Opinie o Jansen Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jansen Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jansen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jansen Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda praca kierowcy w tej firmie? Czy auto jest przypisane do jednego pracownika ? Czy po skończonej pracy wraca się na bazę czy auto jest po dom ?

Anecia
@Zainteresowany

Praca kierowcy to błąd jaki możesz popełnić. Auta SPRINTER pozostawia wiele do życzenia. Serwis cały rozklekotany. Auto pod dom, oni by chyba się za jaja powiesili jakby dali. Odradzam pracę tu????????????

Radek Nowy wpis
@Anecia

Głupoty wypisujesz. Pracowałem jako kierowca w tej firmie. Auto sprinter ten stary był mój,jeździłem nim do Poznania i Krakowa. Super auto Lepszy niż te nowe. Jeden po dniu już wrócił do servisu ale to nie wina firmy,tylko dilera Mercedesa. Auto po długiej trasie jak naj bardziej można było zabrać pod dom. Więc nie oczerniaj firmy. Osobiście polecam tam pracę jak jest ogłoszenie to jechać i samemu CV zostawić u dziewczyn

już nie pracuję Nowy wpis
@Anecia

Atmosfera fatalna, sfrustrowane baby w biurze które obgaduja wszystkich i siebie wzajemnie , wiecznie niezadowolone szukające afery. Pieniądze słabe, nie polecam.

Pracowałem długo w tej firmie, muszę powiedzieć, że zarówno warunki płaca/praca jak i kontakty między pracownikami są świetne. Oczywiście jeśli nie jest się aspołeczną jednostką. To nie jest hurtownia serów tylko importer. hurtownie się tutaj zaopatrują. I tak z ciekawości - co ma hurtownia do wyjazdów do Francji??;P a jeśli już wyjazd by był to logiczne, że można by było wykorzystać język :P

Odradzam
@pracownik

Ten komentarz został napisany przez aspołeczną jednostkę - właściciela. Więzienny typ. Z więziennymi zasadami. Trzeba się sądzić nawet o szklankę mleka bo typ nie zna przepisów o firmie która ma. Obrażanie ludzi to już norma, tylko za plecami bo prosto w oczy to uśmiech pierwsza klasa. Firma niby się rozwija bo robią pozory że są więksi niż są. Robią sieć sklepów.zeby sprzedać firmę za więcej kasy. Tym czasem poza pozorami o sieci sklepów to w sumie mała i prosta firma,.takie Januszowo.

Damian kabel!!!! Nowy wpis
@pracownik

Nie radzę tej firmy i pracy tu. Teraz prawda, czyli praca ponad 8 godzin, dużo nadgodzin niepłatnych w dobie chorendalnej inflacji. No i każdy podlizuje się do właścicieli, żeby inny miał duuuużo gorzej, a podlizujący jak najlepiej. Raz coś nieznaczącego będzie i cię nie ma! Człowiek to dla nich nic, następny i następny. Firma do likwidacji !!!!!!!!

Pracownik Nowy wpis
@Damian kabel!!!!

Nie sądzę ja tu pracuje wiele lat i nie jest tak jak piszesz. Nie spotkałem się z przypadkiem zwolnienia dobrego pracownika przez szefów. Niektórzy sami odeszli założyli własne firmy , kilku osoba podziękowano z uzasadnionych powodów. Obecnie atmosfera jest ok mamy sporą swobodę pracy ale też są nam stawiane cele jak wszędzie tylko z tą różnicą że im więcej dajemy od siebie tym więcej zarabiamy. Jak jest tak źle to zapraszam do np konkurencyjnych firm z branży zobaczycie co to znaczy :). Ja polecam i szczerze uważam że jest ok i firma nie jest do likwidacji jak piszesz:)

nowy

Szczęśliwy
@nowy

Praca ponad 8 godzin, a płaca jak za 8. Wyjazdy w Polskę na kilka dni i tam jest dopiero orka. Start od 2 rano z pod domu, a koniec o 17:00. Powrót drugiego dnia, nie widzisz rodziny, dzieci nie zawozisz do szkoły, wszystko na głowie drugiej połówki. Czy to jest praca na etacie... Ani grama złotówki więcej za nadgodziny, których jest w miesiącu ponad 20. Sam sobie odpowiedz, czy nadgodziny za darmo w dobie horendalnej inflacji to jest dla Ciebie fajne?

Pracowinik
@Szczęśliwy

Ktoś tu chyba sieje defetyzm, pracuję w tej firmie nikt tu nie zaczyna pracy o 2 w nocy i kończy 15. Nie ma też wyjazdów na kilka dni w Polskę chyba się komuś Janseny :) pomyliły.

