Opinie o BorgWarner Poland Sp. z o.o w Jasionka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BorgWarner Poland Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BorgWarner Poland Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BorgWarner Poland Sp. z o.o w Jasionka

Mateo

Ciężko się określić co do pracy w tej firmie..warunki są bardzo dobre jest czysto, ciepło, na głowę się nie leje, socjal dość dobry. Na magazynie pracy jest bardzo dużo..ludzie na ogół fajni, liderzy lepsi i gorsi..wysoki rygor i czasem dość służbowe podejście..zawsze się komuś nie spodoba że stoisz nawet jesli swoją "robotę" masz zrobioną o siedzeniu zapomnij nogi w (usunięte przez administratora) włażą po całej zmianie. Ciśnienie i presja wysokie. Jadąc na drugą zmianę i znaleźć wolne miejsce parkingowe to jak walka o przeżycie(tu naprawdę porażka z tym) chyba że jesteś jedną z osób co lubią już godzinę wcześniej przyjeżdżać do pracy. Załatwić jakąkolwiek sprawę w firmie ciężko dział HR w innym budynku, kontakt utrudniony. Normy dźwigania podnoszenia w normie ale przez zmianę zrobisz tego tyle że napewno odczujesz..kasa jak kasa gdzieś dają więcej gdzieś mniej, można brać nadgodziny, nocki są lepiej płatne niż w innych firmach, są jakieś premie ale klimat i podejście do pracownika nie każdemu się spodoba..

Kamil00

lider Waldek jak (usunięte przez administratora) i naprawisz sobie sam to co ci wywaliło szybko to jest zadowolony a jak ci coś nie idzie i nie wiesz jak naprawić to bo jesteś nowy na linii a nikt nie raczy spokojnie pokazać jak ogarnąć sytuacje to jesteś już skreślona bo nie ma normy ludzie nie maja co robic nie wyrabiasz się waldus chodzi spocony i wkurzony nie interesuje go ze ty tez się tym denerwujesz i stresujesz zamiast wkoncu nauczyć wszystkiego to lepiej wywalić ze stanowiska szukają winy u pracownika nie widzą że maszyny są stare i awaryjne ale wiadomo liczy się dodatkowa kasa za efekty podopiecznych może jakby sam stanął na stanowisku by zrozumial

WorkBorg

W ostatnim czasie sa zatrudniani sami ukraincy, czy do borga juz nikt nie aplikuje z Polaków ? czy o co chodzi?

Dxdx
@WorkBorg

Som przyjmowani Polacy

@Dxdx

To super :) A jak wygląda w tej firmie atmosfera? Nie ma problemu z dogadaniem się Polaków z Ukraińcami?

Mgr. Gołąb
@Karolina

Nie gada sie na linii. To nie forum dyskusyjne - tu liczy sie norma xD a za jakość odpowiadamy wszyscy!

Maria
@Mgr. Gołąb

Aż tak tego pilnują, że nie pogadasz sobie na luzie? A po pracy jak z tym jest, integrujecie się czy nie ma co do tego potrzeby? Zastanawiam się czy jest drętwo czy ze spokojem psychicznym się robi

Napięta
@Mgr. Gołąb

Nie gada się na linii bo strach się odezwać, bo liderka zła, nikt jej nie pasuje ludzie sami odchodzą na inną linie byle uciec, albo wywali na linię obok bo nie pasuja jej. Tak za jakość wszyscy.

