Polanglo Sp. z o.o.

Opinie o Polanglo Sp. z o.o.

Aktualność

Zespół w dziale księgowości nie jest zbyt duży ale docelowo będzie się jeszcze powiększał? Mam na myśli w przyszłości, prócz tych aktualnych naborów. proszę o opisanie jak praca w nim jest zorganizowana, taki przykładowy dzień?

Gabriela Nowy wpis

Co w dziale księgowości za to słychać? :) nie mam pewności ale chyba ostatnio nikt się co do niego nie odnosił zbyt specjalnie? Parę dni temu została dodana oferta, wstępnie chętnie poczytam o atmosferze, ten dział w porównaniu do innych z jak licznego zespołu się składa?

Nowy wpis

@Gabriela

Dzień dobry, dział księgowości nie jest aktualnie zbyt duży. Panuje w nim świetna atmosfera. Zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury.

Edyta

Dzień dobry, chciałam zapytać, czy w Państwa firmie istnieje możliwość pracy zdalnej / hybrydowej? Czy zatrudniają Państwo osoby 50+? Jestem nauczycielem dyplomowany, znajomość angielskiego na poziomie B2.

Pracodawca Nowy wpis
@Edyta

Dzień dobry, możliwość pracy zdalnej zależy od indywidualnych ustaleń z pracodawcą. Osoby 50+ są u nas widziane równie miło jak osoby w każdym innym wieku.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Polanglo Sp. z o.o.?

Firma Polanglo Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Witam, a czy mógłby ktoś ustosunkować się do pracy specjalisty ds. handlu internetowego? Na pierwszy miejscu na stronie widnieje taka oferta. spełniam warunki lecz nie zostały w niej wprost wskazane widełki placowe. Opowiecie o pracy na dziale cos więcej? wcześniej ktoś chyba słabsza atmosferę tu zasugerował?

Dzień dobry, ogłoszenie jest już nieaktualne, gdyż z nowym rokiem zatrudniliśmy na wspomniane stanowisko pracownika. Do niektórych spraw - jak chociażby właśnie wynagrodzenie - podchodzimy elastycznie, gdyż uzależnione są od wielu czynników. Dotyczy to każdego stanowiska, od specjalistycznego po kierownicze. Nasz dział e-commerce składa się z młodych i energicznych osób, które świetnie odnajdują się w sprzedaży internetowej i tworzą zgrany zespół :)

Agata

Nie wiecie, czy już znaleźli sprzątaczkę? Dopiero trafiłam na ogłoszenie.. I czemu data zakończenia pracy jest w styczniu 23?

@Agata

Szanowna Pani Agato, ogłoszenie jest jak najbardziej aktualne, zachęcamy do wysłania CV na adres: polanglo@polanglo.pl. Pozdrawiamy Zespół POLANGLO

Witold
@POLANGLO

Mężczyźni są tez akceptowani czy tylko kobiety? Mam kilkuletnie doświadczenie w firmie sprzątającej ale obsługiwałem maszynowo duże powierzchnie. Tu też się tak pracuje?

@Witold

Mężczyźni też.

Guśka
@POLANGLO

Dlaczego nie ma podanego wynagrodzenia? Czy to najniższa krajowa na tym stanowisku?

@Guśka

Dzień dobry, w ogłoszeniu zawarte są wszystkie wymagane informacje. Pozostałe kwestie omawiane są podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej (telefonicznie). Do niektórych spraw - jak chociażby właśnie wynagrodzenie - podchodzimy elastycznie, gdyż uzależnione są od wielu czynników. Dotyczy to każdego stanowiska.

Kaśka
@Polanglo Sp. z o.o.

Wobec tej wspomnianej elastyczności w takim razie powstają pewnego rodzaju widełki płacowe, których raczej już zainteresowany nie przekroczy? Czy istnieje szansa na ich wskazanie? Rzędu ilu złotych może być to różnica?

@Kaśka

Dzień dobry, nie powstają widełki. W ogłoszeniach o pracę podajemy najniższy wymiar płacy na rekrutowanym stanowisku. Zawsze wskazujemy wynagrodzenie "od", nigdy nie stosujemy zasady "do". Górny limit wynagrodzenie ustalany jest na podstawie doświadczenia, nabytych umiejętności, dyspozycyjności oraz innych czynników wymaganych na dane stanowisko + oczekiwań finansowych kandydata.

@Polanglo Sp. z o.o.

Witam, nie ma przy tym szans na określenie średnich zarobków na stanowisku IT PM’a? widzę, że jest u Państwa taka oferta na stronie i musze wstępnie się rozeznać w przybliżeniach. I w przypadku tego stanowiska w jaki sposób będzie przebiegała rekrutacja? Interesują mnie głownie przedziały czasowe

Dzień dobry, w tym tygodniu podpisaliśmy umowę z nowym IT Project Managerem, dlatego ogłoszenie jest już nieaktualne. Usunęliśmy je z naszej strony internetowej. Zachęcamy do śledzenia przyszłych ofert o pracę w Polanglo.

