Opinie o Berndson Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Berndson Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Berndson Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berndson Sp. z o.o. w Kraków

Joanna Nowy wpis

@Weronika o co pytali na rozmowie?

Weronika Nowy wpis
@Joanna

Pytania w moim przypadku mocno związane ze stanowiskiem na jakie aplikowałam. Ze swojego doświadczenia wiem, że często na rekrutacjach kandydat pytany jest o rzeczy które nie mają nic wspólnego z pracą w danej firmie i tym samym buduje się jej fałszywy obraz. W tym przypadku było inaczej. Można zauważyć że dla szefostwa BERNDSON bardzo ważna jest kultura organizacyjna firmy i dbałość o klienta. Na rekrutacji warto jest mieć “otwarty umysł” i nastawienie na szczerą rozmowę. Jeśli oczekiwania kandydata i firmy będą się rozmijać, to jestem pewna że zostanie to powiedziane bez tak zwanego “mydlenia oczu”.

Weronika Nowy wpis

Moja rekrutacja przebiegła przebiegła dokładnie tak, jak tego może oczekiwać każdy kandydat: jasne komunikaty, otwartość, szczerość i dobra atmosfera. Decyzja o przyjęciu mnie do firmy była wspólna i dokładnie przedyskutowana. Rekrutujący nie tylko zadawali pytania, ale też zostawili przestrzeń rozmowę. Sprawy formalne (między innymi termin rozpoczęcia pracy) nie były z góry narzucone a wspólnie uzgodnione. Po kilku miesiącach współpracy z BERNDSON mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że rzadko spotyka się na rynku firmy które tak dbają o swoją markę, relacje z klientami, dostawcami i współpracownikami. Szkoląc z zarządzania, HR, umiejętności osobistych i obsługi klienta firma dba nie tylko o najwyższą jakość swoich usług ale też o to, aby doskonalić i stosować to również wewnątrz organizacji.

Wojtek Nowy wpis

Czy angielski na poziomie komunikatywnym wystarczy?

Bartek

ciekawy jestem wynagrodzenia w firmie?

CEO
@Bartek

Bartek, Wynagrodzenie jest zależne od tego co chcesz/kochasz robić i efektów Twoich wysiłków. Oczekujemy ambicji i dążenia do wielkości. Uważamy, że wynagrodzenie powinno być prawie tak wielkie jak osiągnięcia. Nie mamy presji by oszczędzać na ludziach - wręcz przeciwnie - chcemy wysoko wynagradzać tych, którzy razem z nami budują wartość naszej marki. Więc, jeśli jesteś ambitny, chcesz robić wielkie rzeczy - przybywaj! ... a mając efekty, wynagrodzenie nie będzie tym czym będziesz musiał sobie zaprzątać głowę.

Trener

Współpracuję od niedawna. Rekrutacja przyjazna, profesjonalna choć wymagająca. Warunki finansowe oszczędne ale dobre, wszystko zapłacone co do dnia. Kreatywna atmosfera .

Agnes

Ceny waszych szkoleń to są kreatywne! Jest wiele tanśzych i lepszych firm!

@Agnes

Agnes, a wierzysz też w Smerfy!? Bo w prawdziwym życiu: "Żeby coś otrzymać musisz poświęcić coś o podobnej wartości"

Staszek

@Agnes To nie jest forum firmy a jedynie pracowników do wyrażania opinii o pracy!!

zzz

szkoda

Jasiek

Czy jest powód, że przestaliście pisać?

Firma
@Jasiek

Jasiek, też nad tym bolejemy :( Może przestali nas kochać :( ... bądź nienawidzieć :) Może im zobojętnieliśmy :,( Ale Ty nie tęsknij już dłużej ... wpadaj do nas na social media: facebook.com/szkolenia, linkedin.com/company/berndson czy świeżego instagram.com/berndson.pl (póki nowy nie ma jeszcze tłumów ;) )

Daniel

Podpowiedzcie jak sie teraz pracuje? Warto starać się o pracę, czy firma potrzebuje ludzi?

@Daniel

Daniel, Pytasz czy warto? To zależy czego oczekujesz. Nasza firma ma - jak zapewne widzisz - głębokie doświadczenia ... jak i niemały potencjał i spore ambicje. Od początku dbaliśmy by być firmą wyjątkową. Dość szybko doszliśmy na szczyt w branży. Nieuniknęliśmy też błedów, na których wiele się nauczyliśmy. Bo cytując kalsyka "To z porażek bracia, wyciągamy najcenniejsze nauki" [https://youtu.be/zitqxcTXTSM]. Nasze blizny to nasze ordery, świadczące o walkach, które stoczyliśmy i bitwach które wygraliśmy. Bo rozwój nie polega na odnoszeniu ciągłych sukcesów - a na próbowaniu, popełnianiu błędów, wyciąganiu z nich wniosków ... wychodzeniu poza własną strefę komfortu by móc odważnie robić to co się kocha - popychać świat do przodu robiąc rzeczy piękne i wyjątkowe. Tacy właśnie jesteśmy. Jeśli myślisz podobnie jak my i chciałbyś dołączyć do naszej ekipy - napisz nam 3 zdania o sobie.