Loko
@Maria

Zależy na jaką linie trafisz i na jaką ekipę, niektórzy są spoko pogadasz, a inni, tylko się odwrócisz to cię obgadają i wyśmieją, szkoda marnować czas na takich ludzi robić swoje i się nie przejmować

Mark
@Napięta

Raz na jakiś czas liderzy powinni schodzić na linie i pracować jak operatorzy może wtedy nabrali by szacunku do innych, a nie siedzieli całe 8 h narzekali ile to oni pracy mają i rozsiewali plotki po hali

Ktoś

Czy pracuje ktoś na stanowisku lub może się wypowiedzieć o elektro mechanikach ? Proszę o odpowiedź czy warto aplikować i zacząć pracę jako elektro mechanik

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy BorgWarner Poland Sp. z o.o po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Internal Controlling Intern. Jaki był jej rezultat?
Ela

Dziękuję że mogę być częścią zespołu świetne warunki na hali ciepło owoce 2 razy w tygodniu dopłaty do obiadów premie i inne inicjatywy takie jak "Czujne oko operatora" sprawiają że angażując się w swoją pracę można dorobić do pensji. Podwyżka podstawy również na + :) bardzo jestem zadowolona polecam

alf
@Ela

Powinnaś napisać że na łeb się nie leje,przychodzisz do pracy masz noc wychodzisz dalej noc(mowa o porze jesiennej). i Lidery też so fajne bo dają popakować turbo cały dzień

galanonim

Fajna robota kasa jest ok oczywiście zawsze może być lepiej warunki też dobre liderzy spoko niedawno zacząłem i mogę polecić .

Zośka

Pracuje w firmie bardzo długo i też dodam coś od serca. Firma trzyma na dystans konkurencję jeżeli chodzi o benefity i warunki socjalne czego przykładem jest dwudziesto procentowa podwyżka. Co jest realnym dowodem na wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom pracowników . Jeszcze dodając do tego premie świąteczne i uznaniowe nie pozostaje nic innego tylko być w tym wspaniałym zespole jak najdłużej. Gdzie każdy pracownik czuje się doceniony i nagrodzony za swój wkład i dokonania.

No nie
@Zośka

20% podwyżki??? Nie ma opcji, ostatnie podwyżki oscylowały srednio na poziomie 5 może 6%.

Mordka
@No nie

Średnia podwyżek to była 10 % spokojnie można było dostać 13%

Worker
@Zośka

Chyba u biurowych 20% .... ????

Ile zarobi na produkcji ??
@Worker

Czy 4 tys na rękę zarobię na produkcji po podwyżkach ?? Jeśli nie to to jest uduś firma !! !! !!

Fred
@Zośka

20 % podwyżki dali ciekawo gdzie bo na MS średnia 6% choć były takie osoby co dostały ponad 10% więc wątpię żeby to była prawda albo pojedyncze przykłady. Jak by firma chciała wyjść na przeciw inny firmom to na start by dali z 4500 a po okresie próbnym z 4800 a dotej pory niektórzy nie mają nawet 4000 i to ze starzem kilkuletnim

Edyta
@Zośka

Wow, ciekawie to wygląda. Właśnie szukają pracownika na stanowisko Design Engineer. Ogłoszenie jest po angielsku. Wiecie czy rekrutacja i rozmowa kwalifikacyjna też jest po angielsku? Albo jakaś jej część?

@Edyta

Angielski na tym stanowisku jest wymagany, wiec rozmowa też będzie w całości po angielsku.

@Fred

Forum dotyczy Turbo, i moja wypowiedź też.

Iryna

Czy dalej są przyjencie na nowej hali? Gdzie sie zglaszac?

Edyta

Czy był ktoś na rekrutacji na Inspektora Jakości (ETTS)? Mnie interesuje jakie pytania padały? I czy były zadania rekrutacyjne?

Boro

Jedyna moja praca w życiu do której nienawidzilem przychodzić a serce płakało.

Joki

A w mobility jakie są podwyżki? I płacą proszę o prawdziwe opinie zamierzam aplikować ale niewiem czy warto? Chodzi tutaj o to czy jedna osoba obsługuje maszynę czy z ludźmi czy pracuje jednocześnie na jakiejś Lini produkcyjnej czy są benefity i jakie nadgodziny czy do wybrania czy każą chodzić w soboty ?