NIEEEE
@Pracowinik

Wyjazd do Gdańska, czy chociażby Poznania. Mając ponad 20 punktów praca odbywa się dwa dni, w jeden dzień nie da rady więcej jak 14-16 punktów objechać. Wyjazd z domu o 2 rano, żeby o 6 rano zacząć w danym mieście. Resztę sobie sami wyobraźcie, czyli co praca ponad 8 godzin zaczynając od trzaśnięcia drzwiami z pod domu...

odp
@NIEEEE

Szanowny Kolego, Powinniśmy napisać były kolego z pracy:) wyjazd raz w mieiącu na dwa dni do Poznania lub Gdańska z 20 punktami to faktycznie orka jak w polu przy pomocy konia:).Zapomniałeś wspomnieć że dodatkowo otrzymujesz dietę oraz nocleg w dobrej jakości hotelu. Dodatkowo jeżeli w normalny dzień paracy kończysz o 12 zaczynając o 7 to bardzo ciężka praca:). Życzymy powodzenia w poszukiwaniu nowej parcy i zastanowieniu się dlaczego pracodawca nie przedłużył umowy skoro tak dobrze pracowałeś. Informacyjnie dla potencjalnych pracowników , brak rotacji oraz pracownicy z wieloletnim stażem są najlepszym dowodem że nie jest u nas tak źle:) Wszystkiego dobrego!!!!

Kacper

Uważacie ze firma daje możliwość rozwoju i awansu ?

Maria
@Kacper

NIE, możliwość awansu to nie tu!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Jansen Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Anecia

Czy pracownice w biurze obgadują pracowników? Słyszałam, że nie jest za ciekawie i co ktoś nie pasuje do układanki to siup wywalić nie patrząc na pracownika co nie robi nic złego......

Tomasz

Jest jakiś powód tej ciszy?

remik

firma aktualnie poszukuje na stanowisko Business Development Manager @tomasz. oferują zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; i konkurencyjne wynagrodzenie złożone z części stałej oraz zmiennej, a także możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

pracka

Poszukuje informacji - jak zdobyć kontakt do jasnesa - bo firma zajmuje się sprowadzaniem ekskluzywnych nabiałów a teraz w momencie otiwerania restatruacji albo jak to inaczej mówią kanjpy będzie mi potrzebne cośtakiego. mam nadzieje, że jakoś uda się mi dowiedzieć czegośjeszcze o tej firme tutaj po opiniach.

Olink

Odnoszę wrażenie, że nikt nie pisze o rekrutacji, bo właśnie ludzie są zadowoleni z pracy u nich i nie potrzebują jej zmieniać. W zasadzie import produktów nabiałowych nie wydaje się niczym codziennym, ale najwidoczniej firma zapełniła lukę w rynki potrafi z tego jak widać czerpać korzyści. Mam nadzieję, że ma to przekład również na pracowników.

Skoro w firmie jest dobra atmosfera i dobre zarobki to na pewno warto powalczyć o pracę tam.

Dziękuję za informacje. Myślałam,że ta firma to hurtownia serów w tym francuskich i pomyślałam, że wiąże się to z wyjazdami.Chodziło mi o możliwość kontaktu z językiem. Czy w takiej firmie taki kontakt jest. Jeśli to importer serów to pewnie kontakt jest większy niż byłby w hurtowni.

A jakie są warunki pracy i możliwość rozwoju? Jeśli to hurtownia serów to czy wyjeżdża się do Francji na przykład i można wykorzystać język francuski? I czy atmosfera w tej firmie jest przyjazna?

jansen pic na wodę

dajcie sobie spokój tylko znajomi

były

nowy - 2013-02-24 08:23:30 witam mam pytanko jakie sa tam warunki pracy po ile godzin sie pracuje za jakie pieniadze itp?az skończysz i płaca za 8 reszta jest w pakiecie wolontariat

pl

pracujesz aż skonczysz nie ma ze boli

były...

Tak jak ktoś wcześniej napisał: brak procedur, praca w godzinach jakich firma potrzebuje, każdy zajmuje się każdą pracą, przerabianie towaru to chleb codzienny, właściciele niereformowalni i nie zależy im na pracownikach. Właściciele to właściwie dość prości ludzie, zależy im tylko na tym co sami zarobią. (usunięte przez administratora)...

jola

ja tam pracowałam jakiś czas temu w biurze i było o.k. odeszłam pół roku temu,, bo przeprowadziłam się do innego miasta. polecam ogólnie.

Lolek

Ja się zwolniłem i w 2 innych firmach tej branży zobaczyłem co to znaczy bajzel. W tej drugiej cały cza spracuję ale to dopiero jest porażka. A w jansenie teraz podobno mają komplet W serach zawsze coś się przeterminuje bo to nie jest woda ale oni to chociaż oddawali ten syf do utylizacji a moja obecna firma obciąża handlowców. Ogólnie w Jansenie było ok tylko handlowców mieli z łapanki nie znali towaru, nawet nie wchodzili do magazynu. W biurze też nikt nie miał pojęcia o serach. Młody szef sie czepiał ale nie był groźny starszy groźniejszy ale rzatko się czepiał. W sumie to była spokojna robota za niezłe pieniądze ale chciałem sobie poprawić

Zostaw merytoryczną opinię o Jansen Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jansen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jansen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Jansen Sp. z o.o.