przysłanych przez kuriera na mój adres: Henryk Kocuła 54-314 Wrocław ul. Hermanowska 87/12 Ps. Jeżeli nie zareagujecie na moją skargę to opublikuję tą sprawę w mediach społecznościowych. z Poważaniem h. Kocuła

Czy są przyjęcia do zakładu pracy Werblinski jakie są warunki płacy i jaka jest umowa. Pracuje dużo Ukraińców w zakładzie.

Kaszana

Ja również kiedyś pracowałem w tej firmie. Nie wiem jak teraz ale wtedy to był typowy (usunięte przez administratora)!!!. Warunki były tragiczne zimno, mokro, i do tego zmuszanie pracowników do pracy po 12h. Wynagrodzenie za nadgodziny było placone pod stołem, firma zarabiala jeszcze na pracownikach, nieodprowadzajac nalezytych składek. Naszczescie zostalem szybko zwolniony z powodu braku checi do pracy po 12 h. Takie firmy powinno odrazu sie zglaszac do inspekcji pracy. Kierownicy niektorzy obrosnieci w piórka, jak i pracownicy lizacy im tyłki. Pamiętam jak to chłopacy nieraz pluli do mięsa na produkcji z ktorego krecili jakas kielbase. Praca w tej firme była jakimś nieporozumieniem!!!

Łucja
@Kaszana

Widzę, że bardzo źle wspominasz pracę w Zakłady Mięsne. Ale napisałeś, że pracowałeś tam dawno temu. Może od tego czasu coś się zmieniło. A na jaką umowę byłeś zatrudniony? Zatrudniali na zlecenie czy umowę o pracę?

Kaszana
@Łucja

O prace pełny etat

Renia

Czy w firmie pracują obywatele Ukrainy ?

aaa
@Renia

jest ich całkiem sporo, poza tym Gruzini i jeszcze dalsze nacje nadciągają...

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Werbliński Witold Sp. z o.o. Sklep Mięsny?

aaa

rozmowę kwalifikacyjną przeprowadza dyrektor odpowiedniego działu (konserwy, wędliny lub rozbiór) na terenie zakładu a nie w sklepie

Emerytzniesmaczony

Kupiłem polędwicę łososiową firmy "Werbliński " była niesmaczna , pomyślałem że może na gorąco da się zjeść , niestety przy podsmażaniu wydzielał się smród moczu i starego knura . Kupiłem tylko dla tego że zmyliło mnie logo firmy w kolorystyce i pisowni łudząco przypominające "Morliny". Nigdy więcej wyrobów tej firmy.

hmmm

to tak jak by się pracowało na Ukrainie, bo "naszych" mało...

Aaaa

Są przyjęcia do firmy werbliński zakład. Iesny werbliński w dębniałkach jakie zarobki i czy można non stop po 12 komu trzeba dać w łapę żeby mnie przyjęli

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o. - Dębniałki Kaliskie

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 22
    62-800 Dębniałki Kaliskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o.