TechWash Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o TechWash Sp. z o.o.

Przesada 2011-02-27 08:28:31
Widzę że szefostwo przed zatrudnieniem kogokolwiek już buduję sobie wizerunek idealnego pracodawcy. Wiedząc kto jest członkiem Zarządu niniejszej firmy szczerzę wątpię aby praca w tym gronie była znośna. Jest to część wysokiego managmentu firmy CarWash która nabiła wielu inwestorów w butelkę
Krzysztof 2011-03-09 00:12:22
Jest to młoda dynamicznie wchodząca w rynek firma, obecnie zatrudnienie znalazło tam ok, 5-7-osób, wymagania mają bardzo duże niestety marnie płacą.
gabi 2011-03-21 06:25:48
młode ,,wilczki,, kupe kasy zarobili na obrocie cudzymi nieruchomościami, teraz wzieli się za budowę stacji benzynowych
anonim 2011-04-06 04:39:45
Firma w najbliższym czasie będzie chciała pozyskać do swojego grona specjalistów w obrocie nieruchomości oraz Kier. Budowy z uprawnieniami budowlanymi bezograniczeń.. TechWash wygrał przetarg na budowę 14 myjni bezobsługowych dla dominujacej sieci Centórw Handlowych w Polsce Południowej. Szykują się przyjęcia do pracy.
Roman Politan 2011-04-19 12:36:09
Serdecznie polecam współprace z nimi wszystkim , którzy planują inwestycje w branzy myjni bezdotykowych,mają bardzo dobre warunki finansowania, miłe i profesjonalne doradztwo, bardzo rozsądne ceny
Mnemonic 2011-05-16 13:00:06
Każdy kto ma zamiar rozpocząć u Tych Panów pracę niech nie traci czasu. Dużo słów i obietnic, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Inwestorów też pragnę ostrzec gdyż przyzwyczajenia z pracy w Carwashu Panowie przenoszą na ten nowy podmiot. Odradzam.
Darek 2011-05-19 14:40:21
zawsze znajdzie się jakiś malkontent życzliwy, cóż to takie typowe dla nas Polaków.....
Rychardo B :) 2011-06-08 13:17:50
To nie malkontenctwo tylko prawda. Chcieli podnieść Carwash pod inną nazwą biorąc ich technologię wykonania myjni, ale jakoś nie wyszło. Carwash upadł około listopada 2010, a firma tak cienko przędzie że nawet strony internetowej nie wystawiła. Żenada. Ale cóż zadanie mieli bardzo trudne tj. wcisnąć ludziom kit że Techwash nie będzie naciągaczem jak poprzednia spółka.
anonim 2011-06-10 05:32:24
toTy chyba Ślepy jesteć skoro strony www nie umiesz znależć :-), reszty nie będę komentować bo to właśnie jest żenada.
Marek 2011-06-11 13:04:23
W czwartek byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej skierował mnie do nich Manpower Profesjonal Kraków. Biuro eleganckie, Panowie bardzo mili, miła Pani o prześlicznych nogach i pieknym usmiechu podała mi przepyszną kawkę. Podczas spotkania wpadłem w krzyżowy ogien pytań, które muszę przyznać mocno mnie zaskoczyły i zbiły z tropu. Nie spodziewałem się, aż tak wielkiej konieczności znajomości branży paliwowej !!!. myslałem,że chodzi im tylko o myjnie -wyszło średnio . Panowie grzecznie mi podziekowali i powiedzieli,że oddzwonią ...........czyli mnie spławili. Moim nastepcą radzę się dobrze przygotować do spotkania z tymi dżentelmenami dobrze wiedzą czego chcą nie dowiedziłaem się tylko ile chcą zapłacić..
Roberto-Kraków 2011-06-17 01:37:06
Ja też byłem u nich na rozmowie o pracę poszło jak spłatka, zaczynam od 01.07.2011r, a jak będzie to się okaże. Z umowy przedstepnej wynika, że robotę mam pewną na razie na trzy miesiące.
krakus 2011-06-21 02:29:49
dają 5 000,00 brutto za pełne uprawnienia budowlano-architektoniczne
studenci 2011-07-19 03:53:51
Zadzwonilismy do nich, że szukamy roboty na wakacje zaproponowali nam 7,5 PLN/h.Do naszych obowiązków nalezy: dbanie przez 1,5 miesiąca o dwie myjnie, sprzątoamy, uzupełniamy chemie, malujemy krawężniki, strzyżemy trawę. Robata fajna i przyjemna przeważnie na świeżym powietrzu i do tego w swojskim otoczeniu - serdecznie polecam wszystkim którzy z różnych przyczyn pozostali w Krakowie
anonim 2011-08-09 05:23:00
\"Gdzie te myjnie wymarzone w snach...\" chciałoby się powiedzieć. Jak na razie to widzę, że ktoś robi tu dobry PR a firma podobnie jak Carwash jeszcze nic nie zrealizowała. Myślicie, że pracownicy znowu się nabiorą na obietnice super płac podczas gdy spółka nie ma żadnych dochodów. Naiwniacy :)
DAREK 2011-08-17 07:34:01
Drogi (MD) piszesz od rzeczy i bez sensu, ale to chyba z braku odpowiednich kwalifikacji, wiedzy oraz zwykłej ludzkiej złośliwości. Każdy podmiot gospodarczy ( zwłaszcza sp z o.o.) zobowiązany jest do złożenia na koniec roku finansowego raportu ze swej działalnosci finansowej do przynależnego sądu gospodarczego (KRS), raport jest jawny i ogólnie dostępny dla osób "zainteresowanych". Niestety w niczym nie potwierdza on Twoich ,,życzliwych wywodów,,. Z drugiej strony dziekujemy za troskę o nasze finanse, ale sami sobie z nimi dobrze radzimy :-)
Roman Przybylski 2011-08-19 02:31:25
Pracowałem u nich przez 3-miesiace niestety goście nie przedłużyli mi umowy, szkoda bo robota była dobra i cash też nie najgorszy, na moje miejsce zatrudnili jakiegoś chyba "podciotka"-szkoda.
