Opinie o Car Park Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Car Park Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Car Park Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car Park Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Ktoś aplikuje do firmy Car Park Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Jolanta Kucharek Nowy wpis

Dziękuję za bardzo szybki odzew i pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. Osoba prywatna

Kamila Nowy wpis

Współpracę z firmą Car Park oceniam bardzo pozytywnie. W biurze panuje przyjazna atmosfera. Jeżeli jesteś pracownikiem sumiennie wykonującym swoje obowiązki, możesz liczyć na premie, szkolenia lub inny system wynagrodzenia. Prezes ZAWSZE docenia pracowników za ich wkład w rozwój firmy. Wypłaty zawsze są robione na czas. Firma Car Park również bardzo prężnie rozwija się na rynku przez co gwarantuje stabilne zatrudnienie. W tych ciężkich czasach taka praca jest jak na wagę złota ????!

M

W firmie atmosfera jest bardzo dobra a wynagrodzenia konkurencyjne, dodatkowo zawsze można było liczyć na atrakcyjne premie projektowe i podwyżki, przyznawane na podstawie zaangażowania w pracę i chęci podejmowania inicjatywy. Podstawowe szkolenia i odnawianie uprawnień (SEP, BHP) były wykonywane regularnie. W ostatnim czasie rzeczywiście nie było szkoleń zagranicznych niestety było to związane z COVID. Firma ma bardzo stabilną pozycję, w czasie COVID nie było nawet mowy o cięciach etatów czy problemach z wypłacalnością. Mogę polecić tego pracodawcę.

Aneta
@M

Jeśli faktycznie covid w żaden sposób nie pogorszył spraw płacy i zatrudnienia to faktycznie widać, że firma ma pewną siłę. Co zazwyczaj należy do tematyki tych wspomnianych szkoleń zagranicznych? Kiedy odbędą się po tej dłuższej przerwie najbliższe?

M Nowy wpis
@Aneta

Zagraniczne szkolenia odbywały się u partnerów Firmy - Belgia, Holandia, Niemcy. Tematyka była związana z produktami które są w ofercie Firmy, szkolenia techniczne- z zakresu instalacji konfiguracji i obsługi serwisowej sprzętu, jak również ogólne zapoznawczo handlowe na temat nowych rozwiązań w branży. Nie mam wiedzy kiedy planowane są kolejne szkolenia- partnerzy znacznie ograniczyli fizyczne szkolenia na rzecz materiałów dostępnych online.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Serwisant w firmie Car Park Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
M

Uważam, że każdy kto szuka rozwojowej pracy w branży parkingowej niewątpliwie trafia pod właściwy adres. Firma gwarantuje stabilne zatrudnienie niezależnie od czynników zewnętrznych ( w trakcie pandemii COVID 19, nie było mowy o jakiejkolwiek redukcji etatów, wynagrodzenia są wypłacane terminowo, funkcjonuje system przyznawania premii, który jest dodatkowym motywatorem do działania. Zespół tworzą osoby z ogromną pasją i zaangażowaniem co znajduje swoje przełożenie na rynku w postaci pozytywnych opinii kontrahentów biznesowych jak również użytkowników parkingów. Atmosfera w firmie jest partnerska, Prezes to osoba niezwykle empatyczna mająca bardzo pozytywny wpływ na cały zespół, zawsze gotowa do negocjacji i rozmów.

Dager

Z firmą Car Park wiąże same pozytywne wspomnienia. Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko pracownika serwisu. Sama rozmowa przebiegła w przyjemnej atmosferze, zaproponowano mi zadowalające warunki i konkurencyjne wynagrodzenie. Jednak ze względu na sytuację życiową nie mogłem podjąć pracy w tej firmie. Osobom zastanawiającym się nad złożeniem CV i wzięciem udziału w procesie rekrutacji jak najbardziej polecam taką decyzję. Prezes wraz z zespołem wydają się tworzyć fajne miejsce pracy.

P.

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w firmie Carpark. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, a pracownicy są traktowani po partnersku. Wynagrodzenia zawsze na czas, brak cięć etatów czasie pandemii. Jeśli wykazujesz zaangażowanie i dobrze wykonujesz swoją pracę zostajesz doceniony premią. Firma organizuje spotkania dla pracowników oraz imprezy firmowe co jeszcze bardziej wpływa na integracje wśród zespołu. Prezes otwarty na wszelkie rozmowy oraz negocjacje, zawsze prezentuje ludzkie podejście do pracownika i jego problemów.

Mariusz

Mimo zapewnień odnośnie informacji zwrotnej po zakończeniu procesu rektutacji nikt nie raczył odpowiedzieć. Mało profesjonalne podejście. Ktoś tu wspomniał o „szkoleniach zagranicznych”, takie same informacje otrzymałem podczas rozmowy (zapewne jako wabik). Skoro pracodawca nie szanuje przyszłego pracownika na tym etapie domyślam się jaka panuje tam atmosfera.

Kinga

Bhp macie tylko raz w roku?

Stary pracownik
@Kinga

Bhp? Jak im sie przypomni to zrobia zreszta jak z innymi uprawnieniami tak samo

Stary pracownik

Pracowalem w podanej firmie. Przez dwa lata nie da sie doswiadczyc zadnej podwyzki nawet waloryzacyjnej. Kierownik jak i syn prezesa obiecuje podwyzke jak i szkolenia za granica i w Polsce. Niestety pracownik nie otrzymuje zadnego szkoleniabi od poczatku jest zdany sam na siebie. Atmosfera w firmie jest dobra natomiast obiecanki kierownictwa pozostaja wiele do życzenia. W firmie pracuja osoby glownie spokrewnione wiec jesli nie jest w rodzinie kogos z kierownikow to o podwyzce czy szkoleniu nie ma mowy.

Ostatnio nie płacą kasy na czas jak widać mają ludzi za nic

@pracownik

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Car Parku?Piszcie!

denci

No innych produktów nie ma, ale te co mają są świetne @iala. Teraz nawet szukają instalatora serwisanta do siebie w Warszawie. Trzeba mieć wykształcenie min. średnie techniczne i do tego jeszcze prawo jazdy kat. B.

admin

Znasz pracodawcę, produkty firmy Car Park Sp. z o.o.? Czekamy na Twoją ocenę! Każdy komentarz jest cenny dla osób poszukujących pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Car Park Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Car Park Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Car Park Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Car Park Sp. z o.o.?

Car Park Sp. z o.o.

Car Park Sp. z o.o.