Asamed Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Asamed Sp. z o.o.

* 2011-04-03 02:06:00
(Opinię powyżej pisał chyba sam szef tej firmy) Ostrzegam wszystkich przed tą firmą zastanówcie się dwa razy zanim zechcecie się tam dostać !!! Na pierwszej rozmowie obiecują złote góry co nie daje odzwierciedlenia później. Zakres obowiązków nie jest wcale określony przez pracodawcę , pracownik ma robić wszystko jak nie zrobi szef potrafi wszystkim wokół opowiadać bardzo nieprzyjemne rzeczy na temat danego pracownika od idiotów po debili, tak więc trzeba się przygotować na prace od sprzątaczki poprzez magazyniera i kierowcy do pracownika biurowego i webmastera. (usunięte przez moderatora)
Oszukany 2011-04-04 01:27:55
Zgadzam się z powyższą opinią, brak formalnej struktury w firmie, niejasny zakres obowiązków, pracodawca stawia wymóg założenia własnej firmy, na początku płaci tyle ile było ustalone, lecz nieterminowo, później szuka \"haków\" i wykorzystuje każdą okazję aby obciąć premię, w dodatku opóźnienia w płatności są coraz większe. Atmosfera w firmie fatalna, szef ma okres 20 dni w miesiącu, decyzje nielogiczne, trzeba stąd uciekać. Przestrzegam wszystkich przed tym pracodawcą. Co miesiąc stres czy człowieka nie zwolnią - w sensie czy nie pójdzie na urlop bezpłatny. Paranoja.
Bartas 2011-04-06 14:24:53
Nie jestem człowiekiem anonimowym. Współpracowałem z tą firmą 9 miesięcy, a więc początki były piękne i obiecujące, z upływem tygodni moja umowa "dżentelmeńska" z szefem stała sie szarą rzeczywistością. przez 8 miesięcy pracy o podwyżce mogłem zapomnieć, a humory szefa były nie dozniesienia. Wspólpraca z większością pracowników była nie naganna (sympatyczni ludzie - jedyny plus w tej pracy). Minusów można wymieniać wiele, zgadzam się całkowicie z pozostałymi opiniami. Apropos (zamiast obiecanej podwyżki szef obciął mi pensje do 800zl).
anonim 2011-04-06 15:40:22
Bartas, szacunek ! Emilu. posiada na rynku bardzo dobra opinie - tego nie wiem. interesujaca atmosfera pracy - niczym w serialowym \"dexterze\" , nigdy nie wiesz skad Cie pierdolnie , fakt wielu milych ludzi mozna tam spotkac - jak najbardziej . w mcdonaldzie tez, i nawet placa podobnie, chociaz nie daja narzedzi do pracy (odplatnych, przykladowo za olej do frytek nie musisz placic , co nie ? ) pozdro - z tym tez sie zgadzam : ) ogolnie mialem ciezko, i mnie przyjeli za co jestem bardziej niz wdzieczny. jednak bylo, jak bylo i niestety musze zgodzic sie z niemal wszystkimi (emil firme asamed chyba z pobliskim przystankiem autobusowym pomylil) opiniami nade mna, a i sam moglbym dodac nawet nie 3, a 30 swoich groszy. tylko po co pozdrawiam serdecznie ekipe !
kierownik 2012-02-21 10:47:02
Niestety opinie powyżej są jak najbardziej trafne z wyjątkiem pierwszej napisanej w celu pozycjonoania firmy.
Z pracą w tej firmie wiąże się ciągły stres zależny od kapryśnych nastrojów szefa, nieograniczone obowiązki bez żadnego szkolenia.
Pracownik w pełni musi oddawać się firmię również w kwestiach nieczystych zagrywek firmy.
Jeżeli jesteś osobą w pełni odporną na stres w pełni dowartościowaną ,
potrafisz zrobić wszystko lub nauczyć się wszystkiego samemu, nie musisz otrzymywać wynagrodzenia regularnie to tak jest to praca dla ciebie, co do ludzi tam pracujących napewno dostaniesz od nich wsparcie choć i to szefowi się nie spodoba.

gonzo 2016-05-19 18:25:33
@tv ciężko zrobić tak żeby wszyscy mieli takie same warunki. Dlatego są różne stanowiska pracy często różniące się wynagrodzeniem
Zostaw swoją opinię o Asamed Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asamed Sp. z o.o.