Polanglo Sp. z o.o.

Opinie o Polanglo Sp. z o.o.

kaziki19 2012-06-20 15:39:33
Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną do Działu Marketingu. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego działu i pracy w tym dziale?
nik 2012-07-17 18:40:21
ktoś pracował w magazynie polanglo na Szyszkowej? kumpel mówił, że od 8 do 18? i ile płacą?
rysio 2012-08-15 11:18:06
od tych 10 lat zarobki poszly w dol.10 pln na godzine na umowie zlecenie.w sezonie praca po 12 godzin dziennie.
Ktoś 2013-12-06 17:22:03
Dziwie się, że ta sieć księgarni jeszcze istnieje. Mają coraz mniej klientów i problemy ze sprowadzaniem książek. Może i płacą więcej niż minimalna krajowa, ale nie ma żadnych szans na premię ani podwyżkę, nie wspominając o jakimkolwiek awansie na przykład na kierownika - w Polanglo kierownikiem nie zostaje pracownik, który na to zasłużył, ale osoba znikąd, która często nie ma pojęcia o tej branży. Poza tym, aby utrzymać się w tej firmie nie trzeba być dobrym pracownikiem, ale osobą, która potrafi się odpowiednio ustawić. Zdecydowanie nie polecam pracy w Polanglo.
Witam 2013-12-20 23:31:10
Witam, pracował ktoś w tej firmie jako przedstawiciel handlowy?
przedstawiciel 2013-12-26 17:17:43
tak pracują tam przedstawiciele handlowi.uciekaja gdzie pieprz rosnie
Ktoś 2014-04-22 17:31:47
To, że sieć księgarni jest znana nie jest równoznaczne z tym, że pracownik jest dobrze traktowany. Sieć "Biedronka" też jest znana, a niegdyś była w niej jedna z najgłośniejszych afer. ;-)
Ja 2014-06-15 10:04:24
a zwykły sprzedawca w księgarni też ma tak źle? Nie oczekuję kokosów (wciąż studiuję), mam dostać umowę zlecenie (zrozumiałe w sumie) i ma być to moja pierwsza poważniejsza praca. Mam się bać mimo to?
znającytemat 2015-01-07 23:41:34
człowieku - jeżeli znasz Polanglo naprawdę, to spójrz w lustro i odpowiedz sobie czy akceptujesz sam siebie ......
znajacy temat 2015-01-07 23:50:24
odpowiedź do " Gościa" z 25 stycznia 2014r. : Cytuję : lokalni "dyrektorzy" w szczególny sposób boją się o własne stanowisko ....( koniec cyt.) Hm... Prawdziwi Dyrektorzy z Polanglo ODESZLI. Zostali tylko ludzie "małego formatu". DYREKTORZY pisani dyrektorzy . Tak.... ta firma miała jeszcze 3- 5 lat temu ludzi " dużego formatu" - wymienić z nazwiska :):):) Pozdrawiam ICH serdecznie !!!!
aura 2015-01-19 18:41:52
Trochę pomyśl, zanim zajmiesz się PRem. Pracownik to nie niewolnik i za nikim nie musi iść. Nie jest to też chłop pańszczyźniany przypisany do swego przełożonego. Pracownik to niezależny człowiek, który ma swoje życie i własne cele. I darmowa rada dla Ciebie: Ty też masz prawo do własnych decyzji! Pracujesz w tej firmie, bo odpowiada Ci to z różnych względów. Będą lepsze opcje - zmienisz pracę.
PS - a jeśli od lat nie ma firmie zmian, to jest to raczej niepokojące....:)))
skwar 2015-03-28 01:36:00
Brawo.Od 2003 roku nic się nie zmieniło.
zero 2015-04-27 17:26:15
na poczatek uwaga w sezonie i po za zazwyczaj pracowac trzeba za pewne osoby bo im sie nie chce i siedza kontach a kierownik w internecie i zwróci uwage tobie bys pracowal,kierownik jest malo pomyslowy niewie gdzie co lezy i straszna pan pompka nie staje za pracownikami wogóle i powie ci tylko szybciej a w sezonie to wogóle,chyba za prace nie dostal tego stanowiska,ogólem zbyt duzo pracy za innych a za mało płaca i wsparci kierownictwa nie bedziesz miał a usłyszysz od niego także 8(
zero 2015-04-27 17:35:23
logistyk od kartonów specjalnych brawo a gadki co w merlinie znasz 8)
Samuel Zborowski 2015-05-21 23:12:55
Gdyby prawdą było to co pisze pani Pocahontas, już by tu od dawna nie pracowała. W końcu mali podli, widząc małą podłą, myślą sobie: To jedna z nas. Zostawmy ją.
Xxxx 2015-11-19 18:25:48
Pracuje w Polanglo od pewnego czasu na ul.Szyszkowej w Warszawie zatrudniony przez agencje. Stawka 12zł netto. Praca od 8-16 badź jak ktoś chce od 8 do 17 lub 18. Atmosfera w magazynie OK, każdy jest skory do pomocy... ( usunięte przez administratora )
R2ee 2015-11-20 21:18:36
Nowi pracownicy są wykorzystywani przez współpracowników, a w szczególności przez kierownika Michała. Dłużsi stażem pracownicy obijają się przez 8h, a nowi za...ją. Taka jest prawda. Zastanówcie się dobrze przed rozpoczęciem pracy, czy chcecie robić za innych. Ale sama praca nie jest ciężka.
R2ee 2015-11-21 21:14:25
Pracuję w tej firmie i widzę jak jest. Pamiętajcie, dłużsi stażem pracownicy wykorzystują nowych i każda nowo zatrudniona osoba twierdzi tak samo. Chętnie bym zwolnił się z tej "pracy", ale wiecie jest XXI wiek i jest ciężko z jakąkolwiek pracą... więc od pon do pt się męczę psychicznie z tymi hm...doświadczonymi pracownikami he. Przemyślcie 5 razy zanim się w Polanglo zatrudnicie.
Roland Orzabal 2015-12-13 22:52:19
Dla zarządu Polanglo można zrobić wszystko, z zarządem Polanglo nic.
fantazja 2016-01-04 08:44:49
Sezon raczej się skończył więc wątpie czy będą prowadzić rekrutacje.
Mariusz 2016-03-15 19:12:45
Olać rekrutację...
Dawajcie na magazyn:)
Ekipa zajebista atmosfera też cóż chcieć więcej.
Człowiek się narobi ale i zarobi i jeszcze z fajnymi dziewczynami pogawędzi:)
Pozdro dla chłopaków z magazynu (prócz pompki;)
Zaintereoswany 2016-03-30 18:59:07
Witam wszystkich,