@Polanglo Sp. z o.o.

Cześć. Udałem się za tą wskazówką odnośnie śledzenia u Was ogłoszeń na stronie i z tego co widzę nie ma żadnego już od dłuższego czasu. Proszę więc o informację czy w tym roku będą jeszcze jakieś w planach? Głównie mam na myśli te związane z rozwojem? Nie wiem czy obserwować oferty czy znaleźć alternatywę

Dzień dobry, na bieżąco publikujemy oferty pracy, które przesyłają nam poszczególne działy. Jak tylko zostanie uruchomiona nowa rekrutacja, zostanie ona dodana do zakładki PRACA na naszej stronie głównej.

Kaśka
@Polanglo Sp. z o.o.

Czyli te trzy oferty na stronie są poglądowe? Chodzi mi o to, że pierwszy napis, który widnieje to fraza, że aktualnie nie jest prowadzona żadna rekrutacja, niżej zaś są trzy ogłoszenia. Mnie zainteresowała ta dla specjalisty ds. importu. Czy jest tu ktoś kto pracował i by się odniósł? Atmosfera na dziale mnie interesuje oraz ogólna rotacja, szukam stabilnej pracy

@Kaśka

Dzień dobry, nie za bardzo wiemy, co oznacza, że ogłoszenia o pracę, które publikujemy na naszej stronie internetowej są poglądowe? Jeżeli na stronie opublikowane są ogłoszenia rekrutacyjne, oznacza to, że są aktualne i prowadzimy nabór na opisane stanowiska :)

Kryśka
@Polanglo Sp. z o.o.

Ile zatem osób pracuje teraz na dziale, w którym można zatrudnić się jako specjalista ds. personalnych? Ze względu na własne doświadczenie interesuje mnie taka forma zatrudnienia. chce najpierw poznać szczegóły. Czy jest wytyczona jakaś konkretna ścieżka kariery czy raczej struktura w tym przypadku jest płaska?

Czy poziom wynagrodzeń w Polanglo Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Praca.pl 23 kwietnia.

Dzień dobry, nie za bardzo jesteśmy w stanie zrozumieć pytanie... Do niektórych spraw - jak chociażby właśnie wynagrodzenie - podchodzimy elastycznie, gdyż uzależnione jest od wielu czynników. Zawsze podajemy minimalne wynagrodzenie przewidziane dla danego stanowiska z możliwością negocjacji w górę. Wysokość uzależniona jest m.in. od wykształcenia, doświadczenia, czy umiejętności. Inna stawka jest dla osoby, którą trzeba "przyuczyć" do stanowiska, a inna dla osoby posiadającej pełne kwalifikacje. Od dnia 23 kwietnia umieściliśmy wiele ogłoszeń o pracę na różne stanowiska, począwszy od pracy w naszych Księgarniach stacjonarnych, jak i w Centrali.

Księgarka

Miła atmosfera, sympatyczni współpracownicy i praca w bardzo fajnej branży. Z Centralą można się porozumieć bezproblemowo na każdy temat. Polecam :)

@Księgarka

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy :)

Aktualność

Nie pracowałem długo, ale była to fajna przygoda. Ciekawi ludzie i fajna branża :)

@Andrzej

Andrzej, dziękujemy za miłe słowa i życzymy Ci sukcesów na nowej drodze :)

Chcialaby.m zapytać jakie dodatki pozapłacone oferuje firma i jaka umowa jest po okresie próbnym?

@Ania

Dzień dobry, po okresie próbnym podpisujemy umowę o pracę na czas nieokreślony. Wśród dodatków oferujemy prywatną opiekę medyczną, zniżka na asortyment, udział w szkoleniach, lekcje angielskiego (dla wymagających znajomości języka obcego stanowisk), samochód służbowy (dla stanowisk związanych z częstymi podróżami), premie oraz inne świadczenia, uzależnione od pełnionej funkcji. O szczegółach zawsze informujemy podczas nawiązywania współpracy.

Bardzo sympatyczna kadra i koleżeńska atmosfera. Zawsze jest dużo pracy, aczkolwiek projekty są ciekawe i czasami wymagające podnoszenia kompetencji. Ze szkoleniami nie ma problemów, realizowane są warsztaty dla całej firmy, jak i indywidualne. Fajne i przyjazne miejsce do pracy w niezwykle ciekawej branży.

@Michał

Michał, dziękujemy :)

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Polanglo Sp. z o.o. na stanowisko Księgarz?