xxx
@Daniel

Daniel, pracuje się fajnie. Zawsze warto wysłać swoją aplikację :)

firma

Nie jest prawdą jakoby firma miała jakiekolwiek nieuregulowane zobowiązania. Jeśli twierdzi Pan inaczej, to zgodnie z zasadami cywilizacji, proszę sprawę skierować na drogę prawną. Jeśli zaś ma Pan jakiś osobisty żal to zamiast kipieć z nienawiści proszę przedstawić konkrety ... nie pomówiena.

Zainteresowana

Ja też się chętnie dowiem czy w końcu można na was liczyc?

@Zainteresowana

:) Tak, w końcu tak. Tak jak i na początku. Po prostu mieliśmy trudny okres ... przecież sami wiecie jak to jest z tymi okresami. Czasem przychodzi nam zrobić krok wstecz bo wiatr wieje w oczy ... by potem móc podbiec 5 kroków do przodu :)

Wierzyciel

A co z kolejną ratą w ramach układu? Jak firma stoi finansowo po tym roku? Dla niektórych na rynku był to rok trudniejszy od poprzedniego, a do zapłaty jest więcej.

@Wierzyciel

Wszystko jest pod kontrolą i zgodnie z planem. A środki na ratę są już zabezpieczone. Osiągnęliśmy w tym roku istotnie wyższy wynik niż ten zakładany w prospekcie układowym. Rata będzie wypłacona - podobnie jak w zeszłym roku - punktualnie, zgodnie z terminem.

Trener

Jak toczy się upadłość tej firmy?

@Trener

To trochę nieaktualne informacje. Firma podniosła się z upadłości już prawie dwa lata temu.

Trener

Na rynku jest teraz słabo i do tego okres wakacyjny. Więc raczej nie licz na wiele.

@Trener

Witaj Trenerze, U nas wręcz przeciwnie. Niebawem będziemy prowadzić większą akcję rekrutacyjną trenerów, więc zapraszamy już teraz. Po naszej bużliwej i bogatej historii można zobaczyć, że nie jesteśmy zwykłą, dobrą firmą. We wszystkim co robimy chcemy być wyjątkowi. I też poszukujemy wyjątkowych, doświadczonych i zaangażowanych Trenerów.

rookie

Witam, Jestem początkującym trenerem, czy firma prowadzi nabór?

@rookie

Witaj rookie, Realizujemy szkolenia dla wymagających Klientów, kierownictwo wyższego szczebla czy high potentials. Z tego powodu współpracujemy jedynie z Trenerami, którzy mają spore doświadczenie doświadczeni. Ale jeśli mierzysz wysoko i interesowałaby Cię kariera młodszego trenera - przygotowanie i asysta trenerska - to napisz do nas - czasami jest u nas takie miejsce.

rookie
@firma

A gdzie się zgłosić?

@rookie

Serio!? Jeśli musisz pytać "gdzie?" - to raczej nie znajdziemy wspólnego języka ;) :(

Widocznie atmosfera każdemu odpowiada a skoro benefity socjalne są jeszcze lepsze to nic dziwnego, że zatrudnienie u nich opiera się na stabilnych warunkach finansowych. W końcu odpowiednie premie się pojawiają.

klient

Trenerzy ok , ale na dość podstawowym poziomie, to nie ta jakość co kiedyś ....ale powodzenia oby Wam sie udało wyjść na prosto

@klient

Dziękujemy za życzenia ... i choć "wyjść na prosto" Ci u nas dostatek, ale i te życzenia przyjmuję jako wróżbę nowych wielkich sukcesów ... pani była trenerko ... (wróć) klientko ;)

