Opinie o Alpha Diagnostics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alpha Diagnostics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alpha Diagnostics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpha Diagnostics Sp. z o.o. w Warszawa

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Alpha Diagnostics Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zubaskaliev Nowy wpis

Można odebrać sobie - po uzgodnieniu z przełożonymi. Dodatkowo nie płacą

Agnieszka

Czy w firmie Alpha Diagnostics potrzebują teraz nowych pracowników? Niestety na ich stronie internetowej nie widnieje taka informacja. Może ktoś z was ostatnio aplikował? Jak przebiegał proces rekrutacji? Dajcie znać, czy według was ten pracodawca jest godny polecenia.

@Agnieszka

Nie. Omijać z daleka!

Wojtek@ Nowy wpis
@Agnieszka

Z tego co widziałem to aktualnie potrzebują serwisanta. Mała firma więc pewnie zarobki nie są za wysokie. A aplikacją do jakiego działu jesteś zainteresowana?

Agnieszka Nowy wpis

@Nick, doceniam, że chciałeś odpowiedzieć na moje pytania związane z pracą w firmie Alpha Diagnostics, lecz Twoja opinia na chwilę obecną nie jest w żaden sposób uzasadniona, dlatego, proszę, abyś odpowiednio uargumentował swoje zdanie na temat pracy w tej firmie.

Agnieszka

@Mirarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w tej firmie. Wspominasz m.in. o tym, że pracownicy mogą liczyć na szkolenia. Możesz powiedzieć jakie możliwości rozwoju dała Ci praca w Alpha Diagnostics Sp. z o.o.? Na stronie internetowej firmy można znaleźć informację, że serwisanci przechodzą regularne szkolenia u producentów. A co czeka na pracowników z pozostałych działów?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Alpha Diagnostics Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier serwisu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Mira

Alpha Diagnostics to stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli ktoś pracuje solidnie może liczyć na przyzwoite wynagrodzenie, szkolenia itp. Alpha to mała firma, ale cały czas się rozwija, zdobywa klientów swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Pracownicy w ALpha są zgraną grupą, nie ma konfliktów jak w niektórych korpo. Ja polecam !

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Alpha Diagnostics Sp. z o.o.? Jak oceniacie przebieg rekrutacji? Czy coś Was szczególnie zaskoczyło? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Może na tę chwilę macie jakieś rady dla przyszłych osób zainteresowanych pracą w Alpha Diagnostics Sp. z o.o.?

tama

Jak na Polską firmę nie jest źle. Nowe samochody, służbowe karty płatnicze na wydatki. Robisz co do Ciebie należy i masz spokój.

Anik

Jak w PRLu...i pełnej komunie. Nie licz na cokolwiek np. na umowę, bo to na co się umówisz i tak nie obowiązuje bo AD sama nie wie czego chce. Męczy i męczy a potem wszystko odwołują. Myśle ,że to już schyłek wspaniałości a i działalności . Niepoważna władza i niepoważna firma. Omijać radzę szerokim łukiem zarówno pracownikom jak i klientom.

@Anik

napisała koleżanka która odpadła podczas rekrutacji :-)

Pankracy

Napisał człowiek, który będąc częścią AD myśli że Boga za nogi złapał :D XD

bod

No jest dobrze, bo dają tą umowę o pracę @wydrek. Do tego jeszcze zapomniałeś dodać, że dochodzi ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna i możliwość rozwoju.

Jest fatalnie. Niemal pod każdym względem (kiepska płaca, zła organizacja, kiepska komunikacja między pracownikami, (usunięte przez administratora)

Maga
@Anonim

O ciekawe. To wygląda na opinie jakiegoś "frustrata" co wyleciał może dyscyplinarnie za zaniedbania?

marzyciel
@Maga

Nie... to nie może być żaden "frustrat"...Po dyscyplinarce od AD to każdy by się od razu powiesił bo nie widziałby sensu życia bez tak wspaniałej firmy. Pewnie ktoś się po prostu pomylił. W AD jest najlepiej na świecie (a może i wszechświecie). Słyszałem że praca jest "Lekka i przyjemna". A jakby tego było mało to wszyscy sobie na wzajem pomagają (nie ma tak że ktoś zostaje sam czy coś...). Nie wiem co trzeba by zrobić żeby dostać dyscyplinarkę w takim "Raju na Ziemi".

@marzyciel

Jeżeli szukasz lekkiej pracy to polecam malarstwo. Powodzenia!

Minona

Rzeczywiście... masz rację w malarstwie to i nawet można więcej zarobić niż w AD.

tuba
@Minona

To maluj i sprzedawaj swoje arcydzieła. Kto Ci każe pracować w AD?

Czemu tu brak opinii. Z tego co się dowiedziałem jest całkiem całkiem tj liczenie jazdy jako czas pracy,nie kombinowanie z dietami, nowe samochody itd. Jak na małą 30 osobową firmę z opowiadań jest lepiej niż w cormayu. Mam nadzieję że uda mi się zobaczyć jak jest na serio. Ale jw dziwi mnie brak opinii.

Jak to sie zmywa? Włąsnie rekrutują?

mary

firma się zwija - niestety.....

marysia

jak w PRL-u.....

Zostaw merytoryczną opinię o Alpha Diagnostics Sp. z o.o. - Warszawa

Alpha Diagnostics Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Taśmowa 1
    02-677 Warszawa

Alpha Diagnostics Sp. z o.o.