@Joki

W większości sami Ukraińcy Polaków nie przyjmują przynajmniej po rozmowach cisza.Sam obslugujesz maszynę i usuwa się drobne awarie.Inne wydziały dostały podwyżkę o 10 procent mobility nie i jeszcze premie nie ma...

Polak
@Anonim

Przyjmują, przyjmują… na pewno w Morse i ETTS

Arianna

Pracuje tu około 2 miesiący, lecz co nieco mogę już napisać. Pierwsza umowa na okres 3 miesięcy, potem podobno na 2 lata. Ja na szczęście nie zamierzam obecnej przedłużać. Zacznę od norm, które są horrendalnie wysokie, pracownik praktycznie musi być przyklejony do linii, bo inaczej "team" nie dobije do celu i zaraz pseudo koleżanki zaczną Cię obgadywać. Uwierzcie mi takiego czegoś nie doświadczyłam do tej pory. Nie wiem co im z tym wyników, zaraz jednej czy drugiej dysk wyskoczy i będą miały nagrodę. Liderzy szkoda gadać, operatorzy w większości po studiach z wiedzą większą od tych przygłupawych inżynierów, czy kręcących się po hali stażystek. Z bardzo małych plusów to obiad za 6.50, multisport ale kto by miał na to siłę jak ma trening na hali i to tyle o i 200zł pseudo premii. Jak ktoś desperacko szuka pracy to polecam się przyjąć na pół roku i uciekać do mtu, southco czy innych podmiotów, gdzie pracownik nie musi się stresować kiedy siądzie maszyna.. nie polecam

A uuuu
@Arianna

Ja dostałem kolejną umowę po 4 miesiącach nadal na agencje ,umowa to 3000 brutto na rok 2021 gdzie niewiele więcej jest od najniższej krajowej śmiech na sali,i za te same pieniądze wymaga się takiego samego tępa pracy jak od starego pracownika który zarabia więcej. Atmosfera fatalna , są wiejscy cwaniacy że jak robią w BW to jest prestiż i jest pieniądz jacy to są oni inteligentni bo potrafi usunąć awaryjke na stanowisku...i prawią wykłady jak dobrze myśleć ,a tak na naprawdę poza BW Turbo i wciskania guzików nic potrafią . Zapomnisz dać głupiej zaślepki jest i afera i mega spust na lini :] ,dostajesz wykład od wieśniaka który uważa się za lidera :] Liderzy w większości widać że z łapanki i bez szkoły na takie stanowisko ,o tyrasz się na pakowaniu masz te 20sekund by powietrza złapać jak sztuki nie lecą to już lidera oczy kują i Ci szuka dodatkowej roboty a idź np wałków dorób ,a nie widzi jak jego starzy pracownicy na lini obok podpierają skrzynki i gadają Jak przychodzisz z dużo lepszej firm to się przyznawaj,ja po sobie odczułem że takich nie lubią Mam polewkę z młodych łebków zaraz co szkołe skończyli ,pierwsza kasa nie od mamusi podostawali na rękę po 3tys z 4 brygadówki to chodzą jak panicze ,przychodzą do szatni to ani cześć a nie (usunięte przez administratora) podbnie na parkingu na . Ludzie sami sobie podkręcają normy bo "pieniążek jest " tylko nie liczą się z tym że jak będą koło 40-stki to te normy im zostaną i zaczną się problemy zdrowotne i przyjdzie opamiętanie że jest za późno życzę wszystkim naganiaczom pracy do emerytury.

John
@A uuuu

Zgadzam się w ???? procentach

Spoksik
@A uuuu

Racja. Przy tym tempie pracy można zdrowie stracić. Co im to da zwiększanie norm jak później wykwalifikowany człowiek ma dość i się zwalnia a zatrudniają młodego który pracuje wolniej, trzeba mu pomagać a później i tak ten młody się zwolni bo ma dość takiego tempa pracy i tych niskich zarobków

Czesiek
@Arianna

To jeszcze nic! Chodzą słuchy że mają opóźnić premie roczna o 3 miesiące. Tak zrobili na Morsie. Chcą w ten sposób zatrzymać ludzi dłużej. Gratuluję im pomysłu, bo w ten sposób tylko rozjuszą pracowników i przekonają większą ilość ludzi do odejścia. A co tam! Niech najlepiej na grudzień przesuną ją! Dajcie ludziom godziwe pieniądze, to nikt nie odejdzie. Lepiej ich w konia robić.

