Lingua Nova Sp. z o.o.

Opinie o Lingua Nova Sp. z o.o.

etat 2014-03-03 13:41
jaki etat? w tej firmie praca tylko na umowe o dzieło - ŻADNYCH ŚWIADCZEŃ
kate_bezele 2014-11-05 10:11
Pracuję to już klika lat i mogę powiedzieć, że jest ok. Ani dobrze, ani źle. Szkolenia akurat są i duża pomoc metodyka szkoły dla lektorów.
artb 2014-11-08 07:58
A ja pracuję już kilka ładnych lat dla firmy Lingua Nova i jestem zadowolony - pieniądze na czas , kompetentni ludzie - jedynie co to prowadzę działalnośc i ten dziadowski ZUS mnie wykańcza - kto to słyszał, żeby płacić ponad 1000 zł ZUsowi miesięcznie i ciągle rośnie- zgroza i rozbój
Lektor 2014-11-18 21:47
Pracuję w tej szkole od kilku lat. Świetny i szybki kontakt, duże wsparcie metodyczne no i pieniądze na koncie o czasie. Fajni ludzie, miła atmosfera. Gdyby tak nie było, dawno zakończyłbym współpracę z tą szkołą, tak jak z kilkoma innymi. Polecam i lektorom i słuchaczom – wysoka jakość usługi i obsługi.
morgan5 2015-08-05 13:09
Pracuję w dziale marketingu. Atmosfera bardzo przyjazna, warunki pracy bardzo dobre, ciekawa mozliwosc rozwoju.
ah 2016-07-30 22:10
DObrze, że atmosfera dopisuje @tyćka jak i opieka metodyczna.
Beata 2017-02-16 22:05
Jestem nowa lektorką i jak na razie mam pozytywne doświadczenia, przyjazna atmosfera, mili i kompetentni ludzie, duże wsparcie Metodyka i potężna biblioteka
Iza 2017-03-09 21:35
Szkoła nie wyróżnia się specjalnie jakością. Używane są standardowe książki oraz tradycyjne podejście do nauki. Może to i dobrze. Stawki niezbyt wysokie, ale nie żenująco niskie. Słaby punkt to pomoc metodyczna.
Zostaw swoją opinię o Lingua Nova Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lingua Nova Sp. z o.o.