grażka 2011-09-01 23:50:51
Tych co się wybierają do nich na rozmowę kwalifikacyjną oszczegam; aby dobrze przygotowali sieę z zakresu Prawa Budowlanego, goście bardzo mocno przewrażliwieni pod tym względęm. Mnie olali tylko chyba dlatego że jestem kobietą - [usunięte przez administratora]..! szowiniści
mlody34 2012-01-07 20:59:32
goście złapali wiatr w żagilel, mają poteżnego inwestora mam nadzieję że sodowa im nie odbije
Grażyna 2012-02-20 16:50:51
nowa siedziba calkiem całkiem, teraz to wygląda naprawdę porządnie
Robercik 2012-04-12 08:30:31
tak jak można było przypuszczać wspólnicy się rozstali, mocniejszy \"zjadł\" słabszego
Brack - k 2012-10-16 00:27:32
Dorobili się na hanlu w pośrednictwie nieruchomościami, posiadają kilkanascie spółek w kraju i zagranicą, oficjalnie to zwykli przecietni nie zamożni ludzie, posiadający mały domek pod Berlinem o wartości conajmniej ok. 10 mln Euro !!!!, i klka apartamentów w większych miastach Europy Zach. (Antwerpia, Londyn, Helsinki, Turyn......), warto wspomięć tez o tym, że męska część Zarządu tej spółki ma na swoim koncie wieloletnia współprace z WSW i to jest chyba podstawa wyjscia podwalin tego biznesu.
Mania 2012-12-28 14:49:16
zarząd faktycznie jest bardzo himeryczny jak to władza, reszta personelu administracyjnego stanowi wspaniałą zgraną grupę, bardzo miła atmosfera, serdecznie polecam.
mack+9 2013-01-25 19:28:14
cały dzień po za domem, jak pies włóczysz się od budowy do budowy a i tak słowa dziękuję nie usłyszysz, ewentualnie [usunięte przez administratora], kasa bez porywów
MO 997 2013-04-04 16:28:22
Pieniędzy na premie nigdy nie było, tylko golutka podstawa,.Praca po 12-14 godz to był standard, o ewidencji nadgodz. to zapomnijcie ,za to, z początkiem roku w "firmie" pojawiły się nowiutkie BMW 6, i jak tu się nie[usunięte przez administratora]., ludzi mają za nic, trzymajcie sie od nich z daleka
Marek 2013-04-27 12:47:32
nie Ty to ktoś inny, praca nie jest już obowiązkiem tylko przwilejem, nic na siłę
udupiony 2013-09-14 20:30:45
no tak kopa w [usunięte przez administratora] i na zbity ryj człowieka wywalić z dnia na dzień bez najmniejszego słowa dziękuję za ciężką robotę dla tych cwaniaków nie usłyszysz, człowieka mają za nic, tylko cyferki ich interesują jakby mało się już nachapili
maria 2013-11-08 15:57:36
to zależy kogo to ma dotyczyć szarki nie dostawają więcej niż 2500-2700 brutto!!!, a Ci u góry na pewno kilka razy tyle
g.w. 2013-11-08 22:12:25
Jakie BMW firma przez cały okres swojej działalności zdążyła wybudować jedną myjnie. Skończcie z tą mitomanią to jest chore. Czemu strona internetowa nie działa od kwartału??? Jakie budowy??? Proszę o konkrety!!!
Majka 2013-11-09 21:42:07
nie wiem o jakich myjniach obecnie piszesz, z tego co wiem tym biznesem Techwash nie zajmuje się już od prawie dwóch lat, za to obecnie żyją z outsourcing usług w zakresie maintenance w tym dla kilku zakładów w branży automotive w ok. Bielska Białej i Chrzanowa.