Plusik
@Arianna

Dalej głosujcie na jakieś rady pracownicze, a oni później przyzwalają na przesuwanie premii rocznej w czasie. Jak myślą, że dzięki temu ludzie zostaną to się grubo mylą. Dali by podwyżki adekwatne do sytuacji to by nikt nie psioczył, a może nowy narybek by dalej pracował. Ale po co? Lepiej (usunięte przez administratora) roboli.

@Czesiek

Piszesz głupoty. Premia zawsze jest wypłacana w tym samym terminie. Przełom luty/ marzec. Tyle, że w tym roku była słaba :-(

wnuczek
@Arianna

Znam realia, są zgodne z opisem.

alooo
@Czesiek

Nie było na Morsie żadnego opóźnienia premii. Nie rozsiewajcie plotek

Polecam
@Arianna

Każdy ma prawo do swojej opinii

Dużo opinii o borgu więc dodam też swoją. Praca w borgu to największe (usunięte przez administratora) jakie mnie w życiu spotkało. Wiadomo są wzloty i upadki liderzy lepsi lub gorsi ale pewne osoby definitywnie powinny zostać wyrzucone/zdegradowane/usunięte niestety jak nic się nie zmieni, bo kierownictwo słabo reaguje na pewne kwestie to zgodnie z procedura zostanie poinformowany inny kontynent co się tutaj dzieje.

Julia

A co niby się takiego dzieje że tak uważasz? Ludzie nieuczciwie się zachowują, nie pracują czy o co chodzi?

...
@Julia

Tak? Tak pytasz to proszę powiedz jak określa się naśmiewanie się komuś prosto w oczy z niego i jego rodziny, w tym dzieci nawet niemowląt? Jak nazywa się organizowanie komuś przesłuchania w stylu milicyjnym? Więcej szczegółów pytać pana Grzegorza, pana Michala i pana Roberta. Jak określa się stanie przy czyimś biurku kilku osób i wytykanie jemu rzekomych błędów i dlaczego te osoby (pani Joanna i pan Dariusz) nie idą z tym do kierownika tylko się dobrze bawią jak to robią (osoba która spokojnie siedziała przy swoim biurku i uczciwie pracowała zostaje zwolniona, uzasadnienie kadr, pani redaktor Iwony: ,nie pasował do zespołu'). Jak nazywa się liczenie analiz pod wynik rzeczywisty na siłę, tu słowa lidera zespołu pana Roberta:, no trzeba to jakiś załatwić żeby wyszło (k9k 2017)'? Tak ma być? Dlaczego tacy fachowcy tam pracują, a nawet po inżynierii chemicznej (np. pani Joanna) w dziale zajmującym się stricte zagadnieniami mechaniki? Teraz powiedz, czy tak to powinno wyglądać i dlaczego przełożonym to nie przeszkadza? Dlaczego właśnie takie osoby mają tam pracę, a reszta zostaje zwolniona albo ktoś daje do zrozumienia, żeby sobie iść stamtąd? Czy pracę powinno się załatwiać np tak: siostra masowała plecy kierownikowi X to mnie zatrudnili, lub załatwić sobie pracę przez koleżankę i spędzić blisko jeden wyjazd na Malcie z osobą wysoko postawioną wówczas w Borgwarner? Jak to się nazywa i czy tak powinno być? Teraz wiesz o co chodzi?

Maseracki
@...

