brak logo

Petrolot Sp. z o.o. Filia

Warszawa

Opinie o Petrolot Sp. z o.o. Filia

były wieloletni 2012-06-25 20:37
płace niezłe,chociaz za prezesa (usuniete przez moderatora)było super.Teraz za (usuniete przez moderatora) i wczesniejszych pseudo prezesów jest kicha.Ciecia są na czym sie da,a wymagania ze hej.a jak polecasz tam prace,to nie zapomnij dodać ,ze tylko po znajomości,bynajmniej w wawie.
2
Były pracownik 2015-02-05 15:01
Firma była dobrym pracodawcom kilka lat temu. Generalnie ludzie stamtąd raczej uciekają. Płaca może i dobra, ale traktowanie ludzi złe. Jeśli ktoś lubi być traktowany jak bydło, to może tam walić jak w dym.
5
mark 2015-03-29 17:02
Relacje na tyle złe, że ludzie psychicznie siadają - zaszczuci, skłóceni. Dobre zarobki mają ci na samej górze lub zatrudniani dawno temu. Szczególnie kiepsko są traktowani pracownicy operacyjni. Coraz mniej ludzi kompetentnych. Dwór prezesa mocno się trzyma. Bagienko. Nie polecam.
4
lopp 2016-02-23 19:52
Witajcie, na jakie zarobki można liczyć jako serwisant?
2
4rt 2016-05-16 20:35
@szym nigdzie nie jest idealnie w zadnej firmie niestety..wszedzie sa jakies plusy i minusy raczej wazne eby oferowali stabilne zatrudnienie wynagtrodzenie na czas no i jakas fajna atmosfere w pracy..
2
Obecny 2017-03-11 22:46
Pracowałem wcześniej w firmach prywatny i muszę powiedzieć ze nigdy nie miałem lepszej pracy, a narzekają tylko ci, którzy się przyzwyczaili, że w pokoju socjalnym mieli telewizor wielki do oglądania filmów i pracy było dużo mniej.... Praca jak każda inna a żadna praca w prywatnej firmie nigdy nie będzie się umywać
Piotr 2017-05-21 11:14
nie telewizor do oglądania, i nie ilość pracy a sposób traktowania pracownika grupy wzajemnej adoracji i arogancja w stosunku go tych na niższym stanowisku. zresztą pomiędzy kolegami tez nie jest słodko.
Nie samą kasą człowiek żyje a w firmie spędza się ponad połowę aktywnego życia, wiec warto zadbać o wzajemne relacje. Zasady żyj i daj żyć innym oraz traktuj drugiego, jak sam chcesz być traktowany przynosi się w sobie. I żadne kodeksy etyczne i regulaminy tego nie zmienią. I fakt dotyczy to wszystkich bez względu na stanowisko.
I na koniec jeszcze jedno
NIE JEST NORMALNE DĄŻENIE DO TEGO CO JEST GOSZE. ARGUMENTY ŻE MAM SIĘ CIESZYĆ ŻE GDZIEŚ JEST GORZEJ MOIM ZDANIEM SĄ OZNAKĄ DEFETYZMU PRACOWNICZEGO. PRACUJĘ I OCZEKUJĘ ŻE W WYNIKU TEGO I WARUNKI PRACY I WYNAGRODZENIE BĘDZIE LEPSZE NIŻ GDZIE INDZIEJ.
Nowym problemem jest fakt że firma nie jest samorządna. bo samofinansująca jak na razie jest. I fakt że nie może sama decydować o wydawaniu zysku stanowi największy problem. No i jeszcze NBO
1
Zostaw swoją opinię o Petrolot Sp. z o.o. Filia - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petrolot Sp. z o.o. Filia