firma

TAK! Szukamy wyjątkowych, ambitnych ludzi do pracy razem z nami. Ogłoszenie na stanowisko: Asystent w dziale Sprzedaży i obsługi klienta =============================================================== BERNDSON Szkolenia ... Prawdopodobnie najbardziej doświadczona firma w branży. Każdego dnia dążymy by być najlepszymi we wszystkim co robimy i każdego dnia pragniemy być dalej, niż byliśmy wczoraj. Stawiamy sobie odważne cele, nie podążamy utartymi, przeciętnymi ścieżkami. Stale poszukujemy najwłaściwszej, własnej drogi i choć czasem błądzimy, zawsze pozostajemy wierni naszym wartościom i wytrwale zmierzamy ku naszym marzeniom. U nas w BERNDSON … ROZWÓJ Ludzi stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Nie tylko naszych Klientów, ale przede wszystkim nas samych. Służymy sobie wzajemnie WSPARCIEM, pomagamy rozwijać kariery, wydobywamy z nas to, co najlepsze, by móc robić to, co kochamy ... i kochać to co robimy. Szukamy Ciebie do naszego Zespołu na stanowisko Asystent w dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta ♦ jeśli Masz: - Wykształcenie wyższe - Jesteś Autentyczny. Potrafisz swobodnie rozmawiać z każdym - jak równy z równym. Czy osobiście, czy przez telefon. ♦ jeśli Lubisz - Kontakt z ludźmi  Będziesz rozmawiać z działami HR, trenerami, ekspertami, kierownikami, a z czasem prezesami różnych firm.  Kluczowym czynnikiem sukcesu jest:   — uważnie słuchać   — odkrywać potrzeby   — argumentować   — dobierać rozwiązania   — budować relacje ♦ jeśli Potrafiłbyś - Wyszukiwać i negocjować korzystne warunki rezerwacji sal, noclegów i cateringu - Przekonywać zabieganych trenerów do dbałości o detale projektów szkoleniowych - Po wielu próbach napisać nietuzinkową ofertę, która wychodzi ponad oczekiwania. Zgrabnie zestawić nasze możliwości z tym, czego realnie potrzebuje Klient, zyskując jego uznanie i pamięć ♦ jeśli Cenisz - sobie wpływ na swoją pracę  … i nie widzisz siebie jako trybiku wśród procedur i korporacyjnego wyścigu - wsparcie własnego zespołu  … a rywalizację między zespołami / firmami - odpowiedzialność  … aniżeli tylko posłuszne wykonywanie zadań Ale przede wszystkim, jeśli chcesz coś osiągnąć, rozwijać się w naszym zespole. Być jutro lepszym od siebie z wczoraj. Śmiało dążyć ku ideałom i marzeniom. Wsiadaj do naszego autobusu. Mamy dla Ciebie miejsce. Otrzymasz umowę o pracę, podstawowe stałe wynagrodzenie i premie/udział w zyskach firmy. Będziesz pracował w zespole osób o konkretnym doświadczeniu w biznesie i na co dzień wzmacniał siebie, nas i naszych Klientów w rozwoju. Wpisz się tutaj: https://berndson.pl/cv-online ===============================================================

tsber

Rozumiem Pani Anno, że jest Pani rozgoryczona, czuje się wykorzystana i że ponoszą Panią emocje. Wiem, że każdy wierzyciel uważa się za wyjątkowego, chce rozmawiać, pokazać swoją "siłę przekonywania" i udowodnić, że jego sytuacja jest wyjątkowa - po to by wyróżnić go z reszty "zwykłych" Wierzycieli. A ja nie mogłem zrobić niczego innego bez pokrzywdzenia pozostałych Wierzycieli. Jeśli brzydzi Panią wizją spłaty, tego że po upadku walczymy by się podnieść, nie uznaje Pani prawa do popełniania błędów i drugiej szansy i woli Pani nosić urazę w sercu do końca życia - to mnie nie boli - to boli Panią. Nie chciałbym również być obłudny, ale zamiast pustych słów może Pani złożyć oświadczenie by Pani raty przekazać na cel charytatywny. Zwróciłem się również z zapytaniem o Rekomendację Nadzorcy Sądowego, która będzie udostępniona na życzenie każdego Wierzyciela, potwierdzającą rzetelność dokumentacji, realność planów oraz fakt zgromadzenia środków na pierwszą ratę; a fakt, że wykonane wyniki minionego roku w istotnej wartości przekraczają podane w prospekcie prognozy jest na to niezbitym dowodem. ps Mimo wszystko rozumiem Pani żal i jest mi przykro, że stało się jak się stało. Jedyne co dziś mogę zrobić by mieć czyste sumienie to starać się naprawić powstałe szkody w takim stopniu w jakim to możliwe. pps Piszę dość ogólnie ponieważ na liście uprawnionych do głosowania nie ma osoby spełniającej kryteria imienia, kwoty i regionu. T.S.

anna

szkoda ze nie odebrał Pan ani jednego mojego telefonu gdy był czas na rozmowę, tylko zasłaniał się Pan ludźmi . wtedy był czas na racjonalną rozmowę , ani raz nie wykonał Pan ruchu w stronę oszukanych ludzi, byłam raz pod firmą i i nawet mnie Pan do środka nie wpuścił. Jestem oszukana na ponad 12 000 zł plus koszty dojazdu na szkolenia do Warszawy i Zakopanego z północy Polski. I teraz mam zrezygnować z 1/3 roszczeń i rocznie dostać po 1000 zł???? w przeciwieństwie do Pana mam swoją godność . Jest Pan zwykłym oszustem. po drugie Pana prospekt wyniku sprzedaży .... to jakaś kpina , mysli Pan że trenerzy nie umią liczyć . głosuję przeciw tylko dlatego, że gra Pana na czas, Pana prognozy to utopia .

Zostaw merytoryczną opinię o Berndson Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Berndson Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berndson Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berndson Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Berndson Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Berndson Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Berndson Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 139 ocen.

Berndson Sp. z o.o.