Bogato macie widzę ????????????

były

Drodzy pracownicy cudownej firmy czyli dywizja turbiarzy ,fakt dostaliście podwyżki ale przypominam normy zostały lub zostaną zwiększone. Praw Fizyki i inflacji nie oszukacie , gońce target na ziemniakach pastewnych jednym plusem że więcej wam gotówki przeleci przez rece za tyle samo :)

DTS
@były

Cały Campus dostaje podwyżki , za to w Transmission będzie wyrównanie, ale do najniższej krajowej 3600

KALKSTEIN

Serdecznie nie polecam pracy jako operator produkcji na dziale Turbo, na sam początek masz szkolenie na lini szkoleniowej na tak zwanym "DOJO" gdzie poznasz kobietę trenerkę która niczego cie nie nauczy bo sama nic nie potrafi poza znęcaniem się nad ludźmi i darciem. JEŚLI przetrwasz trafisz na linie produkcyjna, nie daj boże do jednej z wspaniałych liderek typu NZ czy BP bo albo się im spodobasz albo doprowadza do tego żebyś się zwolnił. Następnie jeśli przeżyjesz tam pierwszy miesiąc lub dwa będziesz miał egzamin na operatora z danego projektu na którym będziesz pracował i tu znowu wracamy do pseudo Trenerki z DOJO gdzie egzamin z nią to istna mordenga i tragedia oraz trauma do końca życia. Kobieta ta jest nie kompetenta do przeprowadzenia takich egzaminów ale zobaczysz jak uda Ci się dotrzeć do tego pięknego momentu twojego życia w Borgu. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to 3600 brutto i przez pierwszy rok a może i dłużej nie liczył bym na nic więcej nawet jak byś z zamkniętymi oczami normę wyrabiał. A co do norm i pracy z ludźmi na liniach to inna bajka bo albo trafisz na normalna ekipę albo cie zamęczą tak samo jak niektóre liderki.

Rivolta
@KALKSTEIN

Dokładnie, dadza taka robote ze palce odpana od robienia wałeczków

Kazik
@KALKSTEIN

A jak to jest z nadgodzinami można chodzić? Czy ludzie są zmuszani? Chodiz mi o nowa hale. Praca na 2 zmiany 3 czy 4 brygadę? Można się dogadać jakoś czy przypisują

@Kazik

3zm i 4BR nagodziny są ale pieniędzy za nie nie zobaczysz bo system rozliczeń jest roczny. Nakaz pracy możesz dostać raz ale jak sam nie przyjdziesz z własnej woli to będziesz traktowany przez liderów jako ten gorszy sort do zamęczenia aż sam się zwolni.

Barszczyk
@KALKSTEIN

Ludzie poczytajcie sobie kiedy firma może dać wam nakaz przyjścia do pracy. Nie bójcie się liderów i innych łysych lub grubych wazeliniarzy.w tej firmie wystarczyła by tylko jedna zbiorowa sprawa w sądzie o mobbing i borgwarner by padł kierownicy inaczej zaczęli by wtedy podchodzić do pracowników produkcji.Wiem że każdy ma jakieś swoje zobowiązania np kredyt itp ale nie dajcie sobą pomiatać.

@KALKSTEIN

Ten egzamin obowiązuje w każdym dziale na produkcji? Nie idzie tego jakoś ominąć?

Elo melo
@KALKSTEIN

Ile trwa szkolenie z Dojo czy jakoś tam? Ile trwa szkolenie nowego pracownika ogółem ? Czy pomaga ktoś czy trzeba samemu ogarnąć ?

@Elo melo

Nie wiem nie byłem tam tylko słyszałem, że jest.