czy ktoś posiada informacje odnośnie warunków i atmosfery pracy na magazynie, w Poznaniu przy ul. Wołczyńskiej?

Dzięki
Syryjczyk 2016-04-25 22:30:41
Egipt bez Nilu? Co roku Nil zalewa cały Egipt przez kilka miesięcy. Jego wody niosą żyzny muł bogaty w minerały, które zastępują najlepsze nawozy. Dzięki temu Egipcjanin ma trzy zbiory w ciągu roku. Kapłani nie tylko się modlili, ale przede wszystkim myśleli jak tę wodę rozprowadzić, pomieścić. Budowali kanały, tamy, sztuczne zbiorniki. Oxford jest Nilem dla Polanglo.
gas 2016-04-26 16:10:59
Ktoś znów puścił wodze fantazji ale znając życie to wpis zaraz zniknie.
dyrektor 2016-05-10 15:52:19
Meble zostały, tylko klasy brak...........
panna anna 2016-06-13 20:40:47
Dlaczego pousuwano krytyczne opinie o Polanglo? Kto to robi? GoWork czy moze Polanglo nie lubi słów prawdy o sobie?
Coś mało wiarygodny jest portal, który usuwa nieprzyjemne aczkolwiek prawdziwe opinie o firmach. Żenada!!
Gendun Czokji Nima 2016-07-12 21:09:27
Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o firmie Polanglo, musisz odwiedzić którąś z kuchni na Szyszkowej. Np. interesuje Ciebie, co słychać w magazynie. Masz dwie kuchnie do wyboru. Pijesz kawkę w jednej, potem w drugiej kuchni. Czas leci, a Ty łykasz jak pelikan różne ciekawostki. Człowiek z którym konwersujesz z niejednego pieca chleb jadł. Przechodząc tak z kuchni do kuchni możesz odnieść wrażenie, że tego człowieka już gdzieś widziałe(a)ś. Może to sen? Jak to możliwe? To nie może być prawda.
Niech żyje opcja antyożarowska!!!
smerf 2016-07-22 00:00:22
Faktycznie negatywy zostały usunięte...
To dowodzi że strona - portal go work jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle powiem.
Zdzisiek 2016-08-08 23:15:47
Widać negatywne opinie są niewygodne dla firmy Polanglo.

Tak ciężko zaakceptować prawdę pisaną przez ludzi którzy widzą co się dzieje?
Tak przy okazji ciekawe ile kosztuje takie usunięcie niewygodnego komentarza?
piotr 2016-10-01 22:23:34
@Techncizny dobra dzieki za informacje bedzie mozna zrobić tak jak piszesz..szkoda tylko ze oni wlasnie nie wstawiaja zadnych ofert pracy tutaj bo tutaj to wiem ze wiekszosc ludzi zaglada i od razu mialoby gotowe oferty pracy i szybko mozna znalezc..
elf 2016-11-08 19:42:32
Czym jest mądrość? Oczywiście to zdolność przewidywania wylewów Nilu. Bogiem mądrości jest Thot. Jego personifikacją jest ptak ibis. Taki ptaszek z zagiętym dziobkiem. Wyjada jaja krokodyli. Jak wiemy tym czym był Nil dla Egiptu, dla naszej firmy jest Oxford. Religia starego Egiptu to dziś Koptowie, którzy muszą się kryć w katakumbach. Oni tylko modlą się o Nil. Prymat ma inna religia. Stary oksfordzki bóg mądrości płacze. Choćby podarł na sobie koszulę, jak prawdziwy Rosjanin, stare czasy nie wrócą.
Gal 2016-11-29 14:32:43
Chciałem się podzielić również swoim doświadczeniem. Bardzo nieprofesjonalne podejście do pracownika . Nie polecam . Pracownik to przedmiot , sezon i do widzenia . Rynek pracy jest bardzo duży więc wszędzie tylko nie "Polanglo"
Zostaw swoją opinię o Polanglo Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polanglo Sp. z o.o.