Petrolot Sp. z o.o. Filia

Opinie o Petrolot Sp. z o.o. Filia

były wieloletni 2012-06-25 20:37:28
płace niezłe,chociaz za prezesa (usuniete przez moderatora)było super.Teraz za (usuniete przez moderatora) i wczesniejszych pseudo prezesów jest kicha.Ciecia są na czym sie da,a wymagania ze hej.a jak polecasz tam prace,to nie zapomnij dodać ,ze tylko po znajomości,bynajmniej w wawie.
Były pracownik 2015-02-05 15:01:27
Firma była dobrym pracodawcom kilka lat temu. Generalnie ludzie stamtąd raczej uciekają. Płaca może i dobra, ale traktowanie ludzi złe. Jeśli ktoś lubi być traktowany jak bydło, to może tam walić jak w dym.
mark 2015-03-29 17:02:54
Relacje na tyle złe, że ludzie psychicznie siadają - zaszczuci, skłóceni. Dobre zarobki mają ci na samej górze lub zatrudniani dawno temu. Szczególnie kiepsko są traktowani pracownicy operacyjni. Coraz mniej ludzi kompetentnych. Dwór prezesa mocno się trzyma. Bagienko. Nie polecam.
lopp 2016-02-23 19:52:11
Witajcie, na jakie zarobki można liczyć jako serwisant?
4rt 2016-05-16 20:35:20
@szym nigdzie nie jest idealnie w zadnej firmie niestety..wszedzie sa jakies plusy i minusy raczej wazne eby oferowali stabilne zatrudnienie wynagtrodzenie na czas no i jakas fajna atmosfere w pracy..
Zostaw swoją opinię o Petrolot Sp. z o.o. Filia - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petrolot Sp. z o.o. Filia