Białecki Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Białecki Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia

anonim 2011-09-12 11:39:48
Chyba sufit upadł komuś na głowę skoro uważa, że prawie najniższa pensja krajowa to dobre zarobki!!! Jeśli chodzi o doświadczenie to ok, zdobędziesz je tu, ale co do zarobków, to w tej firmie nie wzbogacisz się!!!
anonim 2012-02-07 19:02:17
Nie polecam! Płaca prawie najniższa krajowa, szef obiecuje premie, których później nie widać, albo dostanie sie 100zł, bo firma miała wielkie wydatki... pracuje sie po godzinach a wynagrodzenie marne...i jeszce a atmosfera!nie polecam!
pikit 2012-03-14 18:59:41
Jeżeli tam tyle zarabiają to się nie dziwię że panuje tam taki chaos.Właśnie ukończyłem tam kurs operatora koparki gorąco odradzam ten ośrodek chyba że się chce dostać zawału .Bezczelne odzywki instruktorów nic nie doradzą po zapytaniu pada odpowiedz po co tu przychodzicie jak nic nie umiecie ,tylko siedzą w kanciapie i depe grzeją i patrzą na zegarek wiadomo dlaczego.Żadnego harmonogramu zajęć praktycznych ,rubta co chceta.Zajęcia teoretyczne zmieniają sobie godziny jak chcą bo jakiemuś prywaciarzowi pasuje tak i sobie załatwił z prezesem ośrodka nie pytają większości o zdanie .Obsługa biurowa dno po 1,5 miesiącu trzymania dokumentów dzień przed egzaminem okazuję się że są nie kompletne mimo że w chwili składania były sprawdzane przez kierownika ale oczywiście jest to wina kursanta
kursant 2012-03-14 19:01:54
pracownik 2013-05-23 18:52:32
Zgadzam się z rozmówcą. Nie polecam tego pracodawcy, narazisz się tylko na flustrację i postępującą depresję. Nie zarobisz a będziesz ciężko pracował, bez szacunku do pracownika. Tylko ładnie wygląda na zewnątrz. Ładne ubranka ,uśmiech na twarzy a w rzeczywistości najniższa krajowa, praca po godzinach bez dodatkowego wynagrodzenia i zero poszanowania dla pracownika. Ale niestety systuacja na rynku pracy jest taka jaka jest i pracuje się tam gdzie się pracuje. Niestety.
Ciszek 2016-04-21 18:37:00
Powiem Wam, że Białecki Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia to naprawdę jest niezła rzecz, mój ojciec tam pracował jakiś czas i musze przyznać, że ja też się zastanawiam
Zostaw swoją opinię o Białecki Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Białecki Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia