Profexim Sp. z o.o.

Opinie o Profexim Sp. z o.o.

Studencik 2015-03-18 11:09:33
W firmie Profexim pracowałam przez rok. Początkowo siedziałam na recepcji, później robiłam dosłownie WSZYSTKO: od częstowania gości kawą po załatwianie prywatnych spraw prezesa, pomoc księgowej i całą resztę... W firmie brak przyjaznej atmosfery, są jakieś układy i układziki, księgowa jest pupilkiem Prezesa i jest sie rozliczanym z każdej minuty pracy. Nie wspominając o jakich kolwiek podwyżkach o które trzeba się wręcz wykłócać a jak już się dostanie to można się liczyć z otrzymaniem wypowiedzenia w trybie natychmiastowym :-) Nie polecam ludziom którzy się szanują i chcą być szanowani oraz tym którzy źle znoszą krytykę!
J 2015-09-28 14:43:43
Bzdura. Do pracy idzie się pracować, jeżeli ktoś ma pretensje o rozliczanie go z tego, jak spędza czas, który powinien przeznaczyć na pracę, to problem jest z nim samym, a nie z pracodawcą. Pracuję w Profeximie ponad rok, i nigdy nie miałam problemu z czasem pracy - potrzebowałam wyjść wcześniej, to puszczano mnie wcześniej, potrzebowałam załatwić coś od rana, przychodziłam później. Nikt nigdy nie miał o to pretensji, przecież różne rzeczy się zdarzają. Atmosfera też jest ok, nikt na nikogo krzywo nie patrzy, ludzie ciągle się uśmiechają.
Dla mnie firma na plus.:)
STUSTUSTUSTUDEENT 2015-11-11 22:29:31
"Atmosfera też jest ok, nikt na nikogo krzywo nie patrzy, ludzie ciągle się uśmiechają."- dobre! Do mnie się często uśmiechali, zamydlali oczy a na koniec potraktowali jak śmiecia. Warto się więc zastanowić czy wszyscy Ci ludzie o których piszesz uśmiechają się szczerze i czy przypadkiem już nie planują Cię zwolnić. Niestety takie są realia w tej firmie. NIE POLECAM !!!
giwk 2016-04-21 19:54:20
tak szczerze @pukur? Moim zdaniem naprawde trzeba sovie zasłużyć, żeby kogoś zwolnili,. W dzisiejszych czasach firmy wcale nie robią tego tak chętnie, obawiając się że pracownik poda ich do sądu pracy. W takie przypadki pracownicy wygrywają w sądzie w 95%
Kika 2016-12-01 04:27:42
@Studencik
Zgadzam sie z pierwsza opinia, ksiegowa falszywa kadrowa donosicielka, mozesz jej sie spodziewac pod drzwiami toalety, zakompleksiona prezesowa ktora juz nie pracuje, a nawet jak to robila to jej glownym zajeciem bylo dojezdzanie klientow i testowanie znajomosci excela, knucie, manipulowanie, sklocanie pracownikow, prezes nawiedzony bez pomyslu na siebie i swoja zalosna upadajaca firme, prostak, prymityw, cham, burak od ktorego nic sie nie nauczysz, fatalna atmosfera, na temat formy mojego zwolnienia sie nie wypowiem, ale czego sie spodziewac po wiesniakach z lomzy?
Zostaw swoją opinię o Profexim Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profexim Sp. z o.o.