Bejbi
@Nowy

Tak jak piszesz

Bejbi
@Elo melo

Tak

Mrr

Pamietam jak sie przyjelem 2 lata temu i ludzie jedli kanapki w szatni na dywizji turbo bo nie było miejsca na stołówce za covida

daf
@Mrr

Przecież dalej tak jedzą, a obostrzeń nie ma. ale to już jest stan amebus pospolitus.. trzeba lubić jeść w smrodzie spoconychp butów

Mrrr
@daf

Albo jak sie do pracy przynosi kromki z futerkiem to juz wstyd xD, cza jesc w szatni

Quantanamera
@Mrr

Jak ktoś ma opory i z wujem do stołu nie siądzie to musi w szatni. Nie wszyscy są tam tylko dla pieniędzy, moga mieć zasady. Pozdrawiam.

Bebe

Co dostajecie w ramach pakietu socjalnego ? Czy są dni owocowe ? Jakie benefity oferuje borg warner

Hyg

Czy kontrola jakości chodzi na 2 czy 3 zmiany

XYZ
@Hyg

Na 3 zmiany albo w systemie 4 bryg.

czeko
@Hyg

tak

Koko

Jak jest z nadgodzinami do odbioru czy płacone? Chodzi tutaj o nowa hale ? Można chodzić po 12 h samemu czy każą?

MałaCzarna

Praca w BW Turbo to świetna sprawa ! Super ludzie! Kompetentni i bardzo pomocni przełożeni! Uwielbiam tutaj być, czuję się częścią czegoś wielkiego! Nie rozumiem tych negatywnych opini, przecież panuje tutaj niesamowity klimat pełen szacunku i zrozumienia.

Bękarci syn
@MałaCzarna

Ta firma odmieniła moje życie, nadała mu sens, cieszę się że jestem jej częścią, posiadając kredyt na dom, mając pięcioro dzieci, radzimy sobie bez problemu, spokojnie odkładamy na wakacje za granicą każdego roku z wczasów pod gruszą i 500+ :)

John

Kto to pisał He

leben wurst
@MałaCzarna

Nie ma się co dziwić skoro czujesz się być częścią czegoś wielkiego jak prezes i mistrzowie "są w Tobie" minimum raz w tygodniu

leben wurst
@Bękarci syn

będzie fajnie jak za 10lat będą dominować auta elektryczne i jak rząd zabierze 500+ to dzieci oddasz pod sejm

MałaCzarna
@leben wurst

Mistrzowie nic w tej firmie nie mogą poza ustaleniem grafiku a Prezes ma pewnie lepsze rozrywki. Ja wykazuje się ponad przeciętnym zaangażowaniem w przebieg i kształtowanie procesu, co procentuje moim osobistym rozwojem i dynamicznym wzrostem pensji. Wam też radzę tak pracować a nie narzekać :)

Bękarci syn
@leben wurst

Jeśli zniknie 500+ będzie to znaczyć że krajem rządzi "Lewica" , czyli swoboda aborcyjna. Może wprowadzą aborcję do 18-tego roku życia. Zamkną kopalnie dla ekologi a my będziemy palić Rosyjski gaz sprzedawany przez Niemcy, albo (usunięte przez administratora) segregowanie na palne w dzień lub palne w nocy.

Niunio
@Bękarci syn

Przecież PiS i jego socjal to nie prawica lecz typowy program lewactwa z pozostałym się zgadzam ;)

Bez_jaj

Ty to z HRu, czy ktoś Ci zapłacił za tą opinię :D

Janusz
@MałaCzarna

Pozdrowienia dla działu HR ????

były
@MałaCzarna

Na pewno jesteś jednym z tych pierdzistołków którzy zwalają robotę na karki innych a sam przesiadujesz na kantynie

Zaq
@Bękarci syn

Proponuję aby7 dupodajki z HR nie mogły sie wypowiadać na temat pracy na produkcji. \

Staszek Zdun
@Zaq

Jak sie ma kłaki miedzy zembami albo broda smierdzi kałem to tak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o BorgWarner Poland Sp. z o.o - Jasionka

• Jak się pracuje w BorgWarner Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy BorgWarner Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BorgWarner Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 15 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BorgWarner Poland Sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 338 ocen.
  • 950
    36-002 Jasionka