Joanna 2013-11-12 08:23:34
ludziska co wy za ,,pierdoły,, wypisujecie. Jeżeli kogoś interesuje kondycja finansowa TechWash to jest na to bardzo proste rozwiązanie, proszę wyciągnąć sobie raport finansowy z KRS, który jest przecież ogólnie dostępny. Pisanie tych głupot ma chyba na celu tylko sianie i wyłącznie fermentu. Dane podawane na tym form nie mają nic wspólnego z rzeczywistością ani faktycznym obecnie profilem działalności spółki
mack 2014-04-13 08:37:41
wszystkie aktualne dane masz przecież w KRS, coś Ty taki nie rozgarnięty ( strukturę, profil działalności, adres)
mniam 2014-05-13 08:23:41
dwa tyg. temu wszystkie udziały w spółce wykupiła niemiecka firma prod. między innymi myjnie bezdotykowe.
POLOK 2014-12-04 16:26:16
nowy właściciel wcale nie jest mądrzejszy, na pewno pod względem kompetencji daleko mu do poprzednika, tamten przynajmniej wiedział co robi, przyszłość nasza chyba będzie marna
maya 2015-01-17 18:50:14
no można powiedzieć , że się troszkę odbiliśmy, wypłaty w terminie a i w firmie przybywa ludzi, jak na razie robota też jest
seremak 2015-01-24 09:25:09
A Ty nie jesteś przypadkiem "niepełnosprawny umysłowo", bo zadajesz jakieś idiotyczne w mojej opini pytania. Jak szukasz u nich pracy, to skieruj się bezpośrednio do ich biura w Tychach, następnie złóż swoją aplikacje i tyle. / adres spółki masz w KRS, ale skoro interesuje Cię praca w tej firmie to zapewne wiesz gdzie ich szukać tumanie!!!)
pracownik 2015-06-13 09:03:32
poprzedni właściciel sprzedał udziały i podobno wyjechał z rodzinką do Canady, a obecna siedziba firmy znajduje się w Katowicach, ale najlepiej spr. to w KRS, o ile jest uaktualniony........
Rudzinski 2015-06-30 20:52:20
czytaj głąbie ze zrozumieniem, główny udziałowiec sprzedał swoje udziały i od tego okresu w żaden sposób już nie jest powiązany z tą spółką , więc niczym zdalnie nie musi zarządzać, obecni udziałowcy (KRS) są mieszkańcami południowej Polski, więc nie bardzo wiem o co Ci chodzi, troska jaka przejawiasz o operacyjna działalność tego podmiotu jest zadziwiająca ?, najważniejsze chyba, jest to że interes się kręci i przynosi znaczne dochody (raport finansowy za 2014), czyżby kogoś szlag trafiał :-)
Kotowski 2015-07-15 12:28:53
od prawie trzech lat spółka bardzo dobrze się rozwija, trudny okres ma już na pewno za sobą :-),obecni właściciele to bardzo rozsądne osoby pod ich reka firma nabrała wiatru a i atmosfera całkiem nie najgorsza, pieniążki też znośne -polecam
pracownik 2015-08-19 20:54:05
chodzą ploty, że podobno większościowy udziałowiec sprzedał swoje udziały wyjechał do Kanady z rodzinką, czy ktoś coś wie na ten temat ?
ulka1c 2015-08-21 10:21:19
nie wiem czy już wyjechał, ale podobno ma tam jakiś biznes
kolo 2015-09-08 13:19:58
gośc siedzi w kanadzie i w "d" ma już ten cały interes
jużpoza 2015-10-12 10:13:35
kasa nędzna odradzam, a Prezes to jakiś chyba furiat, do leczenia się chłop nadaje, ja to mam już za sobą, jeszcze raz stanowczo odradzam - obóz karny to przy tym pikuś
jużpoza 2015-10-26 10:54:45
biuro owszem wyremontowane, recepcja całkiem całkiem, nawet to wygląda, ale w techicznym czy projektowym siedzą cztery osoby na 10.3m2, czy to są dobre warunki pracy ?, sami oceńcie, reszta tak jak wszędzie, robota na przeczekanie, gdy szuka się lepszych rozwiązań w zyciu
krakus 2015-10-28 12:57:51
nie wiem jak tam jest w Tychach, ale w oddz. w Krakowie jest OK, ludziska zadowolone, warunki pracy tak jak wszędzie, a atmosfera jest w pożo, Boss to łebski i operatywny gość, trudno go zrobić na szaro, ale ludzkie odruchy czasami ujawnia ;-, proszę nie brać mojego wpisu jako wykładnie to są tylko moje indywidualne odczucia
fachman 2015-12-08 19:33:36
jakie maszyny flekso graficzne?, o czym Ty tu pitolisz "Faustynko", chyba nie znasz nawet podstawowego profilu działalności tego podmiotu skoro takie kretynizmy wpisujesz, chyba Cię wypier.... flustratko skoro tak ujadasz ;-)
fachman 2015-12-08 19:33:38
234234 2015-12-19 10:25:15
konstruktor ok 3200 netto, szału nie ma, ale takie obecnie są stawki na rynku, projektanci może z 500 PLN więcej taka jest Polska rzeczywistość
elemelek 2016-06-15 14:17:13
widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz :-)
Zostaw swoją opinię o TechWash Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TechWash Sp. z o.o.