Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Serenissima Polska Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Serenissima Polska Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
dorka584 - 2010-10-15 22:50:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czy masz jakieś uwagi o pracy w tej firmie? Pracowałeś w firmie Serenissima Polska Sp. z o.o. (Łódź )? A może bez przerwy tam pracujesz? Pomóż wylansować swojego pracodawcę, daj znać przyszłym pracownikom o warunkach pracy panujących w waszej spółce. A jak przedstawia się sprawa premii?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serenissima Polska Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Serenissima Polska Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x