Opinie o Białecki Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Białecki Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Białecki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Białecki Sp. z o.o. w Katowice

Kobieta Nowy wpis

Szkoleniowiec ma proponowaną umowę o pracę, czy szkoli na fakturę? Nie widzę podobnych ofert, trudno zgadnąć, jak oni sobie kadrę zapewniają. Czy radzicie napisać do firmy z propozycją szkoleń, programem, opisem metodyki, a może i gotową stawką?

Kacper Nowy wpis

Miła atmosfera kurs trwał szybko i wiele się nauczyłem

Byla Nowy wpis

Z minionej epoki. Brak szacunku do pracownika. Pensje przecietne.

Iza Nowy wpis
@Byla

Przeciętne pensje to znaczy jakie? Ile lat temu tam pracowałaś i na jakim stanowisku? I z tym stylem zarządzania to o co dokładnie chodzi?

Fistaszek

Jestem bardzo zadowolony po zakończeniu kursu. Zupełnie bez stresu, prowadzący bardzo przyjazny, wszystko zrozumiałe, a Panie w ośrodku cierpliwe.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Białecki Sp. z o.o..
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Kamil

Jestem bardzo zadowolony z całego szkolenia, szczególnie z praktyk z panem Leszkiem,bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Bardzo szybko i porządnie mnie wszystkiego nauczył, także egzamin praktyczny zdany z dużą łatwością.polecam

Bożena
@Kamil

A długo trwał cały kurs? :)

Sławomir

Byłem na kursie maszyn budowlanych. Wykładowcy i instruktor super. Godziny szkoleń mi akurat pasowały - w tygodniu popołudniami. Cena jak u konkurencji. Polecam.

vonderThan

Chodzę na kurs operatora koparkoładowarki 17.02.2020 w Jastrzębiu Zdroju i jestem Baaardzo zadowolony. Były wykłady z DTR, hydraulika siłowa, użytkowanie/obsługa eksploatacyjna, elektromechanika, budowa silnika, BHP Wykładowcy są naprawdę mega fajni, ludzie z powołania, super tłumaczą, nie wprowadzają nerwowej atmosfery, i wytłumaczą i pożartują. Pozdrawiam ich gorąco i zawsze będę ich dobrze wspominał. Wcześniej czytałem tutaj opinie o Ośrodku Szkolenia Białecki i o kursach na koparko ładowarkę i byłem pełen obaw zapisując się tam na kurs (do nich do Jastrzębia miałem najbliżej) gdyż opinie na tej stronie o nich są tylko negatywne. Nie wierzcie w to. Opinie są dla nich krzywdzące i w mojej ocenie bardzo nie prawdziwe i nie sprawiedliwe. Ja przekonałem się sam i GORĄCO WSZYSTKIM ICH POLECAM.

Krzysztof

A jak się pracuje w firmie? Słyszałem sporo dobrego i myślę złożyć cv.

@Krzysztof

Pytałeś o to już jakiś czas temu, bo w lipcu. Nie wiem zatem, na ile ta kwestia jest aktualna, więc sama dopytam: nadal interesujesz się podjęciem pracy w Białecki, czy może już jesteś tam zatrudniony? Widziałam, że akurat teraz szukają tam Instruktora (budownictwo) oraz Instruktora - operatora maszyn budowlanych: https://www.bialecki.pl/praca.html

Karol

Starta pieniędzy. Kasa wyrzucona w błoto! Pomimo wielu próśb, nie otrzymałam faktury!! Sama sucha, przestarzała teoria, więcej bym się na internecie sam nauczył, pomimo obiecanych godzin zajęć praktycznych, nie odbyły się. Szkolenie nic mi nie dało ;/ nie polecam, nie polecam!!

Irena

Czy oferty pracy znajdujące się pod wskazanym przeze mnie linkiem: http://www.bialecki.pl/praca.html są aktualne? Warto Waszym zdaniem ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie w charakterze wykładowcy lub instruktora? Zachęcam Was do zamieszczania na tym forum wszystkich swoich uwag dotyczących pracy u tego pracodawcy. Będą z pewnością dostrzeżone przez innych użytkowników odwiedzających ten wątek.

Filip

Świetny Pan instruktor polecam!

Irena

@..., wiesz coś w temacie aktualnego rozwoju firmy Białecki Ośrodek Szkolenia? A może jesteś obecnie pracownikiem tej firmy? Zapraszam Cię do udzielenia nam informacji o aktualnych postępach tej firmy, dodaj coś o kwestii warunków pracy oraz zatrudnienia. Chętnie poznamy tu nowe informacje dotyczące tego pracodawcy!

Jak wygląda praca w Białecki Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

...

Benefity? Nigdy żaden pracownik o czymś takim nie słyszał :)

driver

Witam serdecznie. Miałem nieprzyjemnosc zapiac sie do nich na kurs. Bardzo zle to wspominam pod wzgledem bałaganu w biirze i dezorganizacji. Zajęć praktycznych prawie nie miałem a miało byc 140 godzin. Osrodek to kompletne dno. Pani w biurze zwala na kolezanke a ta z koleji na tamtą.

Ktoś

Szef niedocenia pracownika. Nie szanuje jego wkładu w firmę. Kombinuje sie na wynagrodzeniu majac na uwadze zarobek dla firmy. Brak porozumienia na szczeblu pracodawca/kierownik a pracownik.

Ciszek

Powiem Wam, że Białecki Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia to naprawdę jest niezła rzecz, mój ojciec tam pracował jakiś czas i musze przyznać, że ja też się zastanawiam

Zgadzam się z rozmówcą. Nie polecam tego pracodawcy, narazisz się tylko na flustrację i postępującą depresję. Nie zarobisz a będziesz ciężko pracował, bez szacunku do pracownika. Tylko ładnie wygląda na zewnątrz. Ładne ubranka ,uśmiech na twarzy a w rzeczywistości najniższa krajowa, praca po godzinach bez dodatkowego wynagrodzenia i zero poszanowania dla pracownika. Ale niestety systuacja na rynku pracy jest taka jaka jest i pracuje się tam gdzie się pracuje. Niestety.

kursant

Jeżeli tam tyle zarabiają to się nie dziwię że panuje tam taki chaos.Właśnie ukończyłem tam kurs operatora koparki gorąco odradzam ten ośrodek chyba że się chce dostać zawału .Bezczelne odzywki instruktorów nic nie doradzą po zapytaniu pada odpowiedz po co tu przychodzicie jak nic nie umiecie ,tylko siedzą w kanciapie i depe grzeją i patrzą na zegarek wiadomo dlaczego.Żadnego harmonogramu zajęć praktycznych ,rubta co chceta.Zajęcia teoretyczne zmieniają sobie godziny jak chcą bo jakiemuś prywaciarzowi pasuje tak i sobie załatwił z prezesem ośrodka nie pytają większości o zdanie .Obsługa biurowa dno po 1,5 miesiącu trzymania dokumentów dzień przed egzaminem okazuję się że są nie kompletne mimo że w chwili składania były sprawdzane przez kierownika ale oczywiście jest to wina kursanta

pikit

Nie polecam! Płaca prawie najniższa krajowa, szef obiecuje premie, których później nie widać, albo dostanie sie 100zł, bo firma miała wielkie wydatki... pracuje sie po godzinach a wynagrodzenie marne...i jeszce a atmosfera!nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Białecki Sp. z o.o. - Katowice

Białecki Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • TADEUSZA KOŚCIUSZKI 341
    40-690 Katowice