BDG Sp. z o.o. Stacja Paliw

Tarnów

Opinie o BDG Sp. z o.o. Stacja Paliw

gość 2012-03-21 20:32:58
Owszem zgodzę sie z opinią ze pozytywnie nastwaieni sa na nowych pracowników ponieważ co miesiąc jest nowy. Płaca minimalna 100 obowiazków a pracodawcy mało i mało dosłownie.
Stawianie na pracowników z grópą nawet kombinowaną byle by była, cięcia finansów tłumaczeniem jak niepasuje to mamy 100 na twoje miejsce ogólnie obowiązuje zasada karania dla zasady niż chwalenia kogokolwiek, kazdy ma cicho siedzieć i nic niemówić praca na dzienną i nocną zmianę za 1200 zł miesięcznie szopka.
eryk 2013-02-19 10:21:53
nie polecam pracy w bdg tarnów..NA KAŻDYM KROKU ZASTRASZANIE ZA DROBNE BŁEDY ZABIERANIE PREMI .CERTYFIKAT ISO NIC NIE ZNACZY W ZWIĄZKU Z TYM CO JEST NA MIEJSCU.ZŁE TRAKTOWANIE PRACOWNIKA BRAK JAKIEGOKOLWIEK ZAPLECZA SOCJALNEGO .
Ajax 2016-05-04 19:46:12
No pracownicy są zatrudnieni i nie rezygnują z pracy @klip. Nie dziwię im się, bo warunki się poprawiły.
Zostaw swoją opinię o BDG Sp. z o.o. Stacja Paliw - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BDG Sp. z o.o. Stacja Paliw