Petrolot Sp. z o.o. Filia

Opinie o Petrolot Sp. z o.o. Filia

były wieloletni 2012-06-25 20:37
płace niezłe,chociaz za prezesa (usuniete przez moderatora)było super.Teraz za (usuniete przez moderatora) i wczesniejszych pseudo prezesów jest kicha.Ciecia są na czym sie da,a wymagania ze hej.a jak polecasz tam prace,to nie zapomnij dodać ,ze tylko po znajomości,bynajmniej w wawie.
Były pracownik 2015-02-05 15:01
Firma była dobrym pracodawcom kilka lat temu. Generalnie ludzie stamtąd raczej uciekają. Płaca może i dobra, ale traktowanie ludzi złe. Jeśli ktoś lubi być traktowany jak bydło, to może tam walić jak w dym.
mark 2015-03-29 17:02
Relacje na tyle złe, że ludzie psychicznie siadają - zaszczuci, skłóceni. Dobre zarobki mają ci na samej górze lub zatrudniani dawno temu. Szczególnie kiepsko są traktowani pracownicy operacyjni. Coraz mniej ludzi kompetentnych. Dwór prezesa mocno się trzyma. Bagienko. Nie polecam.
lopp 2016-02-23 19:52
Witajcie, na jakie zarobki można liczyć jako serwisant?
4rt 2016-05-16 20:35
@szym nigdzie nie jest idealnie w zadnej firmie niestety..wszedzie sa jakies plusy i minusy raczej wazne eby oferowali stabilne zatrudnienie wynagtrodzenie na czas no i jakas fajna atmosfere w pracy..
Obecny 2017-03-11 22:46
Pracowałem wcześniej w firmach prywatny i muszę powiedzieć ze nigdy nie miałem lepszej pracy, a narzekają tylko ci, którzy się przyzwyczaili, że w pokoju socjalnym mieli telewizor wielki do oglądania filmów i pracy było dużo mniej.... Praca jak każda inna a żadna praca w prywatnej firmie nigdy nie będzie się umywać
Piotr 2017-05-21 11:14
nie telewizor do oglądania, i nie ilość pracy a sposób traktowania pracownika grupy wzajemnej adoracji i arogancja w stosunku go tych na niższym stanowisku. zresztą pomiędzy kolegami tez nie jest słodko.
Nie samą kasą człowiek żyje a w firmie spędza się ponad połowę aktywnego życia, wiec warto zadbać o wzajemne relacje. Zasady żyj i daj żyć innym oraz traktuj drugiego, jak sam chcesz być traktowany przynosi się w sobie. I żadne kodeksy etyczne i regulaminy tego nie zmienią. I fakt dotyczy to wszystkich bez względu na stanowisko.
I na koniec jeszcze jedno
NIE JEST NORMALNE DĄŻENIE DO TEGO CO JEST GOSZE. ARGUMENTY ŻE MAM SIĘ CIESZYĆ ŻE GDZIEŚ JEST GORZEJ MOIM ZDANIEM SĄ OZNAKĄ DEFETYZMU PRACOWNICZEGO. PRACUJĘ I OCZEKUJĘ ŻE W WYNIKU TEGO I WARUNKI PRACY I WYNAGRODZENIE BĘDZIE LEPSZE NIŻ GDZIE INDZIEJ.
Nowym problemem jest fakt że firma nie jest samorządna. bo samofinansująca jak na razie jest. I fakt że nie może sama decydować o wydawaniu zysku stanowi największy problem. No i jeszcze NBO
Zostaw swoją opinię o Petrolot Sp. z o.o. Filia - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petrolot Sp. z o.o. Filia