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Podchodzimy bardzo otwarcie do kandydatów, aczkolwiek mamy swoje wymagania wynikające ze specyfiki branży. Na pewno mile widziana jest znajomość języków obcych, szczególnie angielskiego, gdyż nasze księgarnie często odwiedzają studenci z zagranicy. Dlatego cenimy sobie kandydatów posiadających doświadczenie w nauce języków obcych, ale nie jest to warunek konieczny. Niezbędna jest natomiast pasja do książek, otwartość na ludzi i ich indywidualne potrzeby, wysoka kultura osobista i oczywiście zaangażowanie. Jeżeli kandydat posiada większość tych cech to na pewno odnajdzie się w naszej księgarni. A my gwarantujemy wiele ciekawych wyzwań i pracę z fantastycznymi ludźmi w przyjaznej atmosferze :)

Firma Polanglo Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Polanglo

Dzień dobry, proponujemy umowę o pracę i pełny etat. Zapraszamy do rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół Polanglo

Julia
@Polanglo

Dzień dobry. Jak zapatrują się Państwo na osoby bez doświadczenia? Jakie minimalne wymagania trzeba spełnić? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

@Julia

Dzień dobry, wszystko zależy od stanowiska na które aktualnie rekrutujemy. CV należy wysłać na adres polanglo@polanglo.pl, zachęcamy do aplikacji. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Polanglo

Tomasz
@Polanglo

Mógłbym dopytać czy obowiązuje okres próbny jeśli chodzi o umowę o pracę czy jest to od razu umowa na czas określony/nieokreślony? Liczę na odpowiedź.

@Tomasz

Dzień dobry, proponujemy z reguły umowę na czas określony. Zapraszamy do aplikowania, wszelkich szczegółów udzielimy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy!

Witold
@POLANGLO

Szkoda że przed aplikowaniem tu na forum nie można się czegoś dowiedzieć. Bo przydałby się taki research. Mnie interesuje czy można umówić się na rozmowę online. Czy jednak rekruterzy preferują bezpośredni kontakt i spotkanie w biurze?

@Witold

Dzień dobry, w procesie rekrutacji prowadzimy rozmowy zarówno z trybie stacjonarnym jak i w trybie online. W praktyce pierwsza rozmowa może się odbywać zdalnie (choć nie jest to regułą), na drugą rozmowę w kolejnym etapie zapraszamy już stacjonarnie. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Polanglo

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Polanglo Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Polanglo

Dzień dobry, z reguły proponujemy umowę o pracę i pełny etat, rzadkością są rekrutacje na pół etatu czy inny rodzaj umowy. Serdecznie zapraszamy do aplikowania. Z wyrazami szacunku Zespół Polanglo

Czy firma Polanglo Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

POLANGLO

Dzień dobry, na równorzędnych stanowiskach obowiązują stawki w ramach widełek obowiązujących w danym dziale i nie zależą one od płci, a od doświadczenia zawodowego, stażu i umiejętności pracownika. Na stanowiskach kierowniczych pracują zarówno kobiety jak i mężczyźni, w działach również, a kwestia płci nie rzutuje na kwoty wynagrodzeń.

Jurek

Rzyczymy wrzystkim Wesołych Świąt Oraz premi w przyszłym roku

Ehh
@Jurek

Niestety w tym roku tez się nie udało :(

Iwona

Szukają aktualnie Specjalisty ds. baz i programów biznesowych, ktoś z pracowników wypowie się jak wygląda rekrutacja? Mam się czego bac, czy raczej wszystko przebiega w milej atmosferze? :)

Czy zdarzają się nadgodziny w Polanglo Sp. z o.o.?

Polanglo

Dzień dobry, pracujemy zgodnie z przepisami prawa pracy. Kwestia nadgodzin jest sprawą indywidualną i zależną od stanowiska. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowana pracą w naszej firmie, to aktualnie szukamy pracownika działu IT https://www.polanglo.pl/praca/. Zachęcamy do bieżącego śledzenia tej zakładki, gdzie mogą się pojawiać też inne oferty. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Polanglo

Duża jest rotacja ludzi w Polanglo Sp. z o.o. na Specjalista Ds. E-Commerce? Znowu ukazało się ogłoszenie 13 kwietnia na GoWork.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Polanglo

Dzień dobry, w firmie Polanglo nie mamy dużej rotacji pracowników, mamy bardzo wielu wieloletnich pracowników, co jest dla Nas powodem do dumy. Nadal się rozwijamy, dlatego poszukujemy kolejnej osoby do działu IT do wparcia prac przy bazach danych i wdrożeniu kolejnych projektów, jakie mamy w planie. Serdecznie zatem zachęcamy do przesyłania CV (https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-programow-biznesowych,64Q4Sp5VWMDAMHAsKXhov2,warszawa) na adres polanglo@polanglo.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Polanglo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polanglo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polanglo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polanglo Sp. z o.o.?

Polanglo Sp. z o.o.