Expresserwis Sp. z o.o.

Opinie o Expresserwis Sp. z o.o.

Artur 2013-11-19 11:55:18
Naprawiają wszystkie urządzenia- chłodnicze, gazowe, gastro, mroźnicze. Nasz hotel ma z nimi podpisaną umowę i zawsze są na czas!!. Polecam
pracownik 2014-06-12 06:30:32
(usunięte przez administratora)Radzę dokładnie sprawdzić zanim zdecydujesz się na skorzystanie z tej firmy.
Spółka podwykonawcza 2014-08-26 11:48:07
spróbuj - jeśli pracy nie masz - i dawaj znać
co wy klepiecie 2015-02-13 22:56:27
firma zajmuje sie próbą naprawiania sprzętu gastronomicznego.
Dobrze radzę...nigdy nie idź tam do pracy ani nie korzystaj z ich usług. Dla nie dowiarków wystarczy poczytać w necie!!!!
24/7 2015-09-03 17:16:00
słyszałam zajmowałem ?
od 2013r 2015-11-18 20:55:18
nie polecam pracować w firmie krzak ludzie dajcie sobie spokój z ta chęcią praca u nich. po pierwsze ani się tam nie zarobi bo tą jałmużnę można odbierać miesiącami ani też nie odzyska się ostatniego wynagrodzenia..idź zapytaj w hurtowniach co o nich sądzą bądź zapytaj ludzi z branży..pracowałem jak głupi osiol żeby mieć na opłaty a czasami i to ledwo starczyło..nie polecam szkoda czasu
od 2013r 2015-11-18 20:59:37
zawsze możesz ich zgłosić ze nie używają stacji odzysku czynnika chłodniczego..;d kłopoty gwarantowane ponadto inspekcja pracy też może się zainteresować ze maja pracowników zatrudnionych na czarno..pracownicy tez nie mają uprawnień do wykonywanej pracy nie mowie tu juz o SEP czy BHP czy nawet książeczce sanepidowskiej (zdążą się ze są naprawianie sprzęty gastronomiczne u klienta jak i w serwisie a tak naprawdę w garażu )
Marsel 2016-04-10 13:19:51
Nie polecam. (usunięte przez administratora)
Zostaw swoją opinię o Expresserwis Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expresserwis Sp. z o.o.