Opinie o Gdańskie Młyny w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gdańskie Młyny. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gdańskie Młyny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdańskie Młyny w Gdańsk

Zenebiusx Nowy wpis

Proszę podajcie jakiego ziarna używają

Operator

Firma poprostu tragedia, sanepid powinien zamknąć ta firmę. Ukraińcy rękami mieszają mąkę bądź jest zbierana z podłogi. Kierownik Bartek to upośledzony człowiek. Zero szkolenia, zero wdrożenia, BHP i bezpieczeństwo pracy tam nie istnieje, omijać z daleka.

Szczery Nowy wpis
@Operator

Całkowicie się zgadzam Bartek jest niewychowanym debilem w dodatku duży palec wystawał mu z buta więc świadczy to o jego zacofaniu. Drze ryja na całą hale a jest śmiesznym małym człowiekiem z kompleksami.

Joanna

Kochani, firma pisze, że oferuje staże na stanowiskach produkcyjnych i administracyjnych. I potem tak: posiadamy długofalowy plan rozwoju zawodowego dla absolwentów szkół technicznych. A co z administracyjnymi stażystami, dla nich planu kariery nie ma? PS. klemens, pożyczył od kogo? Od firmy, czy od Ciebie?

Klemens
@Joanna

O demnie w a to tylko dla tego że mieszkał 3 miesiące za darmo więc stwierdził że może też sobie zabrać mikrofale i czajniki

Krystyna
@Klemens

3 miesiące? A jak on o sobie zorganizował, że za darmo się dało niby? To do teraz nie ma z nim kontaktu?

klemens Nowy wpis
@Krystyna

jeden miesac prosil ze zaplaci pozniej bo mama w szpitalu i musal wyslac kase na drugi dzadka mu zabili i wysyla kase na pogrzeb a na trzeci mial zaplacic ale ja bylem na urlopie i nie przelal kasy wziol dwa czajniki i mikroale i zniknol

Krystyna Nowy wpis
@klemens

Nie wiem czy to żart czy to na poważnie jest pisane, podebranie tego sprzętu zdaje się wręcz nieuzasadnione. A co urlop miał do tego, że zapłacić nie mógł? Dziwniejszego argumentu to chyba nie widziałam jeszcze. To co teraz tak właściwie z tym wszystkim?

klemens

czy w Gdanskich Mlynach pracuje jeszcze ukrainiec ANATOLI CO POZYCZYL POD MOJA NIEOBECNOSC MIKROFALE 2 CZAJNIKI I ZAGINOL

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gdańskie Młyny spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
MK ANGLIA

POSZUKUJE PANA Z UKRAINY O IMIENIU ANATOLI KTORY PRACUJE W gdanskich mlynach o mnie (usunięte przez administratora)jak go znasz daj mi znac moj numer 510752755

Madison

Witam. Chciałabym się zapytać jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie? Jak atmosfera, kierownictwo oraz reszta pracowników. Jak wygląda zatrudnienie- jaki rodzaj umowy i na ile na początek i po jakim czasie otrzymuje się na czas nie określony

Jarosław

Widzę, część osób narzekało na warunki pracy. Coś zmieniło od tamtego czasu. Jak ze szkoleniami? Wdrażają teraz pracowników rozpoczynających pracę? Można liczyć na pomoc kogoś bardziej doświadczonego?

genek

Firemka rodem z PRL, inny świat, obleśna pod wieloma względami, to fakt

Brak

Bzdury totalne . Polecam tą firmę .

ziom

ciekawa firma, współpraca ciekawa, ciekawi ludzie. ciekawe ile ci za tą reklamę zapłacili

RobErt

Bzdurzysz kolego - w firmie (usuniete przez moderatora) i okrada pracowników. Brak perspektyw to wizytówka Twojego zatrudnienia - dziś jesteś, jutro Cię nie ma. Brak jakiejkolwiek ścieżki rozwoju - eksploatacja do cna i wypad. A spróbuj napomknąć o podwyżce...

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańskie Młyny - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gdańskie Młyny?

Zobacz opinie na temat firmy Gdańskie Młyny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gdańskie Młyny?

Gdańskie Młyny