Opinie o Wallrav (oddział firmy zamknięty) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wallrav (oddział firmy zamknięty). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wallrav (oddział firmy zamknięty) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wallrav (oddział firmy zamknięty) w Warszawa

BYŁY Nowy wpis

LIPA

Hanna Nowy wpis

Chętnie dowiemy się więcej o pracy w Wallrav oraz jakim firma jest pracodawcą, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na obrażanie innych użytkowników wątku. Przypominam o obowiązującym regulaminie portalu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

h2o nr 2 Nowy wpis

mnie to najbardziej cieszy dlugi wikennd smiechu warte parodia i komedia

Maksik Nowy wpis

Hej ty Masakra to po co tam pracujesz jak wszystko jest tak zle, idz tam gdzie wypłacają na czas.... ja mam zawsze do 20 na koncie

Firma Wallrav (oddział firmy zamknięty) poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
Hanna

@Masakra według Ciebie również wynagrodzenie w firmie nie jest wypłacane na czas. Czy opóźnienia w wypłacie to kwestia kilku dni, czy może tygodni?

Masakra

Nie wiem czy ludzie którzy pisze ze wynagrodzenia są na czas to pracują w tej samej firmy, od kiedy tu pracuje ZAWSZE jest problem z wynagrodzeniem. Jest to chyba najgorsza firma na jaką można trafić,zawsze są sprzeczne informacje od ludzi " niby" funkcyjnych. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się że pozytywne opinie piszą oni sami.

Hanna

Można zauważyć tutaj dwie sprzeczne opinie. @Ja uważa, że wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas, natomiast @maksik zupełnie temu zaprzecza. Dlaczego pojawiają się tu dwie tak sprzeczne opinie?

maksik

Hej kolego, wypłacja przeciez na na czas może zdarzyło się z dwa razy jak pracuje od osmiu lat u nich

Hanna

@Ja w swoim komentarzu piszesz m.in. o tym, że Wallrav nie wypłaca wynagrodzenia na czas. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy powtarza się to cyklicznie?

Szczerze wam powiem,jeżeli nie musicie to nie pracujcie u nich. Traktują ludzi przedmiotowo, dopiero jak zachorujesz albo coś Ci się stanie(usunięte przez administratora) O tak zwanym L4 zapomnij, bo za chwilę zostaniesz bez pracy.Wynagrodzeń nie płacą na czas. Na rozmowach twierdzą że wysyłają Cię do średnio ciężkiej pracy, po czym okazuje się że musisz dźwigać i zapierniczac jak wół. Niby są ludzie którzy zajmują się domami i ludźmi którzy wyjechali, ale tak na prawdę mało co kto wie. Rozpisać się można bardzo na temat tej firmy... Jednym słowem nie polecam.

jojo

NA DODATEK PODNIESIENIA NORMY I (usunięte przez administratora) PO 12 GODZIN DZIENNIE ZA (usunięte przez administratora) na godz.

Hanna

Na jakie dodatki mogą liczyć pracownicy Wallrav?

lev

podobno najpierw są jednak próbne umowy, ale nie ma się co niechęcać, zwłaszcza, że teraz szukają technologa - programistę w zielonej górze, oczywiście znajomość CNC i CAM obowiązkowa na najwyższym poziomie :)

Paweł K

Kto to łysy na jakim kontrakcie majster? czy kierownik bo,aż strachj echać jak tak chłopaki piszecie

TuiTAm

To dla ulubienca Aldingowiczow z Polski "wykwalifikowani pracownicy" dobre to. Tak jak ci z Zielonej Gory ustawiacze nie majacy pojecia o niczym. Co oni tam niby w Lumeelu ustawiali ?Bo tu w narzedzowni od razu go dali na produkcje bo takie "ASY" To juz mowi wiele :) Jeżeli chodzi o to :"O pracę może się ubiegać każda osoba, która miała styczność z obrabiarkami CNC. Ważne jest tylko żeby nie nadużywała alkoholu i przychodziła trzeżwa do pracy!" Nic dodac nic ujac Pozdrawiam firme Wallrav ocenam na ok.

Aldingowiec

nie popieram opinii byłego.. Poza drobnymi kłótniami sfery obyczajowej, ziomale z Aldingen są bardzo pomocni i trzymają się zawsze razem. Większość z nich to wykwalifikowani pracownicy tyle że pracują jako operatorzy ( ustawiacz zarabia parę centów wiecej więc po ch.. się ścierać) W firmie brakuje głownie lepszego zaplecza mieszkaniowego ( inne firmy Niemieckie znajadujące się w pobliżu, które mają siedziby w Polsce, są w stanie zaoferować moduły dla całych rodzin pracowników z Polski. Jedna z firm ma również przedszkole dla dzieci pracowników i oferuje darmowe obiady w pracy.. Takich firm w okolicy Aldingen jest dośc sporo.. więc czasami warto zatrudnić sięw Polsce i wyjechać na delagacje.. Co do pytania o znalezienie własnego mieszkania: Tak, można wynająć mieszkanie tylko czy będzie to wtedy opłacalne.. Jeżeli chodzi o kolejne pytanie:O pracę może się ubiegać każda osoba, która miała styczność z obrabiarkami CNC. Ważne jest tylko żeby nie nadużywała alkoholu i przychodziła trzeżwa do pracy! MOja ogólna ocena to : zarobki dobry mieszkanie dostateczny no i jeszcze mały plusik za darmowe dojazdy do pl co miesiąc.. (Bus tam i z powrotem to koszt 100 eur) Pozdro dla wszystkich hejterów ALdingowiczów ugryźcie się wszyscy w zadek:)

Były2

Popieram opinię Byłego

Byly

Nie ma to jak debesciaki z Aldingen ,ktorzy mysla ,ze sa PAnami w Niemczech bo zarobia euro i mysla ,ze ktos z nimi sie liczy. Ach ci Polacy zagranica wstyd za nich. Większosc z nich to tlyko przekladacze sztuk wiedzacy jak zrobic on i off na maszynie i korekty na narzedziach.Co do firmy Wallrav to nawet ok ludzie pracownicy dziwni.

Ktoś 2

Morek, nie przejmuj się, ten nierób (ktoś) nie rozumie, co napisałeś. On myśli wielki (usunięte przez administratora) kańciarz w (usunięte przez administratora) e firma ma tylko kontrakt w Scharrel. To jak Ty miałeś 7 EUR, to co z ciebie za ustawiacz CNC? Jutro dzwonię do Przylepu i za tego Idiotę i pijaka zrobię Ci nierobie w (usunięte przez administratora)Kopany tu taką reklamę po nazwisku, że Ci się odechce obrażać ludzi, którzy ciężko pracują!

morek

Pracowałem w tej firmie jako operator cnc kilka lat ale ze względów zdrowotnych musiałem zjechać. Zależy chyba na jaki kontrakt pojedziecie (ale nie wierzę,,że są aż takie różnice), ustawiacze mają ponad 8 Eur na rękę, mieszkanie, internet u kierownika, zjazdy raz na miesiąc, urlop w lato i zimę po 2 tygodnie, bo Niemcy tak mają. Pieniądze zawsze były na czas i się wszystko zgadzało, składki też płacą. Ogólnie firmę polecam wszystkim, którzy coś umieją - za ładne oczy w Niemczech nikt nie płaci.

Wallrav (oddział firmy zamknięty)
2.1/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Przylep-22 Lipca 86 lok. E
    66-015 Warszawa

Wallrav (oddział firmy zamknięty)