Lingua Nova Sp. z o.o.

Opinie o Lingua Nova Sp. z o.o.

etat 2014-03-03 13:41:44
jaki etat? w tej firmie praca tylko na umowe o dzieło - ŻADNYCH ŚWIADCZEŃ
kate_bezele 2014-11-05 10:11:52
Pracuję to już klika lat i mogę powiedzieć, że jest ok. Ani dobrze, ani źle. Szkolenia akurat są i duża pomoc metodyka szkoły dla lektorów.
artb 2014-11-08 07:58:21
A ja pracuję już kilka ładnych lat dla firmy Lingua Nova i jestem zadowolony - pieniądze na czas , kompetentni ludzie - jedynie co to prowadzę działalnośc i ten dziadowski ZUS mnie wykańcza - kto to słyszał, żeby płacić ponad 1000 zł ZUsowi miesięcznie i ciągle rośnie- zgroza i rozbój
Lektor 2014-11-18 21:47:04
Pracuję w tej szkole od kilku lat. Świetny i szybki kontakt, duże wsparcie metodyczne no i pieniądze na koncie o czasie. Fajni ludzie, miła atmosfera. Gdyby tak nie było, dawno zakończyłbym współpracę z tą szkołą, tak jak z kilkoma innymi. Polecam i lektorom i słuchaczom – wysoka jakość usługi i obsługi.
morgan5 2015-08-05 13:09:40
Pracuję w dziale marketingu. Atmosfera bardzo przyjazna, warunki pracy bardzo dobre, ciekawa mozliwosc rozwoju.
blink 2016-07-13 13:47:51
NIE POLECAM pracy biurowej w tej firmie, Prezes bez precedensu zwalnia pracownika nie dotrzymując danego słowa - podejście niepoważne i bez szacunku do pracownika , nie jest to partenr do jakiejkolwiek rozmowy. Gdyby sam był pracownikiem - z pewnością długo by posady nie utrzymał nigdzie. Wymagania jak w wielkiej korporacji na poziomie, a niestety traktują pracownika jak niewolnika i warunki pracy opłakane, widać niedostatek- bałagan , stare meble i sprzęty, stare pudła i papiery jak w piwnicy, pracownicy pracują w świeżo zalanych pozaciekanych pomieszczeniach, a smród niesie się na całą firmę. Pokój socjalny pozostawia wiele do życzenia. Toaleta połączona ze zlewozmykiem... Pracownicy przynoszą swoją kawę, herbatę itp. Nie ma czym poczęstować ludzi na spotkaniach oprócz wody (bo jak już kawę lub herbatę to chyba z własnych zapasów, a trzeba liczyć się z tym że nie każdy kawę czy herbate pije). Szkolenia, o których jest mowa to jakieś 20 mintutowe pogadanki na niskim poziomie, właściwie podsumowania zupełnie oderwane tematycznie od specjalności danego działu. Takich spotkań nie nazywa się "szkoleniem" w poważnych firmach.
Ogólnie z tą firmą mam najgorsze doświadczenie, pomimo dobrych chęci i ciężkiej pracy dla nich - OGROMNE ROZCZAROWANIE, firma utknęła w przeszłości i robią łąskę że zatrudniają ludzi. Co do Prezesa - osoba podejmująca decyzje emocjonalnie, bez patrzenia w przyszłość, na wielu rzeczach się nie zna i niestety nie ma z nim kulturalnego dialogu. Niecierpliwy i tak naprawdę ma nie interesuje go co mają do powiedzenia pracownicy, ważna jest oszczędność na wszystkim i na wszystkich.
blink 2016-07-13 13:48:12
Chmurka 2016-07-20 18:12:54
Zgadzam sie w 100 % z Blink, to wszystko prawda. Pozytywne komentarze to pisze mama prezesa, która też tam pracuje i bez której prezes nie miałby szans na przetrwanie. Nie ma pojęcia o zarządzaniu, ta firma to jakaś kpina
ah 2016-07-30 22:10:46
DObrze, że atmosfera dopisuje @tyćka jak i opieka metodyczna.
Zostaw swoją opinię o Lingua Nova Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lingua Nova Sp. z o.o.