Opinie o Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. w Skoczów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy w Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Gość Nowy wpis

Chciałem zapytać jak wygląda kwestia warunków BHP oraz traktowanie pracowników ?

gaja

Nie ma tak źle, raz jest lżlej raz ciężej. Zawsze można dorobić nadgodzinami.To jest praca dla ludzi chcących pracować a nie flirtować i brać kasę bo im się należy.

Nivk jak każdy Nowy wpis
@gaja

Jest beznadziejnie, jak w całym Skoczowie

Azja

Pracuje w Tucznie, po zmianie dyrektora nic praktycznie się nie zmieniło, poza tym że powstało wiele nowych nikomu nie potrzebnych stanowisk i każdy się czuje najważniejszym. Szary pracownik nie wiem kogo ma się słuchać. Ogólnie praca nie jest zła, do każdej można się przyzwyczaić, tylko pracownicy z Ukrainy to porażka.

Tudeski Nowy wpis
@Azja

A co dla pani nie zadowoliło pracowniki z Ukrainy? Na produkcję i opakowaniach pracownicy z Ukrainy pracują nie gorzej i nie lepiej niż Polacy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Tomasz

Pracodawca jak najbardziej zasługuje na dobrą opinię. Fajna atmosfera i w miarę godziwe zarobki, polecam.

Marta Okrasek

Dzień dobry, Czy umie mi ktoś odpowiedzieć jak wygląda praca w dziale technologicznym? Jak warunki atmosfera, co nieco o zarobkach (czy są godziwe :)).

Zuzanna
@Marta Okrasek

Też jestem zainteresowana tą pracą w Trumpf. A jaka umowa Cię interesuje? Daj znać, jeśli weźmiesz udział w rekrutacji.

wkurzona

Porażka , ja po jakimś czasie wszystkiego sama się już nauczyłam , ale na początku niczego Cię nie nauczą bo zero szkolenia , a później żal patrzeć na nowych jak ciągłe pretensje do nich i (usunięte przez administratora) bo nie umieją czegoś zrobić. Praca ciężka i nudna , na jednej hali upał , że spocona , a na drugiej zimno , że można się rozchorować. Najlepiej mają się mechanicy , a zwłaszcza jeden taki młody ściemniacz który nie musi na zmianach robić tylko na warsztacie siedzi i robi jakieś dziwne obchody bo na hali nic nie potrafi po tylu latach naprawić. Koleżanka mówiła że zarabia 4000 brutto ! a stare pracowniczki zapieprzają za śmieszne pieniądze. Koleżanka po 5 latach nawet 2000 na rękę nie wyciąga. Brak słów. Oczywiście wszędzie kamery żeby kierownictwo miało co oglądać.

Ryszard
@wkurzona

Jeżeli jest tak jak mówisz, to warunki pracy muszą być naprawdę ciężkie. Czy rzeczywiście nowemu pracownikowi proponuje się większe wynagrodzenie niż takie, które przysługuje pracownikom z dużym stażem? Na co jeszcze może liczyć nowo zatrudniona osoba?

Xxx

Pracuje w Tucznie w czekoledzie i dostaje ledwo 2000 zł chciała bym sie dowiedzieć ile zarabiacie Skoczowie pozdrawiem

zainteresowana

orientujecie się czy znaleźli już specjaliste ds. kadr?

Sansa
@zainteresowana

Tak, znaleźli

Iza

Czy tak dobrze wam się pracuje i dlatego przestaliście korzystać z tego forum?

zainteresowany

prowadzą aktualnie jakieś rekrutacje?

Justyna

@Czarek, czy znalazłeś informacje odnośnie rekrutacji prowadzonych w Trumpf Mauxion Chocolates? Jeśli tak, to może podzielisz się nimi na forum? Na jakie stanowiska poszukiwani są pracownicy? Jakie są wymagania i oferowane warunki zatrudnienia? Czy zdecydowałeś się na swoją aplikacje?

Czarek

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy potrzebują pracowników?

Stary

Nie polecam ludzie boją się gdy przechodzi kierownictwo boją się że zaraz dostaną zrypke za byle co. Gdy chcesz urlop pytają się po co ci. Gdy jesteś na zwolnieniu dyrektor pyta się na co chorowałem nawet najintymniejszych szczegółów musi wiedzieć . Pani dyrektor potrafi krzyczeć na pracowników jak na dzieci w szkole nagminnie się to zdarza. Szkoda słów......

Justyna

Dla współczesnych ludzi w pracy bardzo ważne jest wynagrodzenie, ale także szkolenia, możliwość awansu czy benefity pozapłacowe. Czy w Trumf Mauxion Chocolates można liczyć na stabilne zatrudnienie oraz powyższe rzeczy? Jaki rodzaj umowy jest oferowany przez pracodawcę?

Radek

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca.Warto aplikować?

Fyhb
@Radek

Nie warto

XOXO

Nie polecam pracy tam. Bardzo złe traktowanie nowych pracowników . Cały czas obgadują, nie dadzą się nauczyć tylko narzekają. Komplikują że jedna osoba mówi tak a druga cokolwiek innego.I myślą że powinniśmy wszystko perfekcyjnie umieć już w pierwszym dniu pracy. Mało płacą 12,50 brutto na godzinę za 1 i 2 zmianę i 15 zł brutto na 3 zmianie. Dużo nowych pracowników rezygnuje po kilku dniach. Bardzo szybkie tempo pracy. Odradzam. Szkoda nerwów.

...
@XOXO

Dokładnie, odradzam

Feliks

Czy tak dobrze pracuje sie w firmie, że od dawna nikt nie pisze?

NN

Nie doradzam tam pracować bo jak dłużej okres pracuje się a jak przyjdą nowe osoby to dostają umowę pod zakład a te dłużej co robią to nie.Żeby nie miały dziecka bo dzieci chorują to trzeba wziąć wole to osoby odpadają,najlepiej żeby jeszcze nie chorować,nie brać Ulopu.Takie osoby się najlepiej się nadają

Jakie są aktualne zarobki na produkcji? Czy jest okres próbny? Jeżeli tak, to czy po okresie próbnym można zarobić lepiej?

Zostaw merytoryczną opinię o Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Rzeczna 3
    43-430 Skoczów

Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o.